Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč mi smazali příspěvek?
  • I vymysleli kluci a holky v jedné sousední zemi akci.Ukáznění Hypermarketu.To se prostě vyhlásí co se týden nejlépe v celém městě nenakupuje.Čerstvé mléko druh čerstvého sýra a tak.A nepostačíte se divit jak po 3-4 dnech letí cena dolů.Ovšem že to chce kazeň.Ale nese to výsledky.Až se to jednou ujme v okrese či kraji - bude vymalováno.Totiž oni si prodejci střílejí ceny od boku.Mají nás jak na trenažéru.Je třeba úder vrátit.
  • Nu což, chvilku se bude brblat, a pak se ta kára plná ...... lapne a potáhne se dál. A až ji potáhnete koukejte se na průčelí vil ve stylu podnikatelského baroka co je na nich napsáno.
    Odhaduji toto moto "Tento 10 ha areál s několika bazény, golfovým a tenisovým hřištěm, atd
    postavila lidská hloupost zaštítěná heslem buďme rádi jak je ono by mohlo být hůř"..................
    tak že brblej občánku.
  • Brambory jsou stejně "moc bramborový"! *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    A vůbec, my na vsi osázíme záhumenky a obchodníci si je za tu cenu můžou strčit "někam" Však víte kam! *14* *14* *14* *14* *1* *1* *1* *1* *1*
    • A ze tech brambor na tom zahumenku letos bylo... skoro tolik co se vysazelo. Letos byla opravdu uroda naprd.
    • Pokud osázíte záhumenky půjde cena dolů protože se sníží poptávka a prospěje to všem , problém brambor byl v tom že cena byla tak malá že se je nevyplácelo pěstovat , zadarmo to nikdo dělat nemůže teď se na jejich pěstování dá více lidí a cena zamíří zase dolů *13*
  • Za to zdražování můůžeme poděkovat Kalouskovi s Nečasem a také guvernéroví ČNB Singrovi alias sígrovi a jeho bandě. *12* *12* *12* *16*
    • Jo, a ještě eskymáci, Bush,Karel IV...
      • Jo,jo a máte veeeeeeeeeeeelkou pravdu,cha,cha,cha.BLBE
      • A ještě politická situace v Bourkině-Fasso spolu s cenou obilí v Žatci v 2.polovině 16. století. *14* *14* *14* *14* *1*
  • Opravdu,je to lumpárna, hlavně, že slibovali a slibovali, ti u koryta se najedí, ale co ty ostatní, sázet brambory místo kolektorových polí a řepky *16*
  • no tak si dáme holt stejky bez brambor místo jednoho stejku s bramborama dva stejky *1*
  • To není nepřízenˇ počasí,ale plánované snížení osevní plochy.Takto se chová tržní hospodářství drozdové
    • Musím souhlasit,protože jezdím do kraje,který byl vyhlášen kvalitními produkty jako brambory,cukrová řepa,mák atd.V té době stál kg brambor 0,90 hal.nebo jsem si mohl koupit tři rohlíky za stejnou cenu.Když nebyla úroda tak kg brambor za 1,90 Kčs.To byla drahota.Tito gauneři,když chtěli zdražit vejce tak jsem koupil slepičky a oni potom ty záprtky házeli na ČSSD a ODS.Ovčané jestli toto vám již nestačí tak komu není rady ,tomu není pomoci.To samé rohlíky ,nejezte ten sajrajt zmrazený před rokem.Řádící cenzor to bude úsilovně mazat,protože žijeme v nesvobodné totalitní nedemokracii.Probuďte se!To je Palachův odkaz!
      • Vúbec nemáte páru o tom co je to nesvoboda a totalita , v totalitě by jste tady nenapsal ani slovo natož kritiku , stačílo říct pár slov v hospodě u piva a pokud vás slyšel někdo aktivní šel jste sedět *13*
        • Tak vážený mě v té nesvobodě do vašeho blahobytu bylo 44 let.Za 1+2 jsem zaplatil se službami 133 Kčs.A za to pivo,já pil se zdravotních důvodů Plzeň 3,60Kčs a dnes 40Kč .Myslím,že o té páře nevíte zhola nic.To plyne i z vašich dalších názorů.Jinak já nikdy nestahoval kalhoty před brodem a již se to nenaučím.
          • Tak to se ani nedivím že se vám po tom tak stýská když jste bydlel ve státním bytě skoro zadarmo a nemusel do bydlení vrazit ani kačku , to by se líbilo každému , jenže takové nereálné nájemné nemohlo stačit ani na běžnou údržbu natož na jeho postavení ani v té době a mimochodem kalhoty sundávám jen večer nebo na záchodě *13*
            • Tak si nezapomeňte vyklepat obsah,abyste tady hloupě nepindal.
    • Ano a proto se pravidelne kazdy rok skladame na obeti trzniho hospodarstvi v tzv. Trikralove sbirce...
    • Ano. Takto se chová tržní hospodářství. Zisk za každou cenu, bez ohledu na cokoliv. Zvláště v tom vyniká oslavovaný spasitel Babiš. Jeho řepka vám ničí motory, ze státního rozpočtu dostává o polovinu více než do něj odvede, ale ovčané z něho dělají světce.
      • A vy si snad myslíte že může nějaký podnik pracovat bez zisku ??? Tak se dělalo mnohde za totáče a podle toho ty podniky taky potom vypadaly , zastaralé stroje polorozpadlé budovy ,zamořená půda a vodní toky -páchnoucí stoky ,přežívání z podstaty , jen se čekalo kdy to celé krachne .Veškeré technologie morálně desítky let zastaralé , *13*
        • Já jako kooperátor projel všechny podniky v ČSSR od Aše až po Vihorlat Snina.Vše nové postavené po roce 1948.Ty staré jsou po demokratické Masarykově tolik vychvalované republice.Včera jsem viděl pořad v televizi o výstavbě Mostu.To by dnes nebylo možné pro totalitním rozkradení tohoto státu gaunery a ani ne přesun kostela .
          • Vše nové ??? to jste byl asi na marsu a ne v ČR v 86 a 87jsme chodili do těch továren na exkurze a dělat na praxi dělalo se na mašinách které tam byly od znárodnění ty nové co se v té době vyráběly stály ve štůsech na dvoře a všude kolem v zozpadajících se bednách protože je nikdo nechtěl koupit vyrábělo se na sklad a už tenkrát jsme si všichni říkali kdy to tady krachne a nebýt těch starých továren z první republiky komunisti by chcípli hlady protože by neměli co znárodňovat předtím měli leda tak holou a kulový O , celý jejich režim byl financován z toho co nakradli znárodněním a když penízky začaly docházet udělali měnovou reformu , pokud by nedošlo k převratu musela by zanedlouho další následovat protože někdo by musel to neprodejné zboží nakonec zaplatit
            • Tak vážený pane.Mojim rodičům ukradliv 1949 roce majetek a v roce 1990 jejich děti mi ho nevrátili.Jinak na Mars se v té době nelítalo,proto jsem byl v reálném životě na rozíl od Vás a nepindám tady.Měnová reforma bylo svinstvo,ale dnes jí máme každý rok.Poslední byla před koncem roku,ale chápu jsou lidé,kteří jsou v tomto bordelu spokojeni,můžou vraždit,nedodržovat zákony atd.Minulý režim byl pro slušné lidi.Tento je pro podvodníky z Plzně a gaunery.
  • Normální polistopadová křivka.
    Platy stagnují a ztrácejí hodnotu. Životní úroven lidí klesá. Počet snatků a koupě bytů klesá.
    Zato v nezaměstnanosti drahotě zadluženosti a v počtu zlodějen neustále stoupáme.
    Zloději cikáni a převlečení kariérní členové KSČ si žijí v luxusu. Poctivec se má špatně.
    Do Ruských Varů se jezdí rekreovat vrežděním a loupením znavená Ruská mafie.
    Odpůrci tohoto bordelu který si drze říká demokracie pak dostanou od BIS nálepku extremisté!
  • Tento špatný vtip je ve dvou rovinách. první je - KDO zdražil? Našinec, nebo cizinec? Pokud cizinec, tak se tomu nedivím a okamžitě tohoto mají využít našinci. Druhá rovina je, že to zdražení je takové "nepravidelně pravidelné", a roste ve spirále nahoru, nikoliv pouze "sezonní, nebo proto, že se zrovínka v tom a v tom období neurodilo". A v tom je podstatný rozdíl. *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit