Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co naděláš.....hold kabátnictví se v posledních 25 let tady velice rozmohlo....jenže hnípat se v minulosti nikomu již nepomůže....
    • Já měl za sousedy rodinku která celý život hnípala v KSČ: Dnes jsou z nich
      velcí podnikatelé a jejich dětičky poslouchají Karla Kryla.

      Není to na zvracení? Mě vždycky začnou svrbět ruce když je vidím.

      Na zachování křivd se národní smír budovat nedá. Když se jednomu vezme vždy
      to poškodí druhého.
      • Smír už nebude...a zvlášť teď, kdy se nůžky mezi lidmi rozevírají
  • Nevím proč to trestat po 60 letech co se to stalo....je to to samé, jako kdyby jsme měli trestat Rakušáky za Bílou Horu...Nevím z jakého důvodu máš vyhraněný názor na komunistické období...vím bylo strašné, mým prarodičům také sebrali hospodářství...jenže světe div se, místo vrácení , přišli modré straky a pozemky o které můj děda s babičkou usilovali v restitucích stihli na pozemkovém fondu ukrást....tzv. převést na sebe.... a nakonec z nich byli velevážení členové ODS.
  • Přestože nepatříme k mořským národům pirátství má u nás bohužel dlouhou tradici!

    Třeba to Rudé které v letech 1948 - 1989 okradlo řadu lidí o pozemky živnosti a úspory.
    Mnoho potomků stále čeká na vrácení svého rodinného majetku zatímco členové
    zločinecké komunistické organizace berou důchody a jejich potomci podnikají.

    Dokud nedojde k nápravě všech křivd a k potrestání Rudých zlodějů národní smír
    se konota nebude!!
    • Národní smíření? ... Co by jsi vlastně chtěl? Aby děti přijali hříchy svých rodičů. To je chceš jako popravovat? ...Tak to znamená, že jsi naprosto stejný typ člověka, který v rámci beztřídní společnosti v padesátých letech vraždil. Zamysli se nad tím.....
      • Nepřekrucuj soudruhu!

        Ty děti komunistů dodnes těží z nakradených majetků svých otců a obětem
        kteří na vrácení svého majetku stále marně čekají se drze smějí do tváře.

        Děti nemohou za své rodiče ale nemohou si také vesele užívat majetky získané
        nepoctivým Rudým způsobem.
        • Víš, problém je v tom, že po revoluci spousta majetků a pozemků zmizelo ze státního fondu neznámo kam aniž by se dostali k bývalým majitelům... A nebyli to jen rudí co je ukradli a hned zpeněžili.
          A co se týká těch komunistů co zabírali majetky, tak ti už většinou nejsou mezi námi...
          A ještě jedna věc... NEŘÍKEJ MI SOUDRUHU.... komunistou jsem nikdy nebyl
          • Na morálním principu že děti rudých zločinců se nemají mít lépe než děti jejich
            obětí to nic nemění.
            • A za co? Na rozdíl od Vás. Ale vy už máte záchvat. Vezměte si pilulky!
            • Obhájce Rudých zlodějů ELECTA patří před soud! Putin souzený za krádež Krymu
              vám tam bude dělat společnost. *1* *1* *1*
            • Vás evidentně mrzí, že jste si nic neukradl. To jste ale pablb co? Chudej s ovarovou kedlubnou!
    • A jak to souvisí s článkem?
      • Zkus tu souvislost najít. Sherlock Holmes by to dokázal amatére! *1* *1*
        • Myslím, že by ji nenašel ani on, protože tok vašich "myšlenek" je naprosto nelogický!
          • To že logiku nedokážete najít ještě neznamená že neexistuje. *1* *1*
            • Soudruhu! Ty hlavně popros Ježíška aby ti konečně k vánocům daroval to co ti
              schází - rozum. *2* *2*
            • Dostaneš tečko jednu takovou že spolkneš protézu a pos... se

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit