Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jirko,to byla reakce na Tebe,ale jak pospíchám,tak jsem to zblb.
  • Já tam byl nasazen,abych to rozbíjel zevnitř,víš Jirko ? Proč myslíš,že chci vyznamenat Mašíny? Protože jsme bojovali za stejnou věc.Oni venku a já doma. Promiň jdu si vyměnit pleny.Ahoj Péťa *4*
  • Usámova smrt je významný mezník v boji amerických zlodějů a vrahů, podněcovaných Izraelem, proti lidstvu.
    A připosránci, typu Slizoun Nečas, pokračují v řiťolezectví do euroatlantického zadku.
  • Jediné rozumné slovo k takovému činu.Je to zase jen a jen tahání za nos ze strany USA.Pokud budou i nadále "zaškolovat" USA teroristy tak potom se nesmí divit že to dopadne jako v Lybii nebo toho 11 září.Jenže pravdou je že USA nikdy nebude lidský.Je to vlastně chemie lidských kontinentů.Prostě od každého trochu.Potom světe div se.
    • A Čechy jsou asi co? Čistá krev? A navíc, genetika říká, že mixovat je správné.
  • Klišé za klišé. Ale hlavně, že si mohli stoupnout před kamery.
  • Patří terorisovali.
  • Milníkem boje proti terorismu bude až to,kdy si USA zvolí rozumného prezidenta,který se jako první čin,po uvedení do úřadu, omluví všem národům,které USA v minulosti zbídačovali a terorizovali.Pak slíbí,že za jeho vlády se to opakovat nebude.Současné činy Obamy ukazují,že i černoch může být hlupák.Totéž platí o Nečasovi.Pouze ubyl jeden protivník USA a kolik dalších jich přibyde,je otázkou času.Bez slušného chování ,ze strany USA,bude terorismus přibývat.
  • No sakra. To je prohlášení velkého politika. Na to čekal celý svět Petříku. Ale co na to SSM?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit