Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Odešel pan zpěvák - bez náhrady či nástupce!
  • Hodný člověk. A nesmrtelný. Díky moc za Vaše písně, pane Bobek a jsem moc rád, že teď už Vás nic nebolí..... :-)
    • Nic proti Bobkovi,ale problém je v tom,že to právě
      nebyly "jeho písně"!(Bez vyjjímky)
      A s nepůvodní tvorbou se po zásluze vrcholy hitparád nedobývají !
      • Treba ty vrcholy hitparad nechtel dobyvat. Jemu slo o kvalitu pro divaka, nez odevzdat polovicni vykon tak radej nezpival. To dokaze malo kdo, z neho by si mela brat priklad opilecka primadona Dzambulka. Prave po srovnani tehle interpretu je videt kdo byl a naveky zustane uplne jina liga. Co jsou Dzambulce platne Slavici.
      • soudim ze jsi se narodil po revoluci..nebo jsi v té době lital ve štramplích..
        • Co říci.Už vím.Jsi hlupák co hubou mele!
          P.B-neměl jiné než převzaté písně.Nic více.,nic méně.
          To z něj ovšem nedělá špatného zpěváka,ovšem
          také ne drtiče hitparád.
          Kapišto,trubko?
          • Vis, popudil mne tvuj naivni názor a je mi jasne s kym mam tu cest utrácet cas ale ja tim chtěl rict ze pan " Big BOBEK " v totalite neuhnul ze svých zivotnich idealu...a nebyt presvedciveho Grosmana aby zacal zpivat cesky tak ho rezim zadupal do zeme .. libi se mi když s noblesou jde prosty clovek proti zdi a myslim si ze to pan Bobek dokazal...
            • I mě je jasné s kým mám tu čest utrácet čas!
              Zatím-co ty meleš o zásadách,já se vyjádřil k faktům a reagoval k věci.
              Co se zpívání v češtině týče,to byla v té době nutnost,aby jako zpěvák
              mohl existovat.
              Navíc P.B,rozhodně nešel proti zdi,jinak by si jak se říká
              "ani nekvák"!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit