Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • xyz
  • Tak to vidis!Jesito Jesito uz to mas usito.Tady kdyz natahnes rafy chybet nebudes.Jsi takovy dlouhodobe zavedeny hnuj co bude i citankach.Spina o kterou nikdo nezavadi.Jen je treba povracet penizky.Clovece co kdyz ma ňekdo tady od Tesina policeno?Zalezena krysa bude co nevidet vypuzena.
  • Už se vaři voda. Nakonec aby si zachránil kejhák uteče do Česka tady se bude mít jak prase v žitě.
  • Ještě rád se vrátí do ČR, aby se tady před nima schoval v kriminálu Na Borech! *2* *2* *2* *2* *1* *1* To pak bude ječet, že se vo něj republika musí postarat! *6* *6* *6*
  • To jak utekl z ČR se přisuzuje policii a Bublanovi, ale skutečnost je taková, že oni ho nepřišli zatknout, ale pouze dělat domovní prohlídku a u té, když chce tak být nemusí. Ty kecy, že jiám utekl jsou mimo mísu. Prostě odešel si koupit svačinu na Sejšely. Jak jednoduché.
  • No, teď jede o to, jestli jde někdo po Krejčířovi, anebo se Krejčíř zbavuje svých kolegů ... :-)
    • ... zdravím, Evčo, a hned mizím, dnes na naše pitomečky nemám vůbec čas :)))
      • Ahoj Prdíku ... :-)
        • Ty jsi fakt ta zubní, že jo?
          • Proč myslíš ? ... :-)
            • Protože jsi to sama psala, tak proto.
              • Reakce na příspěvek:

                Ale ono je ti to stejně fuk, jestli jsem to já nebo ne, viď... :-(
                • Reakce na příspěvek:

                  Nevím. Tamta Eva se zubama mi byla sympatičtější. *2*
                  • Reakce na příspěvek:

                    Asi jsem to u TEBE zase projela, co? ... :-(
                  • Reakce na příspěvek:

                    No jo, když to jsem pořád JÁ, viš ... :-)
              • Reakce na příspěvek:

                Já nic o tom, že bych měla něco společného se zubním nepsala. Už se mě na to někdo (ty?) ptal - odepsala jsem, že jo, že zuby mám ... :-)
    • EVO,ono to vyjde na stejno ,ma nepratele a pratele-vsichni ho maji plne zuby.
  • Tak se mrkněte na jeho poslední fotku, na té příští, už nebude nejspíš k poznání. *10*
    • Krejcir vyhlizi blahobytne,tou zmenou myslite "mrtvolny nadech"?Proc ne ,jeho Kariera
      je dlazdena nestastne zemrelymi kolegy.Za tolik zivotu,.co ma na svedomi,by jedna bomba
      ci kulka byla rana z milosti.Vim ,nepatri sem ,ale politicky vezen Rath odevzdal pas a slibil ,
      ze neutece.Soudci "ZAPOMELI" .ze lze vycestovat na obcansky prukaz.Umysl nebo nevedomost??????????????
      • Na občanku jen do EU.
        • A do Kanady ne?
  • Nechci sejckovat,ale tyto akce vypadaji na ceskou mafii z byvale StB.(Viz kauza sodruha kapitana Minarika)
    Pro zakulisni politiku je lepsi,kdyby dotycny zhebl,nebot na ne ma jiste informace.
    Asi pri zatceni a naslednem propusteni byl upozornen,ze po nem pujdou,kdyz nezmizi z verejneho zivota.A TO NEJEN V TETO PROKLATE ZEMI!
    • Ty jsi byl taky u STB ??
    • NOTCSSD,Zem neni proklata,jenom politici a zakonodarci.Souhlasim ,ze hodne lidi na vlivnych by uvitalo ,kdyby se vratil v zinkove rakvi.Oni maji bezesne noci ,kdykoliv se objevi jeho jmeno.Mrtvi NEMLUVI a ani se nemuze branit.
      • Na toho chocholouška nemá cenu reagovat.
  • Ne nadarmo se říká, že na každou svini se už vaří voda !!! *3*
    • I na Kalouska?
  • Krejčířovi jde po krku kde-kdo kromě Česka.
    Tady to má u policajtů dobrý"
    • Jiste, maji dobry duvod ocekavat jeho mrtvolu.Mrtvy vi, ale nemluvi.Nakonec Krejcire
      vyhosti hostitelska zeme,to bude ORTEL SMRTI.Po svych z letadla nevystoupi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit