Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rožmberkové to je krásná historie
    • Můj vzor je Zeman! Imrvére ožralý lhář a prolhal se až na Hrad, taky bych to chtěl dokázat, asi začnu chlastat jako on.
      • taky jsem znal jednoho prezidenta, furt ožralý venca havel veškrna letiště, prolhaná zrůda a vrah srbských dětí
        • O povolení přeletu letadel k bombardování tankových kolon srbské armády rozhodla vláda Miloše Zemana, to byl ještě při smyslech a věděl že jinak Ruskem podporované srbské vrahy a teroristy nezastaví. Václav Havel s tím neměl nic společného, ani neměl pravomoc to nějak zastavit.
        • Vwlký ožrala byl jistý BožíLes zvaný Gottwald a také Zápotonda, ten byl známý kladenský harmonikář, hospodský povaleč a opilec. A za války prý dělal kápo v koncentračním táboře a byl prý zlý, velmi zlý. Teď už ale o nich rozhoduje Nejvyšší Spravedlnost.
          • KápoTonda Zápotonda vlastnoručně umlátil nejméně 5 vězňů v koncentračním táboře Mauthausen. Po válce na něj byl vydán zatykač, ale ČR ,tehdy již prolezlá komunismem ho nevydala.
          • No Havel stačil.Rozbíjet skleničky ze servisu po paní Benešové, není legenda ale skutečná akce po převzetí moci.
            Havel byl lump co kryl zlodějny.Naštěstí se kolem něj poslední dobou dost mlčí tak že se rychle zapomíná.Je nám tu zůstane letiště a pár laviček pro bezdomovce.
            • Ty skleničky tam byly po soudružce Husákové, ale to je mimo tvoji rozlišovací schopnost. Mohl bys vyjmenovat nějakou zlodějinu, kterou kryl poslední skutečný prezident ČR -Václav Havel? Myslíš, že kryl třeba Kikinovu Kupónovou loupež nebo Zemákovu IPB?
      • imbecil, takže mě to nepřekvapuje *15*
        • horší když je někdo zemanoidní deebil *15*
      • Myslíte to opilé ovado, které opět včera otevřelo ten svůj ústní kanál a známkovalo vládu?? Stydím se, že jsme něco takového zvolili.
        • já jsem to nevolil, to jenom ti z pomocné školy.
        • josef.servit.9
          To byl tvůj manžel a známkoval sousedku!
      • studente ty jsi blb.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit