Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • diskuze o h...ě. Jeden tvrdí, že se změnil, druhý že se nezměnil. Předložte fotky před a po a je po diskuzi. Ale to by byl prostor pro písmenka prázdný, tak alespoň o něčem a by se tam plkalo.
  • Navrhuj autoru/autorce "šar", aby se do Himalájí na Mount Everest osobně vypravil/a a napsal/a zasvěcenou reportáž, zda existuje "Hillaryho výšvih",nebo zda neexistuje "Hillaryho výšvih". Od stolu se o tom bájí snadno - ale ohmatat si to, to je jiná.

    P.S. - rád ho/ji doprovodím, třeba pěšky, až tam! Času mám habaděj, ba dokonce několik habadějů! Co takhle příští týden v půl čtvrté?
    • co kdybych přišel já, uvařím boršč a pak by se uvidělo *14*








      WOW !!
  • proč tam už dávno nepostavili dálnici s hypermarketem. Nebo aspoň výtah a bufet se suvenýry......
  • No a co? Před léty zmizel ve Vysokých Tatrách celý Stalinův štít a nijak zvlášť se to nerozpitvávalo.

    Mimochodem, není už čas přejmenovat Milešovku na Milošovku?
    • Pane,jste poněkud mimo.Zlín už taky není Gottwaldovem.Tam do kopečků jste zřejmě ještě nedorostl.
  • Nepochopil jsem,o čem je diskuze.Zmizel "Hillariho výšvih".No a co?Snižuje to jeho výkon se šerpou Tenzingem?Ona se taky mohla přírodními zásahy odlomit špica Čomolungmy.Pak se toho výškového rekordu po zdolatelích už nikdo nemůže zmocnit.Tak neblbněme.
  • .








    YEAH !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit