Přejít na výpis diskuzí

Nejvyšší státní zástupce zrušil stíhání tří exposlanců ODS

26.7.2013 18:04
27 příspěvků

Nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman zrušil stíhání tří bývalých poslanců ODS Marka Šnajdra, Petra Tluchoře a Ivana Fuksy v kauze údajné politické korupce. Spis vrátil k novému rozhodnutí Vrchnímu státnímu zastupitelství v Olomouci. Stíhání bývalé vrchní ředitelky kabinetu premiéra Petra Nečase (ODS)...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Už jste si všimli jak hodně je Šnajdr podobný Homerovi Simpsonovi?
 • V tomto státě je spravedlnost. Dokonce několik - spravedlnost pro strannické elity, lehce jiná je spravedlnost pro ty nejbohatší, zásadně je jiná pro chudé atd.
  To je problém vzhledem k zákonům. I tady našly naše elity řešení. Zákony se tvoři tak, aby se v nich ani prase nevyznalo. Dále je operativě mění dle potřeby - novely, doplňky a přílepky. Takže umožňují soudní mafii soudit cokoliv jakkoliv, možná podle nabídky vyplývající z jednnání a projevech dotčených stran. Přirozeně vyjádřeno v patřičné hodnotě.
  Za tuto p r á c i by se poslancům a senátorům měly upravit platy. Třeba polovinnu podle toho jak dohází do práce. Druhou část podle výsledků státu. Tady by byl únik pro naše piškuntálky Takže umožňují soudní mafii rozhodovat cokoliv a jakkoliv podle toho koho se týkají. tam je to tarošku problém, ale u vlády je to jasné.
  Podnikatel když se zhoršují jeho výsledky tak má menší zisk. Ale oni si ještě přidávají.
  K těm třem vítečníkům ( je jich i více ). Selským rozumem vzato je to forma uplácení pro prosazení církevně restitučních zákonů a tečka. A NS si vykládá jejich imunitu podle shora uvedené zásady.
 • Pakliže mají revolvery, na jejich místě by měli vědět, co mají s nimi dělat.
 • politické dohody se netrestají nikde v Evropě.Pan Ištván bude muset vymyslet něco jiného.To je jak za socialismu prokurátoři
  • Nejudroval jsi v Plzni?
  • Máš pravdu Vlku. Vše co dělá elita národa není trestné. Stát se oficiálně hlási k tomu, že korupce neexistuje. V šechno jsou to jenom obchody a ty trestné být nemohou. *2* *2* *2*
   • Kmotr soudruha Zemana Šlouf také v moc čistejch obchodech nejede.
    Jeho kamarád kmotr Topolánka Dalík také jistě vzorem poctivého kšeftmana
    nebude co? hradní zloději nicků. *2*
  • Milý JUDře. problém je v tom, že politici uplácení nazývají politickými dohodami zbytek nevyvoleného lidu nazývá uplácení korupcí. Je to jednoduché a jistě to pochopí i většina JUDrů.
 • Hlavně že ten co jim to nabízel,je taky nevinen,prostě všichni poctivci. *12*
 • Kouknu na foto a vidím poctivé tváře.
 • Pravda zvítězila nad bolševismem!
 • Při pohledu na ty tři zmrdy se mi značně přitíží
 • Nejlépe by obvinění poslanci udělali,pokud by požádali aby se na ně imunita nevztahovala a co zaslouží si šli odsedět ještě ve stávajícím kapitalistickém svinčíku.Po revoluci se imunita,těch kteří se na ní budou vymlouvat,bude ,na katovských mučírnách pečlivě zkoumat.A to tak,že se každému takovému lumpovi zašťourá pořádně v zadku pořádným kůlem a bude se sledovat,zda katovský mistr na nějakou imunitu narazí.Pokud nenarazí,tak další mučení bude pokračovat postaru.Mladá generace bude nucena,ve svém zájmu,se starými politickými lumpy jednat hrdě.A hlavně tvrdě.
 • Toto není již jenom korupce těch tří zločinců ale přibyla očividná korupce soudu. Jsou tu dvě roviny lidí a práva : na lidi psané právo a na vládu, poslance, soudce a zbohatlíky právo síly peněz.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit