Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak nějak mi potom nesedí tzv. stopka na 5 let pro pracovníky z ČR v době vstupu do Shengenu a otevření hranic.To nejsou mosty ale jednosměrná ulice s předností pro němce. Zatím jsem neviděl jediného ministra spolkové vlády , že by přijel na návštěvu např. Sokola, či sjezdu nejsilnější strany. Proč tedy panbíčkáři análně prodávají svou suverenitu. Díky takovým jsme pořád na druhé koleji. Zaprodanci !!!! *11*
  • Bělobrádek jede vyjednat proplacení válečných reparací.Příčina tohoto vyhnání je pezprecedentní a neomluvitelná.
  • Zase účelové bláboly p. Posselta. Češi a Němci žili na českém území pospolitě a ve vzájemné shodě po staletí, i když se Němci snažili dosáhnout nad Čechy převahu - viz kupř. úřední jazyk. Když se však objevili pánové Henlein, Hitler, Goebbels, bylo všechno jinak. Němci obsadili Čechy, snažili se likvidovat je a v souvislosti s tím vyhnali sudetské Čechy z domovů. Právě Němci ukázali, že se nehodlají s Čechy nějak "párat". Nebylo divu, že poté, co prohráli válku, kterou vyvolali, Češi v zájmu vlastní budoucí bezpečnosti vyhnali ze svého území ty, kdo jim v kritické době vrazili dýku do zad. Je pochopitelné, že pobláznění obyčejní Němci, stejně jako obyčejní Češi doplatili na to, že karty rozdal k jejich škodě někdo jiný. Nicméně, právě Němci prokázali, že soužití obou národů na jednom území není trvale možné. Pan Posselt by si měl přečíst objektivně, tedy nikoli německy, napsanou učebnici dějěpisu.
  • Sakra kde jsem takový knírek viděl?Že by to bylo u toho nejznámějšího Rakušana s velkoněmeckým občanstvím,jeden lid jedna říše-něco mi to říká *7*
  • Češi a sudetští Němci jsou si podle něj velmi podobní a jediným rozdílem je v podstatě řeč. Zato Prusové prý nejsou dobří organizátoři.
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Češi se bohužel často v minulosti obdivně a poníženě ukláněli směrem k Němcům. Moravané naopak více respektovali své ruské předky. A P-Rusové jsou logicky historicky
    a původem také odlišní od Germánů
  • Je to vyžraný cvok,co k nemu více dodat.Každý komentář je zbytečný.
    • Kdepak to neni cvok ten otvírá dveře náhrad,ten dobře ví co dělá a kroutí dějiny jak se dá.Bohužel pravda je na straně nejenom vojenských vítězů ,ale po 50 letech komančů jsou ekonomičtí vítězi oni.Docela bych chtěl vidět takovou diskuzi třeba v Polsku ,ten by jel že by se zarazil až v Alpách.
  • Milí a drazí Sudetští Němci su Moravák ,otec byl z Sudeto německo české rodiny a žalářován Gestapem co mu vymlátili zuby a jesdili v Me rcedesu ,tak hnus Mercedesu aut s emne nelíbí a nalezl sem knihu o umučení pana faráře Jousínka Jílka z Ketovice u Strakonic to je Kristus Pán Evropy náhradník Ježíše z Nazareta s čísli cel nazádech si moc nezahrál na čerstvém vzduchu v těch věznicích v Praze,Matyldě a Brandenburgu kde ho stali v dubnu 1945,trpěl jako na PLoštině Vařakových Pasekách 16.dubna 1945 a ten Skorzeny si klidně žil na Malorce ve vile ,tak to není komplexs německý ale výsměch Ssmanů spravedlnosti.Obyčejným sedlákům a mlynářům z Sudet nic nevrátili ani po vstupu Havla do Nato a odmítání EU Klausem který vedl privatizaci bolševiků jak s enapakovali více jako z židovského zlata ti politici Občanského fora za vlády Havla ,uročitě nemají komplexi evropy když dva miliardáři Forbesu sou z Česka Keller na přední pozici a ti další vice milionáři ani neuvádi energetiku pojištovny herce herečky zpěvačky.
    no ani nejodlují a mají mnoho milionová majetek a což teprve sportovci sportovkyně .
    Pekné svátky Velikonoční her Posseltovi přeje Appel Br1osminka rakousky
  • jolana
    To je zase žvanění. Vážený pane Posselte, mé dvě tety byly odsunuty ze Sudet, protože měly německé manžele,kteří samozřejmě bojovali za německou armádu. A když dostaly příkaz k odsunu, tak vaši Němci je nechtěli, protože prý to nebyly Němkyně...V Ulmu mi teta ukazovala, kde byl po válce lágr sudetských (českých) Němců a kde má teta měnila cigarety za tuřín. Máma mi vyprávěla roč. 1924, že půl vesnice byla česká a půl vesnice německá a nebyly žádné problémy do doby, než se hlásil k moci Hitler..Takže vy máte momentálně svou Merkelovou a nám vaše názory nevnucujte... *16* *16* *16*
    • Tady se totiž následek a příčina prohazují ,odsun byl,je a bude následek jednání Německa od roku 1933,s předělem 1938 a 1939,jak se asi dneska na tyto diskuze dívají pozůstalí po vraždění kterého se dopustili Němci za protektorátu-pokud nějací vůbec jsou.Her Posselt bylo by dobré mluvit o dějinách min.od roku 1938.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit