Přejít na výpis diskuzí

Neexistuje důvod pro štvaní proti lidem, reagovala Merkelová na rasistické bouře

12.9.2018 13:45
von 9 příspěvků

Vášně kolem vraždy ve východoněmecké Saské Kamenici (Chemnitz) jsou pochopitelné, řekla německá kancléřka Angela Merkelová v reakci na trestný čin, z něhož jsou podezřelí žadatelé o azyl. Přesto ale odmítá, že by takový případ mohl sloužit jako omluva pro násilné demonstrace, vzývání nacismu či útoky...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Demagogie v intencích merkelovské politické korektnosti je mimořádně impertinentní. Merkelová zcela překrucuje pravdu. Sofistikovaně se staví za pachatele a s drzostí sobě vlastní kritizuje právem rozhořčené občany, kteří ještě nepodlehli merkelovskému poblouznění.
 • když se nad tím zamyslíte,tak je úplně neuvěřitelné,jakou má ta bába moc.Už je na ni podáno přes dva tisíce trestních oznámení,vrchnost v Bruselu je zcela při ní,když si troufne něco namítnout šéf rozvědky,tak mu zacpe hubu a chystá se jeho výhazov,když její vlastní voliči protestují,pošle na ně policii jako někde v Číně a z ruky jí zobou i média.Volby taky žádná starost.Klidně řekne,že na opozici (AfD)pošle kontrarozvědku (fízly).Nixonovi stačilo jen podezření z odposlouchávání a byla z toho aféra Watergate a letěl.

  Patrně vykonává cosi, na čem se dohodli neveřejné a o to mocnější síly,zkrátka agent nadnárodního kapitálu,Bilderbergu.Ten plán bude asi Kallergiho plán.Určitě není sama,ty všechny neziskovky,Antifa atd. musí někdo platit.

  Tak a co s bábou?Měla by se bát,oni ji využijí co jen půjde a dál se na ni buď vykašlou nebo něco horšího. Není to Němka,takže uteče.Její jidášský groš se bude pohybovat v desítkách miliard,ale to oni jí nenechají.Takže asi luxusní kriminál v pěkné vile na ostrově v moři a za dva roky pojde na zauzlení střev.

  Otázka je,jestli by do toho vstoupila armáda,protože to je jediná síla schopná ještě něco změnit.

 • rebel1234

  Neexistuje důvod, proč ustupovat multikulti sluníčkům, stupidnímu islámu a cizí primitivní "kultuře".

 • Mě to připadá že nás takhle čeká horší osud než indiány v Americe.Jednou se z té lidumilnosti už neproberem,nebo že by Merkel chtěla vytvořit nového divokého nadčlověka s vírou v islám a zvedajíc pracku po německu a táhnoucí proti střední a východní Evropě?Asi bude muset uprchlíky přesvědčit s Džunkerem dohromady, aby měli slitování s původními Němci.Doporučuji článek učitelky z Vídně - My už to vzdali(a to asi nebude fotbalovej nácek z Karl Marx Stadt).

 • Ach ta arogance a drzost mocných. Napřed to sama ta psychopatická loutka kohosi vytvoří a pak to bude komentovat a svalovat na druhé? Němci nedejte se. Jděte až do důsledku...

 • Ta německá bába je neskutečná - to se mají Němci nechat zabíjet migranty a nic nedělet - neprotestovat, nedemonstrovat a jen čekat, kdo další bude zabit...?!

  • no,tak zlé to zas není-mají přece povolené ty svíčky za mrtvé........

 • citát z textu:"Pobouření ale... není omluvou pro demonstrace, které pohrdají
  člověkem," zdůraznila kancléřka ve zjevné narážce na události ze Saské
  Kamenice, kde se v posledních týdnech demonstrovalo v reakci na vraždu
  pětatřicetiletého Němce, z níž jsou podezřelí tři přistěhovalci.

  --

  vražda není omluvou pro pohrdání vrahem !Merkelová tak vyzývá k návratu k původním křesťanským ideálům-kdo po tobě kamenem,ty po něm chlebem!A tak to musí cítit všichni Němci bez výjimky,jinak si je najde kontrarozvědka a půjdou do kriminálu!.

  • Milá Mařeno z Berlína. Pěkně to tam vedeš.Ty si nevzpomínáš jak jste se k nám vy východní němci hrnuli, když jste chtěli v revolučním roce emigrovat do NSR?Teď jste všichni DDR. Ještě hůř. STASI nebyla tak podlá jak je nyní vaše policie. Dřív neexistovalo, že na přivandrovalce byl jiný metr. Demonstrace proti vandrákům jsou namístě. Přeci kde to jsme, aby bezcenní islámští psi, zavraždili občana - no dobře DDR.Takže vy si tam vykrmujete smečku cizích  darebáků a ještě zakazujete na ten brajgl lidem ukázat prstem? Ale ono to jednou praskne ......

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit