Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rozhodně nechci mít nadváhu, protože to přináší i velkou spoustu rizik pro tělo a celkově zdraví. Přesně proto jsem začal pravidelně běhat. Ze začátku jsem se do toho musel nutit, ale postupem času mě to začalo hodně bavit. Ještě víc mě to baví díky tomu, že jsem si pořídil chytré hodinky. Chytré hodinky od https://www.armodd.cz/armodd-roundz-5-cerna-s-kovovym-reminkem-silikonovy-reminek/  Mají kovové tělo, takže jsou i velmi odolné. Já jsem s nimi moc spokojená. 

  • Jestli jsou tam mikrobi a jaké tak to je jasný. Ale já jsem přirovnával člověka i motoru. Některej
    žere třeba deset litrů a jede jak lemra no a druhej třeba za pět je frčák !
    To já mám asi šest nad váhu a obvoďák porád, že jsem obézní ale teď nastupuje mladá doktorka a to je kus ! Tak ta mi dá určitě pokoj s obezitou !
  • evidentně nezaměstnané lopaty mají čas na hraní.A vypisování kravin. Sice minimální povědomí co je co, ale to stačí k tomu aby tady ventilovaly nejznámější slova která slyšely.Lopata zde prskající má krásný život. Sice holý páchnoucí zadek, ale ten je vyvážen bezstarostností. Popelnice přeplněné a zítra v pondělí budou tady u lůzy hody.
  • Já jsem tlustý furt, protože rád žeru Ovar v každé podobě.
    • musíš žrát novičok ty vnuku estébáka a milicionáře , to je pro tobě podobné ta nejlepší meducína
  • bezregistrace
    že sem tučnej nevadí, ale dere mě tahat furt ten batoh
    • ...myslíš záložní padák?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit