Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jediný aktuální problém je, že jezte, pijte .... zaregistrovali i vychcané vyžírky z gumových člunů. A hrnou se k prostřeným stolům. Nelze zapomenout jak tam banda loni odmítla vystoupit z vlaků pro ně vypravených, když to nebylo ve městě ale na vesnici. Takový příděl nenažhraných a mimořádně mazaných vyžírek jste wikingové nečekali,co? Takže meče, kopí, halapartny a hrr na vetřelce!
  • Dánsko je ukázkovou zemí, kde jsou sice velká města (jedno), ale většina spokojených obyvatel žije na "venkově", kde mají to, co je jejich.
    U nás již venkov neexistuje, ve vesnicích stojí paneláky, ze kterých čumí závistivý nezaměstnaní bezzemci do dvorků domkařů, kteří po "revoluci" prodali restituovaná políčka Babišovi a spol a dnes mají kulový a jen remcají na režim.
    Nebo jsou na vesnice nalepená "satelitní městečka" plná zadlužených milionářů na doživotí, kteří se vystěhovali z panelákových sídlišť do unifikovaných domků, ze kterých čumí do ložnice sousedů a musí každý týden sekat svých pár metrů zahrádky, která nepřináší žádné soukromí.
    Člověk, který si pořídí dům od developera, je neschopná karikatura na lidoopa, a bylo by mu lépe v pavlačovém domě,než aby se staral o něco, čemu vůbec nerozumí, protože ani jeho rodiče neměli doma ani kladívko ani šroubován a on se teď musí plahočit pod přerůstajícími stromy.
  • Ne nadarmo se říká: "Chlastá jako Dán!"



    YEAH !!!
  • tyhle severský státy nemají vlastní průmysl, vlastní kulturu, celou svou existenci jen rabovali a okrádali okolní státy, dělali nájezdy do Evropy kde vraždili a kradli.
    PROTO se mají ted dobře, protože pořád žijí z toho co ukradli
    • zajisté mluvíš o američanech
  • Že by další propaganda Tiscali alias, že i s půl milionem muslimů z Afriky a Asie se dá být nejspokojenější na světě???? Rasmussen zemi pěkně zřídil, zeptejte se Tiscali Dánů co musí žít s muslimy pokupě, jestli jsou nejšťastnější.
  • No teda nevím, v létě jsme byli v Dánsku, do Kodaně jsme dorazili v sobotu ráno a vypadalo to tam asi jako na Václaváku po silvestru. Sice to během dne všechno uklidili a opilce separovali, ale takhle to tam je každý víkend, takhle si super kvalitu života nepředstavuju. Jo a takhle paří místní. A před parlamentem se konala komunistická demonstrace, byli na ni také muslimové., fakt...
    • v Kodani také. Viděl jsem normální lidi, tatínky a maminky vozící malé děti v takových bedničkách připojených před jízdní kolo, ale opilce jsem neviděl ani jednoho. Moji známí nejsou abstinenty, ale opilství se zdaleka vyhýbají.
  • tak zlaté časy vám skončili. A začalo to loni jak se k vám pěšky nahrnuly smečky rozežhraných vyžírek. Vyžírek které potřebují bydlet ve městě a mít k tomu standart EU. Vyžírek, které podporuje smečka podvodníků a vyhlášených překrucovačů co si říká OSN. Tak tady končí vaše zlaté časy. Přebytky rozpočtu je třeba a v budoucnu bude třeba ..... dávat ve prospěch tady parazitů. No řekněte sami slavní wikingové. Nebude snažší obléct dobovou stroj a tady tu bandu hnát a práskat hlava nehlava až do jejich gumových člunů?
    • Jen se jim divím, že zrovna do EU. Ta přece nestojí za nic *14*
      Sami z ní přece chceme vystoupit.
      • v poslední větě? Vy chcete vystoupit? Já ne.
        • já jo
          • že v Lubljance byste si vystoupení České republiky z EU přáli všichni.
            • No ty to víš líp já nikam poslanej nejsem.
            • s tím problém mít asi nebudou, když vás do Halle poslali.
            • ne já žiju v Halle ale pokud vy v Lubljance s tím máte problém tak to chápu
    • Soudruh rezident Tuzemák si prostě rád vozí pupík na gumovém člunu. To není důvod, abys mu nadával do vyžírek a parazitů. To by mělo platit spíš o tom přivandrovalém potomkovi japonských fašistů, kteří vraždili a mučili každého, kdo nebyl rodilý japončík. Je vidět, že ani atomovka některým fanatikům nestačila, aby se jim v těch jejich šikmookých kebulích trochu rozsvítilo. Za Nanking se nikdy neomluvili - hnus, dodnes by se měli všichni japončíci plazit kanálama*9*
  • už se blíží jejich konec,muslimové je sežerou
  • Na tv Visat History běží serial Vikingové.Krom toho že byly v americe první je zajímavé že.To oni jsou ti kdo osídlili Rusko.
    • mínuska za historická fakta dobrý no *1*
      • Nasežrali je komunisti, nesežerou je ani muslimisti. *1*
        • Na co reagujes?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit