Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už nejsme zvědavi na to jeho dramaticky předem zrežírované řečnění, staví se do pozice někoho, před kým by jsme se měli posr.t. A přitom nás ty jeho překrouceniny už vůbec nezajímají, protože ho známe a víme že je účelový lhář. Takhle zamést s vyšetřovanými megazlodějinami, to už okecat nelze. I kdyby byl takový hlupák, že by si to neuvědomil, jak se asi bude snažit přesvědčovat, tak o proslov hlupáka taky nemám zájem a je to taky ostuda, že jsme za prezidenta léta měli hlupáka.
  • Nechápu, proč brát prezidentovi pravomoc zakazovat zastavování trestního stíhání nebo udílení milostí. Když je všeobecně známo, že Česká justice je velice úplatná!!!!
  • Strejdo,hlavně už nikde nic nevysvětlujte a odeberte se do bažin,zcela nepochopen.
  • Lůza se raduje, vymaštěnci jásaj. Amnestie nejni nehorázná a těm, co za tímhle stojej, nejde o bod jedna, ale o bod dvě. A za ten nesou odpovědnost soudci, úplatný parchanti, na který nikdo nemůže. Vy ste jen užitečný blbci, který na povel budou povykovat a přitom ste nikdo z vás tu amnestii ani nečet. Polovina z vás to stejně neumí. A psát už vůbec ne. A že by nějakej květák v hlavě? Tam je kompletně vymaštěno. Jak řikám - užitečný blbci
  • Souhlasím, chtělo by to čistku ale úplně od základu, tahle dosavadní vláda nás zabije a zabíjí! Bude to těžké, ale zvládneme to! Jen chtít!
  • Vážení občané uvědomme si, že my všichni jsme strůjcem našeho štěstí.Nemá smysl zde někoho hanit a ponižovat,ale důsledně přistopit sami k sobě a své pohodlnosti.Každého z vás se jistě dotkla ekonomika i právní systém a pak jste s údivem hledali slova-pravda,zákon,spravedlnost.Podívejme se do základu našeho žítí,porodnost,bydlení,zdravotnictví.Vždyť největší strašidlo a pomocník celé politiky je televize,media.Mít moc a nápad?Musí mít někdo vliv,aby dokázal zmanipulovat národ na pouhopouhé byznysově zmanipulované informaci -viz zdravotnictví,léky.atd.Zažil jsem mnoho národů a mentalit,ale my jsme se zaprodali sami sobě a své spokejenosti,ale vůbec si neuvědomujeme, co vlastně jíme,pijeme a dýchame a proč.Jak je možné že země které rospoutali válku vlastní nukleárni zbraně a jsou součástí EU.Nikdy mě politika nezajímala,ale již v roce 1994 ,když jsem pozoroval Španělsko a Portugalsko a ti byli v EU můj názor byl-"kapitalisté-židé" tuhle zemi a lidi zotročují ve svůj propěch a jejich zánik vlastnického práva na majetku chytrými pronájmy s výhradním právem,leasingovými podvody s ručením majetku atd.Zeptám se blbě-kde je naše zlato? Stříbro? Zásoby nafty?Léků? Kde jsou naše poklady země? Je to Karlův most? Orloj? Zdecimované zemědělství? Tyhle otázky si mohu klást do nekonečna a výsledek? Máš otázky-máš problémy? V které zemi to žiju? Je to země tunelářů a podvodníků a amnestie? Podvod století! NeJhorší na tom je, že pravdu a konkrétní čísla zjistíme za deset až dvacet let.To už budem všichni otráveni ze sintetických potravin a vody.Každý z nás se prosím, zamyslete, kam se vše řítí a jaký je cíl našich životů zde v České Republice. Závěrem bych chtěl poukázat na to, jak jsme v demokratické republice dopadli- komunisté s....- naše současná vláda komáři- kteří nesají z lidí krev, ale peníze a je potřeba s tím něco hodně rychle udělat, jinak všichni pomřeme, chce to čistku od A- do -Z!!!!!!!!! Jsme národ silný a když jsme to dokázali v roce 1968/díky bratrům z Ruska se to nepovedlo a bylo to kruté/, následně v roce 1989 jsme to ale dokázali, dokážeme i to teď! Komunisté tady u nás nemají místo, úplně nová vláda ano! Tak lidi pojďme do toho, nikdo to za nás neudělá, už je to opravdu nechutné a zákony a stanovy naší republiky jsou k smíchu a ti příživníci ve vládě jsou úplně k odpisu!
  • Ať amnestii zruší! Těch pár gaunerů v kravatách pak sice budou vyšetřovat dalších dvacet let, ale hlavně těch 32 tisíc socek zůstane v lapáku o hodně dýl, nebo budou nezaměstnatelní kvůli škraloupu v rejstříku. A to je přece fajn! Lidi jako já, který bručet nechodí, budou mít víc prostoru a víc šancí.
  • Potřebuje se z toho vylhat. Je už tak nedůvěryhodný jak Nečas a jeho sqadra.
  • Už teď vím,jak to dopadne...zase šaškárnička a nakonec bude i ten křu-an klausů za frajera,co věděl co dělá. Kdy ho už někdo začne vyšetřovat.. vždyť už jen ta úchvatná amnestie,napoví,že se chtěl ukrýt,za amnestii i on sám! *7*
  • Krásný příspěvěk a přesný.
  • Uvědomíme si že nikdo nikam se nedostal bez údájného vzdělání kde a v jakém roce.Položme si tedy otázku jak je to možné-viz archiv V.Klaus a VŠICHNI BRATŘÍČCI A BRATRANCI.Nesmysl někoho nebo něco pitvat.Vliv a pěnze nám zatemnili mysl.
  • Není agent Kremlu ale prokletých USA, vypadá to že amnestie byla domluvena s nimi proto je tam strašně zván.
  • Že bude Klaus takové prase jsem si nemyslela ale žádný agent Kremlu to není spíš agent USA, proto ho tam teď zvou, je to jejich zaprodanec.
  • Proč bude vysvětlovat až 21. února, když na to národ čeká již od 2. ledna. Asi proto, aby to bylo až už bude všechno svinstvo "uklizeno". Hanba.
  • To, že lidé nejdou volit není jejich chyba. Myslíš, tím že někoho zvolíš něčemu pomůžeš ? Ne v případě jako je tomu nyní, kdy můžeš volit pouze vládou vybrané. Vláda a soudci, to je jedna velká rodinka. Ty si na prachy šáhnout nenechají.
  • Přesně tak jsme tak tomu všicni přihlíželi i poslouchali v médiích i v novinách,nikdo už si nevzpomene na údajné kauzi a a prohřešky těchto zvířat.má někdo nahrávky po revolučních prohlášení Havla,Klause,Čarnogurského," Dienstbier"Mečiar a chudáká Dubčeka,kterého se zbavili?Je tohle země česká,domov můj?SVINĚ KTERÉ NEMAJÍ NÁROK REPREZENTOVAT MOJI ZEMI SAMI ZŘÍDILI MAFIÁNSKÝ ZPŮSOB ŘÍZENÍ ZEMĚ I LIDI CO SI TAM DOSADILI!SCHVALUJI ŠVÝCARSKÝ SYSTÉM VEDENÍ ZEMĚ!!!!!!Diskutujte o nesmyslné amnestii-vysledek našeho charakteru a to všech lidí v České republice.Pokud někdo někdy pracoval mimo zemi Českou a to ho donutila naše společnost,ví o čem mluvím!Jsem Čechem a nikdo nikdy mě nesrazí na kolena,abych zradil svoji zemi a vedl ji do cílené kapitalistické krize!!!!ZVEDNEME HLAVU A PŘESTANEM SE BÁT A PROSAZOVAT "PRÁVO" A "TRESTY" CO SI JE ZASLOUŽÍ?KDO TADY SOUDÍ?JSME TO MI CO SI DNES A DENNĚ NECHÁVÁME S PROMINUTÍM S... NA HLAVU.Navrhuji OBČANSKOU DOMOBRANU MATIČKY ČESKÉ,VŽDYŤ JSME LIDI,KTEŘÍ ZÁPADNÍMU SVĚTU DALI VŠECHNY NÁPADY,PATENTI ZA DĚKUJI A MYSLÍM,ŽE JSME SRDCE EVROPY,KTERÁ NA NÁS JE A BUDE VŽDY ZÁVISLÁ.CO Z NÁŠÍ ZEMĚ ZŮSTALO JSOU NAŠE SRDCE A SVĚDOMÍ NÁS,NAŠÍCH OTCŮ A DĚDŮ CO ZA NAŠÍ ZEMI BOJOVALI.napsal-MARTIN KREJČÍ vědomí si všech následků a důsledků této společností.
  • Rád bych viděl přímí přenos ať mám v tom jasno(možná že ve své pomatensti přizná barvu) *1* Co na to placená ČT
  • Pokud neni z koho volit a volilo pod 50% volicu tak to ma byt neplatne!
  • Kdy jste byla naposledy za svým voleným zástupcem a ptala se ho proč hlasovat tak či onak.Urážet to dovedu taky . *3*
  • To co se kolem nás děje je také náš podíl.Pořád kolem sebe slyším :nejdu volit,nemá to smysl,stejně si to udělají jak chtějí atd.Pokud můžu tak se stěmito diskutéry podělím o své názory a všude se snažím vysvětlit ,že pokud si nenajdeme čas na to abycho si zjistili přesnější informace o kadidátech a volby tzv. vypustíme,bude výsledek takový jaký vidíme nyní.MYslím si že volit by melo být min morálně povinné,protože pokud dávám na neco peníze tak se taky musím vyjádřit co chci .Do obchodu taky nejdu s vědomím ,že zaplatím 1000 kč a prodavačka mi dá do košíku co jí napadne.Když se voleb zůčastní 40 procent tak to nemá ani žádnou vypovýdací hodnotu(mandát většiny).Takže tento výsledek by neměl platit.Já vím budete namítat ,že jsou tak postavené zákony,Ale to my jsme tiše přihlíželi aby si to ušili na míru.Diskutovat v hospodě všude ale také zodpovědněji volit.Rád bych se dožil lepšího. *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit