Přejít na výpis diskuzí

Nemáme čas na rozcvičky, řekl Porošenko a vrhl se do pořádání předčasných voleb

1.8.2014 20:22
42 příspěvků

Hlavní ukrajinské politické strany se dohodly na tom, že se uskuteční předčasné parlamentní volby a dekret o rozpuštění sněmovny bude podepsán hned po schválení příslušného zákona o změně data voleb.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Na světě jsou jen dvě supervelmoci Rusko a Komunistická Čína, před časem se k nim řadily i USA, ty jsou ale už na úpadku a propadají se mezi země třetího světa, jejich postavení ve světě rychle klesá, a pokud padne i dolar jako směnné mezinárodní platidlo, bude to jejich úplný konec! Rusko a Čína už pracuji na jiném systému kdy se bude platit zlatem a ne jejich papírky které už jsou kryty jen dluhy u komunistické Číny! Američané si můžou jen stále opakovat že dobře už bylo, a pro ně bude už jen hůř a hůř!!
 • Tam nemůžou už nic volit, zlo už bylo zvoleno!!
 • Prosčenko ukazuje,že právě politika nadále zůstává oborem,kde může pořádný blb a darebák udělat pořádnou kariéru.Představa,že právě přimknutí k EU,která je prodlužená a bez surovin,Ukrajinu pozvedne ukazuje,jakého má Ukrajina ve vedení hlupáka.O nějakém programu na svižné splácení dluhů Ukrajiny ani zmínka.On si tento blb asi myslí,že EU má na to za Ukrajinu její dluhy splácet a představuje si,že uvedené ještě bude dělat EU s radostí.Ukrajina je díky svému prodlužení nezajímavá nevěsta.Pokud by se EU dala s Ukrajinou do spolku tak to Ukrajinu od bankrotu nezachrání ,ale EU ještě více potopí.Ukrajina má jednu jistotu,že pokud nezaplatí dluh vůči Rusku,tak tam žádný plyn proudit nebude.Místo volání na navrácení,dříve ruského Krymu by se měl Prosčenko zamýšlet jak začne Rusku dluhy splácet.Protože i pokud by dodnes Ukrajinci plyn nekradli,o čemž pochybuji,tak je Rusko později nechá plyn krást.Po porovnání kolik plynu bylo odesláno z Ruska do poutrubí a tím,co budou chtít země EU zaplatit,Rusko tuto větev natrvalo uzavře ,jako nevhodnou k přepravě plynu.Když pak EU dluhy neuhradí,tak přijde požadavek plyn platit dopředu a ve zlatě.Jinak s EU Rusko okamžitě natrvalo skončí.V Rusku už vedení země na uvedené Rusy připravuje a má v tomto Putin velkou podporu,při prosazování hesla,že se Rusko nedá už Západem surovinově drancovat.Pro EU budou brzo končit zlaté dobré časy.Ty sankce proti Rusku jsou tam pouze pro srandu králíkům.Protože hlavní cíl Ruska je nenechat se sprostým Západem surovinově drancovat a co nejrychleji prosadit aby se Rusko stalo výrobcem všech výrobků,které bude pro chod země potřebovat.EU sice Rusko potřebuje,ale Rusko nebude potřebovat EU.Rusko má cíl pošetřit svoje nerostné bohatství a suroviny i pro další generace Rusů.Takže EU a Ukrajina utře hubu..Toto je právě problém,který Putin úspěšně řeší.
 • Je vidět, že prezident Ukrainy to má v hlavě srovnané, - nemáme čas na rozcvičky - by měli mít ti naši neumětelové v parlamentu vyvěšeno nad svými hlavami při jejich sedánkách (škoda, že tam přestali prodávta alkohol, je o polovinu méně zábavy).
  Zřejmě když přijde do jakéhokoliv parlamentu z postkomunistických států manager firmy, podiví se nad neschopnosti pracovat těch usedlých politických mameluků, které to vysedávaní snad baví či práce jim nevoní, resp.neumí pracovat.
  • jasně že to má srovnané,respektive srovnali mu to jeho zahraniční poradci - udržet moc ještě pár měsíců, aspoň rok, dva aby se Ukrajině ukradlo, co jde, vyvezly se tam krámy z EU, které neberou ani na skládkách a pak - sbohem Ukrajino, ať si tě ze svrabu vytáhne Rusko, pokud o to bude stát, když tam bude mít USA základny
 • USA je v mnoha oblastech vědy a techniky nejméně deset let napřed oproti ostatnímu světu. Je to země silně decentralizovaná, s důrazem na samostatné jedince a proto může dynamicky reagovat na dění ve světě.
  • USA dynamicky reaguje tak,že se úspěšně řítí do státního bankrotu.Na další válčení ve světě USA nemá a komunistická Č9na na uvedené nepůjčí.
  • jasně, proto většina absolventů státních škol vychází jako negramoti a proto většina vědců, lékařů a podobně jsou přistěhovalci z cizina (Indové, Poláci, Afričané...) jo, a proto se složili, když kolem jejich lodi prolétli ti Rusové *2*
   • Americké university vytvářejí dobré podmínky pro studium a práci. A proto tam jezdí studovat a pracovat lidé z celého světa. A kdo je na universitě, může si vybrat: buď studovat nebo se flákat a pak vyjít jako negramot. Záleží na svobodném roznodnutí každého jedince, žádný car gosudar mu neurčuje co má dělat. A právě v té samostatnosti a zodpovědnosti je síla. *2*
    • ano, síla., 70 procent negramotů . 10 procent pracujících cizinců a zbytek panstvo,to je tedy síla. Jen vzdělaný národ je schopen jít dál, tedy nikoliv pár jednotlivců a ještě cizích, ale národ, tedy obecná vzdělanost, ale to je pro vás moc složité, sněte dál.
 • Shodou okolností ti samí Američané, kteří během posledních 2 let zoufale zkoušeli rozbíhat regionální války, v jakékoliv části planety to šlo, jen aby rozbily ještě pár dalších oken a zvedly si HDP díky pravému a nefalšovanému vzpružení HDP „vojenskoprůmyslovému komplexu“. Což je důvod, že jestli budou mít Ukrajinský mírový proces v rukou USA, tak to asi ten Putinův poradce vystihl, když řekl, že: „Do Evropy přichází válka.“ Děkujete za to Spojeným státům?
 • "Svobodné" volby ve válečném stavu na Ukrajině pod diktátem USA - tedy usraele a CIA a vorů v zakoně s gardami fašistů - banderovců s USA zbraněmi.

  No kdo z vás toto občané má? To je svoboda, to je demokracie, to jsou lidská práva. made in USRAEL na UK

  Pán Bůh s vámi a zlý pryč .
  • Propaganda místo diskuse

   Domnívám se, že kdybychom se věnovali ukrajinskému dramatu s alespoň takto chladnou hlavou, pokoušeli se je analyzovat, zasadit do souvislostí a teprve potom se ptát „v čí prospěch“ se celé to nebezpečné divadlo.

   Českou mediální scénu zcela ovládají havlističtí „neokonzervativci“ amerického střihu. Mnozí z nich ani nevědí, co je to Nový světový řád, ale pro jeho sponzory a budoucí majitele usilovně pracují. Také o tom jsme nejednou psa
   • Na co nás havlisté připravují?

    Obecně řečeno – na válku. Ať již novou válku „studenou“, nebo „horkou“. Ta první uvrhne západní svět do hluboké a vleklé hospodářské krize, z níž ještě nestačil vybřednout. O té druhé nemá smysl ani hovořit. Znamená konec civilizace. Přitom je jasné, že od „studené k horké“ fázi je pouze malý krůček, který dokonce může být učiněn omylem či selháním. V tomto smyslu je více než symbolicky dobrým špatným příkladem sestřelení HN17 – ať už byl jeho „katem“ kdokoliv. Stejně se pravdu už nikdy nedozvíme.
    • Uvědomují si vůbec naši bolševičtí propagandisté, co činí? Mnozí ne. Mnozí ano. Někteří jsou tím dokonce nezakrytě nadšeni. Připadá jim úžasně „sexy“, že budou v následující válce stát na „druhé straně barikády“, než v době po válce Druhé. Světové. Ve svém pionýrském nadšení se proto často sami stávají obětí své vlastní propagandy. Začínají už i doopravdy věřit těm jednostranným nesmyslům, které chrlí do veřejného prostoru.

     Nechtějí znát realitu. Nechtějí o ní vést diskusi ve veřejném prostoru. Mají k dispozici propagandistické nástroje a chtějí je využít. Potřebují přesvědčit „davy“, že svět je jednoduchý, černobílý: Na Západě „dobro“, na východě „zlo“. Nám starším, kteří jsme si toho bohatě užili za minulého režimu, je z toho smutno. A někdy i úzko. Mnozí si ještě pamatujeme na „karibskou krizi“, kdy byl svět od jaderné války jen několik hodin. Kdo si najde noviny z té doby, bude mít pocit deja vu. Opravdu si to musíme zopakovat?
     • Co nejkrutější odporážení,na katovských mučírnách,všech lumpů,kteří se po komunistech prolhali k moci,bude brzo patřit k dobrému vychování vlastenecky smýšlejícího slušného občana v Česku.Přes kvalitní práci,co nejkrutějších katů k lepším zítřkům mladé a budoucích generací.Se starými lumpy,kteří Česko dotlačili na pokraj státního bankrotu,musí mladá generace jednat hrdě a hlavně tvrdě.
     • nechte bolševiky spát
     • Pokud budeme mlčet a jen trpně akceptovat všechno to třeštění plné lží a manipulací, může se stát, že nás nečekaně obklopí jiné „hříbky“. Nikdo tomu zatím příliš nevěří. Nejspíš ani ti, kteří jako Jefim Fištejn bojují právě s vášnivým nasazením své soukromé války motivované osobními křivdami z minulosti. A budoucnost klidně obětují pocitu zadostiučinění.

      Nedovolme jim to. Pohybujeme se na samém okraji propasti. Ještě nikoli za ní, ale moc k tomu nechybí. Krůček. Je to stav, který asi nejlépe vyjadřují slova českého básníka Vítězslava Nezvala psaná pro jinou epochu: „Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou“.
 • Může plácat co chce stejně příjde pověsit, už to má spočítané!!
 • Chcete si rozřidit lež a oprašit ruštinu? Ze začatku bude bolet hlava, ale pak se zvyknete na pravdu
  http://www.ntv.ru/novosti/1178256/ *4*
 • Sankce, výhrůžky, lži a válečnická propaganda Dokdy bude platit „Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou“? Ukrajinští voři v zakoně společně s USA CIA NATO nás postrkují k poslednímu dni ,
  • jak to vypadá tenhle oligarcha si ukousl víc než dokáže strávit. Dává příkazy, které nikdo neplní, banderovci si dělají svoje, cati nefungují, část lidí je jako ovce a ti myslící umírají... Člověk by řekl že v 21. století už tohle nebudeč existovat a ono ejhle... ach jo. Asi pan oligarch není tak chytrej jak se zdá a bude po čkokoládovém králi...Nakonec, bude -li mít štěstí zdrhne na záoad a...
   I francouzská revoluce spolkla své strůjce....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit