Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě se dostal byt v Praze do exekuce, už to vypadalo že se bude dražit, a já věděl že to bude naprosto nevýhodné, že se byt nevydraží za tržní cenu, pak mi ale kamarád poradil oslovit realitní kancelář www . edoxreality.cz, a ta exekuci vyplatila, a potom se byt prodal za tržní cenu. Pro mě to mělo přínos tím, že mi z toho hodně peněz zůstalo.

  • tento zrůdný režim ,porušuje lidská práva ,exekutoskými mafiány,kteří se vám vloupávají do bytů.....lichvou  je navyšování poplatků a pokut, a zatajováníám dluhu aby z malé částky byla vysoká ,je organizovaný zločin .......a viníkem jsou politické mstrany aposlanci, stejně jako právníci, exekutoři a mafiánští soudci ,

    kdyby tohle dělali lidem komunisti ,tak by pokrytecký západ řval o porušování lidských práv ,ale když to dělají demokratické mr*dky tak se nic neděje 

  • Vykořisťování člověka člověkem už není, teď je to obráceně.
  • V tom případě mají advokáti druhé místo, pokud na tom nejsou vůbec nejlépe, protože lidé se zde soudí o každou prkotinu.Ale v tomhle porevolučním absurdistánu se lidé živí podivně , jsou schopni dělat cokoliv jenom ne řádně pracovat.
  • Pravdou je, že dluhy se musí splatit. Proč by někomu jinému měla tím vzniknout škoda. Ale také je pravdou, že si z toho právníci udělali obrovský byznys. PřIčteme-li k tomu ještě charakterové vady některých exekutorů - hyenizmus - máme hotové lidské neštěstí. A to nechodí po horách, ale po lidech. Proto je nejlepší si půjčky vůbec nebrat, nebo pouze do výše, kterou jste schopni pravidelně splácet. Jinak se každý může ocitnout ve spárech exekutorů a vzápětí na ulici.
    O tomto problému zákonodárci ví, povídají si o tom, ale neřeší. Nebo ne tak rázně, jak by to mělo být. Lidské osudy jsou jim kdesi u zadku, hlavně že jim to sype.
  • Václave, lavičko, letiště, Veškrno! I toto je forma vykořisťování člověka člověkem, ale spi dál ksindle.
    • Ksindl jsi určitě ty zemanofilcková ubožácká sračičko. Na takové sr..če tvého typu je i exekutor příliš laskavá a smířlivá instituce.
      Vykořisťování člověka člověkem - to jsi pochytil ve VUML nebo v jiné "učebnici" vaší zvrácené loupeživé komoušské příručce.
      Není jediný důvod proč neplatit dluhy, a jsem-li tak slabomyslný, že si naberu dluhy které nemohu splatit a nebo s.e...u na to že mi přijde upomínka na dlužnou částku za tramvajenku za pár drobných - dobře mi tak.
      Jó, jó již naši dávní předci věděli, že úroky a úroky z úroků rostou tiše a dlouze o to víc botnají.
      • sow.da

        Jste-li slabomyslný nebo ne, je otázka, ale když vám nepřijde upomínka deset let a najednou máte dluh (řekněme ze stokoruny) dvacet tisíc, tak budete dělat co?

      • No tobě dneska divoce souloží malý mozek ten velký, uklidni se, ať ti nepraskne cévka. Sbírka meziplanetární hmoty je taková, že se mne exekuce netýkají blbe.
    • Myslíš, že spí?? *5*
      • To by V.I.L nepřežil, kdybych napsal pravdu, že se smaží v kotli.
  • Významným zdrojem příjmů jsou pro exekutorskou mafii alkoholici.

    Ti jsou v chlastání všestranně podporováni - např. na nedobrovolnou léčbu je soud smí poslat až poté, co spáchají nějaký trestný čin s chlastem související.

    Opilec se v bance pochlubí, že je třeba spolumajitelem RD a banka mu po dlouhá léta půjčuje s tím, že dluh nechá "uzrát " pro exekuci.

    Barák se prodá za pár šupů, a spolumajitelé dostanou pár korun.
    Banka a exekutor se ovšem dobře nakapsují.

    Když si policii, úřadům, sociálním institucím stěžujete, tak se vám jenom vysmívají.
    • V první republice se tomuto říkalo židovina, no ono některá jména exekutorů - raději mlčím.
      Ani soudy nebraly v úvahu pohnutky především starých lidí, trpících demencí a vydávaly příkazy k úhradě exekuce, kdy odměny exekutorů šli do x násobků dlužné částky poplatků - npř. koncesionářských poplatků za rozhlas a TV - ČT. Vím o případech, kdy lidé neměli ani zařízení na přijímání digi TV signálu. Za to vše jim byly exekučně zabaveny i veškeré úspory na které tvrdě v produktivním věku dřeli v dělnických profesích a zdražováním všeho jim vlastně udělali v úsporách brutální měnovou reformu. Proti sameto-havloidnímu režimu byl ten minulý režim jen slabý odvar čajíčku s Havlovo heslem, nebojte se vykořisťování člověka člověkem. No, a tak se ryje držkou v zemi dál, někdo lanýže, jiný cedí bahno.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit