Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten opičák vleze taky do každé zadnice, jen aby něco nakradl.
  • Vondra je lump! http://chcemezmenu.webnode.cz/
  • Naši bolševici nemohu překousnout skutečnost, že jsme členy NATO, což je jaksi na překážku toho, aby jim baťuška car gosudar Vladimir, jasnoje solněčko, poskytl bratrskou pomoc. A když nemohou jinak, tak alespoň plivou jedovaté rudé sliny,sakramentští lumpi.!!
    • oto, ty jsi opravdu ubožák.
  • Jak se to vyzrany p r a s e usmiva, je mi z nej blbe. *11*
  • Z té vyžraného čuníka na fotografii jsem se málem pozvracel a že tam ten modrý hnus je každou chvíli a že tedy můj žaludek hodně snese. /Opraveno dle názoru cenzora/
  • To napsali špatně "Za příkladnou službu". Správně patří "Za vzorné lezení do zadku".
  • Naši bolševici nemohu překousnout skutečnost, že jsme členy NATO, což je jaksi na překážku toho, aby jim baťuška car gosudar Vladimir, jasnoje solněčko, poskytl bratrskou pomoc. A když nemohou jinak, tak alespoň plivou jedovaté rudé sliny.
  • Vrána k vráně sedá, gau er gau erovi metál předá....
  • Jak je pěkně vyžraný a spokojený. Medajli dá vojáčkovi, tan se za to bude na cizích frontách bít jako o život. Šaňo si raděj vezme do kapsičky něco za přezbrojení gripenů .U obrany je vždy možnost něco prosadit a přijít si na nějakou provizku.
  • Nemá snad Křivohubý modrou knížku? Za co ji dostal? Tím se význam takového ocenění dost snižuje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit