Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ale trvalo to. Než se v Brně odhodlali vymáčknout vřed. Odredované hnidy parazitující na společnosti měli už dávno dostat výprask z objektu. Jen se věří, že jej fakticky dostanou. Dobrovolně z tama nevylezou.Bohatě by stačilo je vykouřit jak potkany z díry.Potkani by sice kuckali a nadávali ale nic by to nestálo. Takto se s nimi bude muset špinit policie.Doufám že naordinují "gumoléčbu". Moc fajn terapie na takové zparchantělé darebáky.

  • Už to tak bude. JInak by už dávno bylo vyvětráno, zameteno a uklizeno. Zatím jen smrad a špína....

    • Pro vysvětlení - nevadí mi věk a účesy. Taky byly doby, kdy se nad naším zjevem otcové a dědové pohoršovali, jen si vzpomeňme.

      Vadí mi, když někdo něco ukradne a všichni (policie, soudy atd.) se tváří jako by nic. Kdybych to udělal např. já - to by byl fičák!!

  • TheGGG

    je nepochopitelné, že na ty feťáky už dávno nevlítla policie, nevykopala je ven a nepozavírala... jindy bu*erují za každou drobnost, ale tady kde nic tu nic... asi nějací kamarádi pirátů či co

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit