Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejsou nic víc než sprostý nenažraný*12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12*
  • Kalousku vase vlada/umyslne pisu vase/,protoze Necas je Nepremier,vsechni paraziti-ministri,kteri zijete na nas ucet,na co cekate?Pozerte se mizi sebou,nic proti ,ale hlavne
    jdete od koryt.Po vas aby prisel kouzelnik,aby dal zemi dohromady.Copak nevidite jakou
    spoust jste udelali?Vam jde od 1989 jen o vase pupky,narod je vam na obtiz.Debilky
    a vse vase vynalezy zaplatit ze sveho,driv nez budete mrtvoly.
  • Kdyby to uz polozili, tak uz je pozde.
    Stat je rozkradeny, zastup cca 11% nezamestnanych a 80%nasranych obcanu. Co jeste chteji?
    Aby ti nasrani vzali vidle? No podarit se jim to muze, oni si totiz kapri rybnik nevypusti a temi svymi keci nas jen chteji oblbovat. Chce to te Augiasuv chlev vymest!!
  • Proč si tedy ten úřad darmožrutů neživí tečky, noti, justýcie, zuzany a podobně? Ať si ho platí ze svého a neokrádají nás, co ho nechceme. Tenhle "úřad" měl chcípnout s havlem, místo toho tu máme kult osobnosti *16* *16* *16*
    • Jeden člověk skrytý pod tolika nicky je neuživí.
    • omlouvám se to je reakce na ústr
  • Nyní, proti zde vládnoucím lumpům, mnohem lépe bojují ti ,kteří zdražují potraviny.To zdražování je tak velké,že už brzo dojde každému obyčejnému českému blbovi,že se slibovaného kapitalistického ráje nedočká.Přes nástup jiného prezidenta cesta ke státnímu bankrotu pokračuje směle dál.Je naděje,že i obyčejný čřeský blb se začne shánět po kvalitním bejkovci.S tímto revolučním vercajkem bude doma řádně cvičit,aby,až ho národ zavolá do ulic,už měl v rukou,ten správný revoluční švuňk.
  • Vláda před volbami určitě padne! Ale né teď, bude to 1/2 roku před řádnými volbami.Ruku zvednou i nenažraní poslanci LIDEM,protože si své koryta bez obav ztráty poslaneckých platů v pohodě udrží až do voleb!!!
  • JOJO před volbama dělaj na oko BUBU a po volbách,hurá můžem to tady zase spolu KURdomácí-záVIT
    ODS a TOP kokoti,já vám to nezapomenu ty tunely!!!!
  • http://www.exilovenoviny.cz/articles/2013/01/27/islandska-revoluce-model-kterym-se-zvolna-inspiruje-cela-evropa
    • Dobře a co dál? Odsoudili jen zlomek parchantů. Problém je v tom, že je nenechali pochcípat i s jejich rodinami v dolech na sůl. Dneska jsou v pr... stejně jako celá evropa. *16*
  • Kalousek je schopný ministr
    • to je jako kdybys vylezl na koně sv. Václava a na celý Václavák řval z plna hrdla : "jsem blbej,jsem blbej, jsem totálně vypatlanej trotl..."
    • To ano , je schopný všeho včetně zlodějen a okrádání všeho obyvatelstva a bůhví, čeho ještě !!! Ty zlodějny ale u něho vedou.
  • No a co pos.. co mohli, ukradli co šlo, mají do smrti vyděláno, doufám že budou chcípat v bolestech a dlouho hnojové gestapácký
    • bohužel,,,tak to na našem světě nechodí *13* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit