Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krátce po listopadu po vystoupení na pražské Letné, za účasti Jiřiny Bohdalové a dalších individuí jsem se obával, že to bude ukradená revoluce.
    Dnes ji jinak nenazvu.
    Ten převrat pomohl do sedla jen vexlákům, zelinářům, hoštaplerům .
    Ten kdo po revoluci nevelebil Havla a neodsoudil vše z doby minulé ač to bylo evidentně správně se ocitl prakticky bez práce nebo byl odsunut do pozadí.
    To nebyla opakuji nebyla revoluce odprošťujíc obyčejné lidi od okovů, ale nasadila jim ještě chomouty.
    Když Kryl zpíval už nerejem držkou zem, tak při vší úctě kterou k němu chovám je možná dobře že se nedožil dnešní doby.
    Náš nový spojenec USA to dovršil provalením se špehování kohokoli- když se to ale provalilo v horní části Václaváku u bývalého sídla federálního shromáždění následně Radia svobodná Evropa tak to naše media prostě zahrála do autu.
    Dobře nám tak ukradenou revoluci.
  • Tak se asi brzy dočkáme toho, že nám Šejdíře JAR ráda vrátí. Oni tam určitě mají dost vlastních lumpů, tak Ráďo, šupky domů, už na tebe čeká cela. Hlavně, ať vrátí vše, co nakradl.
  • Co by bylo platné jeho mrtvé tělo, když zašantorčil jako živý tolik miliónů, které měl odvést státu? Na mrtvole si už nikdo nic nevezme.
    • Kacpa ,na jednu stranu mate pravdu ,ale zivit ho doma,to taky nic neprinese.Penize od nej nikdo neuvidi.
      • Co na váš příspěvek říct? Snad, že pořád věřím ve spravedlnost. Ať je jakákoliv. Světská či boží.
  • Řekl bych,že ty jeho kamarády má na svědomí on a divím se,že bubáci z JARU si s ním neumí poradit. *8*
  • od jaké doby jsou mafiáni podnikately?
  • Já teď napíši něco z jiného soudku,jsem vyučená kuchařka a poslední dobou se musím smát pořadům na čt1 v kulinařských pořadech.Je to hnus všech hnusů,např.deníky Dity.kdy tato osoba propaguje nějaké podivné české vaření,no prostě hnus a před chvíli mně dorazilo,když na jejím blogu stojí ,pošlete mi recept a já vám pošlu svoji knihu.!!No prostě hnůůůůůůůůůůůůůůůj,všech hnojůůůůůůůůůůůů!!!!!!!!Toto vaření nemá s českou kuchyni nic společného,my kteří jsme byli proslavení naší kuchyní,teď posloucháme nějaké Italy patlay,němce atd...je mi z toho na blití.Mám perfektní recepty na vaření,na pečení a můžu říct,že jsem perfektní kuchařka,já vím samochvála smrdí,ale mohu vás ujistit,že své kulinařské dobroty předám svým příbuzným,ale nikdy né takovým to nýmándum,kteří prasí naše recepty.To platí i o odpoledním pořadu vaření,kde vaří mladí,,člověk,by zaplakal.......
    • Když jsi perfektní kuchařka, přihlaš se do Prostřeno! a vyhraješ troubu.
      • ani náhodou,mně stačí pokokuat na ty podrazy co se tam dělají. A já jsem lakomá a recepty půjdou semnou do hrobu.
        • To je škoda. Mohli jsme se krom shlédnutí dobrých receptů i zasmát vaší bodrosti.
          Tak recepty předejte dceři, ta třeba tak lakomá nebude. *1*
          • Já jsem hodná na hodné ,na prevíty jsem prevít a
            tam bych někomu dala přes hubu,nemám ráda podrazáky a lidi kteří přes má záda lezou nahoru a že takovýchto podrazáků jsem zažila požehnaně.No a v tom to je když se nedostanete k receptům přeze mně,tak přes mou dceru,kulový!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
            Tu dnešní mládež jste naučili akorát vyčůranosti,nic kloudného neumí!!!!!!!!!!!!!!!
            • Já jsem se už rozloučila.
              /pochopitelně co se stalo vaší dceři je nepříjemné, nenavažuju, vy jste se ptala, co jsem naučila své děti, tak jsem vám odpověděla, respektive jsem se otázala totéž/
            • Taktedy naposledy,nevím proč se navažujete do mé dcery,ale budiž sama jsem si naběhla
              já jsem jí taky dobře vychovala,akorát jsem jí nenaučila,že má být na prevíty ,prevít,ono totiž problém není v tom,že by byla zmetek,ale v tom že je příliš důvěřivá a okolí toho zneužívá
              naposledy v tom že její bývalý přítel jí přemluvil ,aby si vzala víc úvěrů a on mněl čisté konto,všechno zůstalo na ni.
            • No jo, no jo už. Mně stačí ty moje.
              Já nevím co jste dceru naučila, já mám děti hodné a slušně vychované. Mějte se.
  • Na pitomečky ne, jasně... a na mě ? ... :-)
  • Tak ve skrytu duše doufám, že se tam (= v Jihoafrické republice) o něho někdo postará. Nejlepší by bylo, aby s ním byli ti, kteří mu to vše umožnili. Ať už mi neleze na nervy ta bezmocnost před arogancí špinavostí, korupce, politiky a peněz. A to se stává právě ve chvíli, kdy vidím takové ksichty, jak se mi smějí do obličeje.
  • Nedopustte at se mu neco stane, je to podnikatelsky Etalon.
  • Podle čeho na to přišel, to je nějaký jasnovidec, či co?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit