Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Případ vrátit zpět a odsoudit podle zákonů. Poté absolvovat kůru v nápravném zařízení a následně vyhostit.! Keď sa Ti to nelúbí.
    Chápu, že ji někteří považují za V. I. 3,14..
  • Ta je ale hnusná------ *5* *5* *5*
  • Doufám, že se dočká stejné osudové odplaty.
  • Už měla dávno sedět v base jako každej druhej, a sem tam bych jí to vylepšil tak že bych k ní dal na noc tři nebo čtyři dlohodobě odsouzené .....
  • A co svědomí, paní Daro? Nic Vám neříká? Spíte dobře? Pak s Vámi něco není v pořádku.
  • Za podminku se dovolávat? Drzost některých celebrit nezná mezí. Normální pracující člověk by šel za zabití sedět,.
  • kocourAmadeus
    Nevím proč se s těmi VIP (Janoušek, Rollinsová..) vyšetřovatelé a soudy tak se.. Jo, každému holt jiný metr.
    • Janoušek a Rolincová VIP?! To si děláš srandu, že. Pokud by se dalo o někom z Čech hovořit jako o VIP, tak by se dali spočítat na prstech jedné ruky... :-)
      • Správně, protože tohle, to je póvl.
  • Kdyby to udělal Franta Vopička tak půjde sedět na tvrdo. Ale tahle blonďatá ku.da dostala podmínku a ještě se to 3,14če nelíbí.
  • už se mi to stalo několikrát, pako na motorce ze zatáčky z protisměru v mým jízdním pruhu.. zatím to vždy skončilo jen u nadávek, ale kdybych ho sejmul, taky by mi jakýkoli trest pro mě přišel absurdní*12*
    • Blbe, srazíš ho když budeš v jeho jízdním pruhhu, tak do těch jízdních pruhu nejezdi, když tam nemáš co dělat!
  • Už to, že za zabití z nedbalosti dostala pouze podmínku je do nebe volající. A ona má ještě tu drzost se odvolávat...neuvěřitelná k r á v a... *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit