Přejít na výpis diskuzí

Nehoráznost! Lupiči přepadli ženu a dvě hodiny ji týrali žehličkou, roubíkem a nožem

18.9.2013 14:01
9 příspěvků

Policie zadržela pětapadesátiletého muže, kterého viní z pondělního loupežného přepadení a týrání osmapadesátileté ženy z Brna-Komárova. Podle spisu jí spolu s komplicem, který je zatím na útěku, ukradl po dvouhodinových psychických útrapách šperky za zhruba 25.000 korun. Novinářům to dnes řekl kriminalista...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Kapitalistická morálka, a bude to horší!!!
 • Stát se to v Protektorátu Böhmen und Mähren, tak už se na ty dva hajzly připravuje gilotina na Pankráci, v lepším případě by je čekal koncentrák po předchozím důkladném zmlácení na Gestapu. Ona ta festovní totalita má přece jen - málo platné - něco do sebe. Současná "demokracie" je naprosto k ničemu, slušný a bezúhonný občan nemá nikde zastání a je jen na okraji zájmu této "vyspělé" společnosti, která se tu vytvořila po tzv. sametové revoluci. A vo tom to je!
 • Tak to je skutečně "nehoráznost". A jak byste nazvali vraždu, páni redaktoři? Nedbalost nebo klukovina? Ten, kdo přepadně a mučí svoji oběť je zločinec nejhrubšího zrna. Škoda, že manžel přepadené nevložil do rány více síly a nevymlátil lupiči mozek z kebule. I když bůh ví, pokud to byl jeden z nedotknutelných, šel by si ještě sednout manžel za brutální napadení.
 • Ad zloděj mého nicku pode mnou: Souhlasím. Je otákou, jestli za takové zvěrstvo by neměl být zaveden trest smrti trýznivým způsobem, např. napíchnutím na kůl nebo zavřít do klece a nechat pomalu chcípat hlady a žízní. Bylo by to varováním pro ostatní zrůdy a sadisti typu Grebeníčka sen. by přitom mohli ejakulovat.
  • Spletl sis jménoé a zaměnil Grebeníčka za Pištu...
 • Kapitalistická morálka.
  • Ad ukradený nick Justicia: To je komunistická morálka, kterou nyní komunisté nazývají "kapitalistickou". Ten tzv. "kapaitalismus" si vymyslli na strašení lidí toužících po svobodě a teď se podle toho chovají.
   • Jsi tupec. Kdyby tohle byla komunistickká morálka, tak by ty ses buď vůbec nenarodil, nebo bys už byl dávno mrtvej...
  • Souhlas. Přepadení a týrání + okradení je jasným zločinem. Přesto server Tiscali patrně přejmenoval těžké zločiny na pouhou "Nehoráznost" !!! Vraždy asi přejmenujeme na "Mírné ublížení s následkem smrti leknutím", nebo tak nějak !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit