Přejít na výpis diskuzí

Nečas vzkázal nespokojeným: Reformy vysokých škol jsou nutné, chci je provést

17.2.2012 11:47
12 příspěvků

Změny ve vysokém školství a vědě musí nastat, aby ČR zůstala konkurenceschopná. Na dnešním zasedání České konference rektorů to řekl premiér Petr Nečas (ODS). Chystaná reforma je prý přes kritiku nutná, do systému se musí zapojit víc soukromých prostředků. Ministr školství Josef Dobeš (VV) zároveň uvedl,...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Nečas je pouze prolhaný gauner,který oblbuje tento národ.Například komunisté udělovali diplomy za objevy.To bylo spojeno dokonce s finanční odměnou,zbavenou zdanění.U udělování diplomů na objev se posuzovalo pouze zda uvedený něco objevil .Politické názory objevitelů nikdo tehdy nezkoumal.Přitom uvedené ,"porevoluční "mocní zrušili jako první.Místo toho začali cpát desítky miliard do církrvního oblbování.Aby jim kněžští oblbovatelé zpětně naháněli volební hlasy a oni mohli nerušeně krást.ODS je zločinecká prolhaná organizace s prolhaným Nečasem v čele.Jejich cílem je udělat z naší země kolonii Západu,zvanou Česko.
 • Jsem rád, že máme premiera takového myslitele : "Zpoplatnění studia a systém studentských půjček, sníží bariéru k vysokoškolskému vzdělání." Zřejmě sám studoval někde v Kosmonosech či Dobřanech. Stejně chytré, jako chtít uříznout nohy a tvrdit, že člověk pak méně váží.... Vítejte na českém Titaniku, kapitán ten má pod čepicí.
 • Hlavně, že Nečas vystudoval za komunistické peníze zcela zdarma. Proto vám, studentíci, musí dnes ukázat, kolik takové studium jednoho studenta komunisty stálo, abyste si mohli udělat představu o komunistickém zvěrstvu !!!
  • Díky, to se mi líbí.
 • SVRHNĚME tu korupčnickou verbež co krade a nezná poledne...STUDENTI zlatí komunisti... *12*
 • ŽUMPA- NEČAS,JE TAK NEVĚROHODNÝ,jako amnestie jeho poručitele -hnusnýho dědka prezidenta KLAUSE!!! Ta jeho zkorumpovaná Prezidentská kancelář a zloděj per, dávno patří za katr.Jenže se jich všichni bojí!!! Bojí,jako komunistů- ačkoliv tam, se nemuseli tolik BÁT!!! *16* *16* *16* *16*
 • Souhlasím s Nečasem. Změny nejen ve vysokém školství musí nastat. Podle kvalidy a obsahu příspěvků se v populaci která umí číst občas ještě najde i někdo komu to myslí.
  *1* *14* *6*
 • Reforma vlády je též nutná.
 • Nu pane Nečas. Nastal čas zpoplatnit všechny školy a ještě do všech škol namontovat automaty za použití toaletního papíru, použití WC, vody na umytí rukou, příplatky na křídy pro žáky, kteří by třeba víc tlačili při psaní, nebo také příplatek za tělocvik.
  Je potřeba opravdu naše školství totálně rozprášit, protože nepotřebujeme vzdělaný národ, který nesouhlasí s klauny, kteří vedou náš stát do záhuby *16* a s tupouny, kteří budou vzděláním rovni k jedné jakoby menšině, (která na různých dávkách ožebračuje stát s podporou vlády) Pak bude snadné vládnutí takových lidí jako je např. ministr školství, protože se nebude muset trápit s vysvětlením čehokoliv. Řekne jen (a přitom se zašklebí)...tupouni vymyslel jsem to a to a jen to je správné a tak to má být a všicnni zatleskají svorně zakývají hlavou na souhlas. No řekněte lidičky kam spěje národ Český. Jo pardon zapomněl jsem na děti podnikatelů, kteří na to budou mít. Tím je v žádném případě nechci nějak urážet a ani jinak do nich rýpat, ale jsou tu lidé, kteří na to prostě nemají a i když dělají dvě zaměstnání tak na to mít prostě nebudou. Už slyším ty řeči hele vždyť můžou prodat byt a jí bydlet někam levněji a za ušetřené peníze můžou zaplatit pár let studia. Jen tak mimochodem co PRÁVO NA VZDĚLÁNÍ a kolik to stálo ty chytráky ve vládě????? Jestli, že studovali poctivě tak za školné neplatil nikdo nic. ..........Asi budu blejt velebnosti *16* *16* *16*
 • "Změny ve vysokém školství a vědě musí nastat, aby ČR zůstala konkurenceschopná."
  To přesně vystihuje cíl tohoto zdegenerovaného Klausistanu: podle těch nevzdělaných magorů má být cílem škol vychovávat užitečné fachidioty. Co nezničili komunisti o to se snaží postkomunisti.
  Slaboch Nečas zjevně nedokáže odporovat Dobešovi. kterého má Klaus opravdu, ale opravdu rád.
  • Petře dobrý. Měl bych jenom jednu připomínku. Školství za komunistů připravilo žáky a studenty tak, že jsme patřili ve vědomostech na špici světa. Dnes se učitelé bojí na soukromých školách něco tu mládež naučit, protože, kdyby nedej bože nějaký žák,jehož rodina platí škole propadl, tak by soukromá škola měla problémy. No a tak se s vizitkou středoškoláka mezi nás dostávají (promiňte) - dementi, kteří neví ani co byl 17.listopad 1989, co se událo v roce 1968 a již vůbec ne kdy vznikla Československá republika a proč. Někteří ani neví kolik 2 na třetí. Možná máš pravdu, že komunisti připravili takové inteligenty jako je Nečas, Benda,Topolánek, Paroubek či jiní a tak vlastně zničili ideály roku 1989.
  • Asi tak nějak...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit