Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je to diskuze-nebo par hlupaku se tu hada a sprostě nadava!!PŘEČTĚTE SI CO TO JE DISKUZE !!!!!
  • Putin by se mohl jmenovat Adolf, nebo je podobnost jeho činů čistě náhodná? Možná se opravdu jednou dočkáme toho, že Rusové přijdou bránit své občany do K. Varů.
  • Já jsem znal jednoho, kterého lidé milovali, tak, že se nechávali i zabít! A jak skončil...
    Ale to sem asi nepatří-četl jsem článek, jak jest Putin oblíben! Omlouvám se tedy.
  • Ušatý Obama potřebuje dostat přes rypák i s fašistama a zlodějkou Tymošenkovou.
    • Samozřejmě máte plnou pravdu - dát panu prezidentovi Obamovi přes rypák. Ale až potom, kdy civilizovaný svět vyřídí toho zkurvy syna, uchyláckého zmrdského gengstra - KGBskrčka komušského štváče NICputina - největší hrozbu světového míru od dob takových podlidských kreatur jako byl např. Stalin, Brežněv, Husák, Grebeníček, .... další si doplňte sám.
      • svatá pravda a ještě bych tam přidal tu modrou sebranku krypto komoušů, co škodí téhle zemi jak můžou.
    • Jaran, sovětský fašisto - budovateli,. jsi volajako nasratý a vulgární! Již dosti mladých
      komunistů dostalo nakláidačku! Informace na OV KSČ, PV, Lidická 34!
  • Blahoslavení chudí ducehm, protože jim bude patřit království české...
    Kdyby to jen tady bylo bez urážek, nadávek... *12*
    Kdyby jste raději psali tam, kde to nebude anonymní, tam, kde to osloví vyvolené, tak, kde to pomůže poslušnému lidu , ať dělá a platí daně, aby bylo na politicky vyspělé hráče a jejich přívržence...
    Jak jste jen mlčeli všichni, když g.ř.ČEZu dostal na odměně téměř 800 miliónů a ČEZ stále zvyšuje poplatky...
    To se žije někomu. Vyvolenému, vyvolenejšímu i nejvyvolenejším ... !
    Plaťte dane ! Plaťte nehorázné ceny v obchodech. Ať máme šlechtu, která nebohatne svou čestnou prací, ale podvody, bezcharakternosti *16*
  • Jednou jsme to osvobodili a ted to srovnáme se zemí jednou pro vždy.Od hloupých čechů,poláků a jiného smetí,až po merkláče,francouze a černou hubu v bílém stanu.Tato civilizace se opět nezdařila !
    • pátá kolona kliká jako o život, jen klikejte yntelygenty.
    • Nemusíš mít obavy, že nevíme, co obnáší kágébácký trpajzlík a co jeho spolupracovníci, tj.pátá kolona v této zemi! Ponaučením byla "internacionální pomoc" v roce 1968!
  • nejen plyn? On snad chce dělat ještě horší věci, než slušnejm lidem prděním znechutit svět? *11* *13* *10*
    • Ti "slušní lidé" jsou kdo? Fašouni z Majdanu, anglo - americké zločinecké bandy vraždící lidi po světě za zástěrkou lidských práv? Putin je mi ukradený, ale američani, respektive psí smečka, která se utrhla v USA od řetězu, tak ti mi ukradený nejsou. Jsou to pokrytečtí křiváci, pomatení židovskou vírou o předučení Židů vládnout světu. A na Ukrajině se ukázali v plné slávě.
  • Putin má tak fašistycký hov@no v prdeli, jak je vidět učil se u nácků
    • oprava- fašistický
  • Ten Putin jim dává těžké K.O. s toho se už nevzpamatujou, a to má ještě připraveny věci že je zničí totálně, ještě za ním půjdou s prosíkem! *15* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *4*
    • a pak půjdou za tebou s prosíkem a pak si se probudil s pos@ranou rukou v nočníku.
  • Putinova zbraň - bioplyn z vlastní p r d e l e - to je ta zbraň!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit