Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak ať se páni radní nediví, že v každém průchodu, podchodu a za každou popelnicí najdou h o v n o ... *7*
  • Na dálničních odpočívadlech v proklínaných USA jsou záchody podstatně "luxusnější" a zdarma. To bude tím, že moc nepoužívají dotace ani subvencve, ale rozum. Samozřejmě i kulturní úroveň obyvatelstva je někde jinde.
    • V tomto kraji ovšem, budiž prověřeno ÚOOZ a ÚHOS zda některé rychlé občerstvení v okolí nemá stejného majitele,že.
  • To Havlovo voskové srdce již zbourali? Tak vydržet na letiště!
    *1*
    • Máte na mysli ten jediný bezplatný pissoir v Praze *1* ?
  • Z toho se ještě někdo podělá...asi...
  • Na hajzlík za dvacku, do křoví zadara. A pak, proč to v přednádražním Sherwoodu tak nelibě páchne.
  • Můj děda za 15 korun měl asi 6 špekáčků a 8 rohlíků. Můj otec měl 3 špekáčky a 5 rohlíků. Já přemýšlím, kde sehnat 5 korun, abych se mohl vys......
    • pravda pravda. ale když to natebe příjde dalbys i 100 kaček *1*
      • Relativnější nežli čas je cena ,že.
  • Když ten záchod viděl můj vnuk povídá,dědo, mně kdyby se tady chtělo na záchod tak musím počkat čtrnáct dní až dostanu kapesný.
  • To je jako "co je to odvaha"? vysrat se sousedovi před dveře a požádat ho o papír !
    Tělu se poručit nedá a rozlišovat co je na hranici únosnosti a co vandalství je tady težké.Je to základní lidská potřeba a podmínky tu na to nejsou,stejně tak pro život,tedy normální.
  • Volte KSČM!Grebeníček ten je v klidu,říká houno patří lidu!
    • Pochopitelně, vždyť si jej náš lid v listopadu ´89 s jásotem vybojoval. Pitomí komunisti chtěli jenom korunu, to je vidět , jak byli blbí, že nekradli....Radujte se !!! Kdepak na světě mají držší hajzky ??? Alespoň v něčem jsme první na světě !!!
    • Komunisti se na vás sami vyse.ou a vaše ho.no vám "znárodní". *12*
  • Jo, jak mi říkával stavitel Rauš, není nad to se dobře vysrat ... Nedávno mě jeden chytrák v jiné diskusi poučoval, že kdo se bojí, sere v síni. Možná by teď zasvěceně poradil, kde to udělat na hlaváku, když se zrovna nebojím !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit