Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Že bude Klaus takové prase jsem si nemyslela ale žádný agent Kremlu to není spíš agent USA, proto ho tam teď zvou, je to jejich zaprodanec.
  • Proč bude vysvětlovat až 21. února, když na to národ čeká již od 2. ledna. Asi proto, aby to bylo až už bude všechno svinstvo "uklizeno". Hanba.
  • Přesně tak jsme tak tomu všicni přihlíželi i poslouchali v médiích i v novinách,nikdo už si nevzpomene na údajné kauzi a a prohřešky těchto zvířat.má někdo nahrávky po revolučních prohlášení Havla,Klause,Čarnogurského," Dienstbier"Mečiar a chudáká Dubčeka,kterého se zbavili?Je tohle země česká,domov můj?SVINĚ KTERÉ NEMAJÍ NÁROK REPREZENTOVAT MOJI ZEMI SAMI ZŘÍDILI MAFIÁNSKÝ ZPŮSOB ŘÍZENÍ ZEMĚ I LIDI CO SI TAM DOSADILI!SCHVALUJI ŠVÝCARSKÝ SYSTÉM VEDENÍ ZEMĚ!!!!!!Diskutujte o nesmyslné amnestii-vysledek našeho charakteru a to všech lidí v České republice.Pokud někdo někdy pracoval mimo zemi Českou a to ho donutila naše společnost,ví o čem mluvím!Jsem Čechem a nikdo nikdy mě nesrazí na kolena,abych zradil svoji zemi a vedl ji do cílené kapitalistické krize!!!!ZVEDNEME HLAVU A PŘESTANEM SE BÁT A PROSAZOVAT "PRÁVO" A "TRESTY" CO SI JE ZASLOUŽÍ?KDO TADY SOUDÍ?JSME TO MI CO SI DNES A DENNĚ NECHÁVÁME S PROMINUTÍM S... NA HLAVU.Navrhuji OBČANSKOU DOMOBRANU MATIČKY ČESKÉ,VŽDYŤ JSME LIDI,KTEŘÍ ZÁPADNÍMU SVĚTU DALI VŠECHNY NÁPADY,PATENTI ZA DĚKUJI A MYSLÍM,ŽE JSME SRDCE EVROPY,KTERÁ NA NÁS JE A BUDE VŽDY ZÁVISLÁ.CO Z NÁŠÍ ZEMĚ ZŮSTALO JSOU NAŠE SRDCE A SVĚDOMÍ NÁS,NAŠÍCH OTCŮ A DĚDŮ CO ZA NAŠÍ ZEMI BOJOVALI.napsal-MARTIN KREJČÍ vědomí si všech následků a důsledků této společností.
    • Krásný příspěvěk a přesný.
  • Rád bych viděl přímí přenos ať mám v tom jasno(možná že ve své pomatensti přizná barvu) *1* Co na to placená ČT
  • To co se kolem nás děje je také náš podíl.Pořád kolem sebe slyším :nejdu volit,nemá to smysl,stejně si to udělají jak chtějí atd.Pokud můžu tak se stěmito diskutéry podělím o své názory a všude se snažím vysvětlit ,že pokud si nenajdeme čas na to abycho si zjistili přesnější informace o kadidátech a volby tzv. vypustíme,bude výsledek takový jaký vidíme nyní.MYslím si že volit by melo být min morálně povinné,protože pokud dávám na neco peníze tak se taky musím vyjádřit co chci .Do obchodu taky nejdu s vědomím ,že zaplatím 1000 kč a prodavačka mi dá do košíku co jí napadne.Když se voleb zůčastní 40 procent tak to nemá ani žádnou vypovýdací hodnotu(mandát většiny).Takže tento výsledek by neměl platit.Já vím budete namítat ,že jsou tak postavené zákony,Ale to my jsme tiše přihlíželi aby si to ušili na míru.Diskutovat v hospodě všude ale také zodpovědněji volit.Rád bych se dožil lepšího. *9*
    • To, že lidé nejdou volit není jejich chyba. Myslíš, tím že někoho zvolíš něčemu pomůžeš ? Ne v případě jako je tomu nyní, kdy můžeš volit pouze vládou vybrané. Vláda a soudci, to je jedna velká rodinka. Ty si na prachy šáhnout nenechají.
    • Pokud neni z koho volit a volilo pod 50% volicu tak to ma byt neplatne!
  • Pouhá komedie pro lidi kteří se ozvali. A senátoři ? Senát zrušit !
  • Myslím si , že opravdu nejsme takové hovada, abychom si zasloužili takovou vládu a takového dacana na hradě.Co jsme tak hrozného provedly, že nás pán Bůh tak trestá.Já si myslím že za vše může ODS a další parchaňti.
  • Divoká tunelářská privatizace, divoká tunelářská amnestie. Co čekat jiného od V.K? Asi si arogantně myslel, že to projde a že za sebou krásně zamete, co vše napáchal. A ještě tím nehorázně na úkor státu s odchodem z Hradu si zištně zaváže zazobané ptáčky jarabáčky - nové sponzory ála Srba, Pitr, Chvalovský, Berka, Větrovec, H-Systém, Tykač, Stehlík, Agroplast, Krejčíř atd. a to pro sebe a svoji rodinku (přeci na prezidentskou velkotrafiku - institut V.K. na Bertramce, na velkogymnázium PORG syna V.K. apod.). *12*
    • Velice dobře napsané, nemá to chybu, děkuji.
  • Psychopat, pomatenec a gauner, ať už nic nevysvětluje a táhne do p....e! Ten agent Kremlu a vlastizrádce tady napáchal tolik zla, že by měl být vhozen do Daliborky a ponechán, aby chcípl hlady, žízní a zimou.
    • Myslím si, že vše zasluhuje buď pochvalu a nebo trest, tady je to zřejmé, od dacanů pochvalu a od lidu?, tupé stádo jde tam, kde mu něco slibují, viz "VOLBY".
      • Kdy jste byla naposledy za svým voleným zástupcem a ptala se ho proč hlasovat tak či onak.Urážet to dovedu taky . *3*
        • Není agent Kremlu ale prokletých USA, vypadá to že amnestie byla domluvena s nimi proto je tam strašně zván.
  • Ukázka zásadovosti Václava Klause-neříkal že nebude nic vysvětlovat? Asi nečekal takovou melu okolo amnestie.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit