Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tato dvojice je zářným příkladem toho, jak se nemá chovat politik. Pracovat (zdůrazňuji slovo PRACOVAT) jako politik, znamená sloužit národu, který mne, jako politika, přijal do svých služeb. Pokud se někdo pouze opájí mocí, hrabe plnýma rukama do vlastních kapes, zcela bez znalostí podepřených náležitým vzděláním naprosto nekompetentně svým rozhodováním působí škody národu, kterému má sloužit a ještě navrch každým svým projevem dělá ostudu, pak nemá nejen mezi opravdovými politiky, kteří ostatně v této zemi nejsou, ale mezi slušnými lidmi co dělat. Takové politiky, a politiky vůbec, tato země nepotřebuje. Daleko užitečnější by pro tuto zem byli skuteční odborníci ve vedení státu. S manažerskými smlouvami a plnou zodpovědností, bez imunity a "politického krytí".

    Ostatně, může mi někdo vysvětlit, k čemu je vůbec imunita?
  • No nevím, nevím Péťo. Těma miliónovýma odměnama jsi nasadil laťku pěkně vysoko. Kde na to teď vezmeš, když už to nepůjde ze státního? To budeš muset dřít jako kůň.
    • Mají nakradeno na deset životů jeho dvě manželky ani děti nedostatkem trpět nebudou.....nadějný mladý politik tak Nečase nazýval Klaus *16*
      • No to je asi pravda. Když normální člověk přemýšlí stále jako normální člověk. Politik oproti tomu ví, že za léta, která bude v politice si musí nahrabat tolik, aby mu zůstala zachována jeho vysoká životní úroveň až do smrti. A jestli se tím Peťan řídil, jako že asi ano, tak byl skutečně pilný Klausův žák.
  • Nečas udělal terno,vzal si největší pracantku v republice,ted se bude mít jak v ráji.oooooo jak mu závidím.Doufám,že už od nich bude klid.Tu nehezkou ženštinu už vidět nemusím a Nečase jak by smet.
  • A pořídili si malou chaloupku, kdesi hluboko v šumavských hvozdech, kde chovali ovečky, kozičky a králíčky a pěstovali brambůrky i zeleninku. A měli se rádi a vzpomínali na ta ztracená léta kdesi v ošklivé, špinavé Praze, kde byli lidé k sobě tak zlí. A jestli neumřeli, tak tam spokojeně žijí dodnes.
  • Pišta Žiga je cikán ze s Plzně, je to opravdu hlava prasečí. *12* *12* *12*
    • Říká si tečka, to je ale blb!! *15* *2* *1*
  • Další námět pro autory Harlekýnek.
  • Jsem jen nesvéprávný blbeček, ale nezlobte se na mě, za to můžou mí rodiče.!!
    • To je vidět, soudruhu, protože krdeš nick. To máš z toho fetování komunismu.
    • Ano tečko dobře to víme a chápeme to!
  • Tupej bolševik závidí všecko, snad i smrt.
    • Tobě nikdo tupost nezávidí soudruhu.
      • Znám jednoho Janíčka a to je porádnej komunistickej b.bec!!!
  • Jaký to je svazek ? Že by muklovský ?
    • Bude to láska v odloučení to je nevyšší stupeň lásky,budou se na sebe dívat skrze mříže,já bych jim dal společnou celu,je jasné,že je to opravdová láska a takhle je rozdělit je velice kruté.
  • Nečas krásnou ženu měl,kdekdo mu ji záviděl,
    ted si sviini pořídil a sám sebe znemožnil..
    • No, podle zoho, co se psalo ( nevím jestli je to pravda ), tak jeho první žena byla pobožná a hodně. Takové svolí k sexu jen za účelem plození dětí. Pokud by to byla pravda, tak si i přes ty 4 děti toho moc neužil a ak není divu, že nalétl rajdě, která to chce denně alespoň pětkrát...a navíc to jaksepatří umí...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit