Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taky
    moc tabulky neřeším, nejsem zas takový analytik počtář, ale člověka to aspoň
    trochu potěší, když vidí svého dodavatele v takovéto tabulce na první
    pozici, hlavně pokud mám 3e už delší dobu.
  • Dobrý den, máte prosím někdo zkušenosti s prací pro dodavatele energií, jako obchodní zástupce?

    • Pracuji pro armex enery jako obchoďák, dělal jsem obchoďáka už v několika firmách, ale tady jsem opravdu spokojený, chodím domů v čas, peníze jsou velice dobré, a hlavně je to práce, která mne opravdu naplňuje.

      • Co jste k tomu potřeboval? díval jsem se, že zrovna hledají nové kolegy, a také dost vážně uvažuji o změně zaměstnání...

        • No hlavně zkušenosti obchoďáka, šel jsem tam s tím, že už jsem to nějakou dobu před tím dělal, pokud máte zkušenosti, tak mohu doporučit, budete mít stabilní a klidnou práci s jistým výdělkem.

  • Tak jestli EEE skončili na prvním místě tak s tím obsazením určitě souhlasím,
    už je mám nějakou dobu a jsem s nimi spokojený.
  • Více než na nějaké tabulky dám na osobní zkušenost a tu mám vynikající právě s dodavatelem https://www.epet.cz/ , od kterého máme nejen plyn, ale i elektřinu. Máme je už přes rok a tak už si sám dokážu spočítat, že úspora je v řádech několika tisíc korun.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit