Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mají to Američané těžké rozhodování.

    Tak těžké, jako jsme to měli při volbě prezidenta u nás.
  • Ženské patří do ruky vocas, nikoliv prezidentský úřad. Viz. prezidentka Brazílie.
    • Ona má v ruce vocas? Čí??? *1* *1* *1* *1*
  • Evropská unie dnes zahájila program vydávání platebních karet uprchlíkům v Turecku, na které budou pravidelně jednou měsíčně dostávat peníze. Ty má zhruba jeden milion nejchudších syrských uprchlíků používat na ubytování, jídlo a nejnutnější potřeby....

    To komedie, vivat EUrosojuz. :D
    • Co by si uprchlíci počali, kdyby utekli všichni Evropané? Kdo by pracoval? Myslíte, že by to tady muslimští atomoví fyzici, lékaři, a "genetičtí inženýři" zvládli?
      • Nojo, ale kam utečeme??
        • Pěkně v tisícistupu a do moře jak ti lumíci.
    • Uprchlíci mají být soustředěni v táborech, kde nafasují vše potřebné.

      A ne se potloukat bezcílně krajinou a vyvolávat incidenty s domorodci.
  • Jako obvykle je Tiscali "politicky korektní" anebo čerpá z korporátních zdrojů, což je vlastně totéž. "Vyhrála Clinton". Ale: Výsledek lidového hlasování WSJ: Pro Trumpa 60%, pro Clinton 40% ???
  • O Čechostánu se člověk nedozví nic, ale o volbách v USA víme všechno...
  • Nevím jak to vnímají a vidí Američané, ale mě tahle předvolební šaškárna, tahle přitroublá show nechává zcela lhostejným. Bába Clintonová je od pohledu falešná a proradná a Trump je kapitola samo pro sebe. Myslím, že do Bílého domu nepatří ani jeden z nich, ale to už je na samotných občanech USA. Bůh s nimi!
    • Dobrý den, já jsem to celé sledoval a v prvé řadě chci ocenit tlumočníky. Měli dnes obtížný úkol a zvláli jej hlavně tím, že zachyili kontext.
      Myšlenkově to nebylo o tolik kvalitnější než jsou naše debaty kde se nic neděje.
      Nevidím výsledek střetnutí tak dominantní v JEJÍ PROSPĚCH. Ale o mé dojmy nejde.
      Co mě zaujalo:
      - to jak se často použily pojmy jako RASOVÝ a pod,
      - to kolik vlastně je v Americe běžně vražděných občnů - hlavně ve městech,
      - to, že si vzal kandidát T. opakovaně za zásadu: PRÁVO A POŘÁDEK,
      - to, že kandidátka C vynakládá peníze na negativní kampaň,
      - to, že pokud by nastoupil Trump, budou Evropani /a třeba i Saudi/ za obranu platit.
      Takže ještě se uvidí
    • bůh ochraňuj svět,ne ameriku
      • Jestliže Bůh má ochránit svět, pak také Ameriku, která je jeho součástí.
        • nenávidím teroristické státy americké,nic na světě není horšího,nikdy sem nikomu nic špatného nepřál,ale těmto zrůdám přeji smrt
  • https://www.youtube.com/watch?v=ZEHPrYUcoi0
    první otázka 59minuta:
    Otázka: Hillary, proč jste lepší volba než váš oponent pro tvorbu zaměstnání, která dají více peněz do kapes amerických pracovníků?
    Hillary: Děkuji za otázku, moje vnučta má druhé narozeniny, takže více prací zajistím zvednutím minimální mzdy a opravdového zrovnoprávnění mezd žen, školy zdarma, více sickdays pro pracovníky. Firmy se budou dělit o zisk se všemi pracovníky... každý dostane podíl ze zisku firmy... Budete se muset rozhodnout jestli zvolíte mě nebo Trumpa!
    Trumpe stejná otázka:
    Trump: Naše práce opouští zemi, stěhují se do mexika a mnoha dalších zemí, vidíte co Čína dělá s našim trhem, kdy jejich produkty devalvují americký dolar. Automobilky a další stěhují výrobu z USA a to musíme zastavit. Musíme zastavit naše společnosti v jejich snaze opustit USA. Abychom nalákali firmy a investory snížím daňové zatížení firem z 35% na 15%...

    Já myslím že už po první otázce je jasno... Chápu že voliči Hillary si to pouští bez zvuku, protože ti co si to pustí se zvukem už nejsou voliči Hillary :D
    • To je havloidní pixla. A stejně tak ulhaná.
  • To jsem zvědavej až to vyhraje Trump, co budou psát kornouti z Tiscali..hi..hi
    • To samé co o Zemanovi. Budou ho dehonestovat denně.
      • To si nedovolej, protože budou mít připosraný gatě, myslím pana majitele.
  • americká teroristická zrůda,krvavá hillary už naštěstí mele z posledního,za chvíli půjde za havlem do pekla
    • Včera bylo pozdě...
  • Pokud vyhraje ta islamofilní blbka, tak nás Evropu bože chraň. Kravka, kt. stojí za rozvrácením Libye a BV patří už dávno do cvokhauzu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit