Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Šiška je jen menší ryba. VŠE si řídil Capo di Tutti Capi...
    Myslím, že by se Radek John mohl podívat na tuto kauzu a bylo by zajímavé pozorovat, co zjistil. To by CAPO Z TOP 09 začal být pěkně nervózní!

    BEZ CENZURY - nový investigativní pořad Radka Johna včera na TV Barrandov byl docela dobrý. Investigativní novinařinu ještě nezapoměl. Přeji mu, ať mu jeho comeback výjde. A pokud se podaří rozkrýt jakoukoli další lumpárnu, TAK JEN VÍC TAKOVÝCH POŘADŮ!!
  • proč jej ODS stále drží na funkci předsedy,vždyť on tuto strany přivedl do záhuby stejně jako celou tuto zemi,jeho arogatní vystupování a neschopnost vládnout toho již ukazali dost a dost.Jedině on má pravdu a ostatní,kterých je 80% lžou toto je jednání předsedy vlády.Za vlastizradu by měl být stihan on a tvrdě za to co zde nastolil pykat.
  • jak je možný, že prémiové české pivo PLZEŇ stojí v Německu méně než u nás? PROČ nás řetězce berou na hůl? VV byly na nákupech v Německu a výsledky = ceny, za které tam nakoupili potraviny mohou české spotřebitele akorát naštvat... Proč jsou v ČR vyšší ceny a nižší kvalita? Více k zamyšlení na: www.vitbarta.cz
  • Bez zprovoznění dostatečného množství katovských mučíren a jejich osazení co nejkrutějšími katy se ve stávajícím kapitalistickém svinčíku pořádek neudělá.
    • nepotřebujeme katy jen to,nechť se vzpamatuji studenti a jejich profesoří,kteří studenty provokuji proti KSČM a udělají pořádek konečně u těch,kteří škodí
  • to je gesto , jako Josef Goebels..
  • Nečas je hov.do.
  • Dělejte Vy prasata už něco dobrého pro lidi,ne jenom pro své koryta.Jste nejhorší co mohlo tuto zemi potkat! *12* *16*
    • Pochval se kolik toho pro lidi děláš ty.
  • VV NA STRANĚ OBČANŮ
    Pokud se VV podaří dodržet jejich desatero, zaslouží si naší pozornost. Kromě jejich boje proti církevním restitucím v současné podobě a vysokým cenám potravin, vidím jako velmi zajímavé/ hodno pozornosti:
    - levnější život ve spravedlivém státě
    - spravedlivé důchody bez chudoby
    - více peněz do kvalitního školství
    ALE PŘEDEVŠÍM: PŘÍMÉ VOLBY POSLANCŮ, STAROSTŮ A REFERENDA
    • Jednou jsem se nechal na to chytit podruhé už ne.Proklamace jsou to pěkné ,ale chybí tam jakým způsobem by to provedli Přikazovali by snad kolik budou stát potraviny.Důchod mám takoví kolik jsem si platil.Platil jsem si málo tak mám malí důchod.Ale narozdíl od jiných jsem si šetřil. Kde vezmou na ty důchody. Budou snad tisknou peníze.Vezmou je snad z resortu zdravotnictví nebo školství.Ti taktéž brečí, že mají málo peněz.Nebo necháme díry na silnicích. Nemusíme držet věznice a vězně budeme hned věšet, tam se dá také ušetřit.Jsou to samozřejmně blbosti co říkám. Chci tím naznačit, že je hezké říkat lidem plán A ale je potřeba říci i plán B jak toho dosáhnu. Naučili se to rychle od ostatních. Před volbami velká huba a po volbách si na to ani nevzpomenou.Ten kdo chce vládnou a vládnou zodpovědně to znamená minimálně vyrovnaně to nebude mít nikdy jednoduché, protože ze všech stran se natahují ruce a každý chce jenom peníze
    • Kolik ti platí veverky???
    • Kráááááááááááááávo!!!
  • Se třeba pos.... gestapo modrý. Každý ví, že váš fuhrer je Duševně chorá , zakomplexovaná nula, honící si neexistující ego pokusy na slušných lidech a vlastizradou
    • Ty bys potřeboval tak na měsíc do rukou gestapa a potm by si vážil slov hlupáku.
  • Strana jsem já! Nontempus.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit