Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://vtipy.netroof.eu/item/12188/ukazka-ubohosti-quotnezavislehoquot-namezdniho-pisalka-ve-sluzbach-kmotru/
    http://vtipy.netroof.eu/item/12216/modrocerna-ceska-televize-zase-perli/
    http://vtipy.netroof.eu/item/12218/hapala-vlada-hapala-a-kmotri-zaplakali/
  • Kde bere tato prolhaná svíčka,při svém podílu na zbídačení této země,ještě tu drzost někoho kritizovat.Tauž,místo v parlamentu,měla dávno sedět řádně naražená na kůlu,za podíl ODS na zbídačení této země.
  • Kde bere tato prolhaná svíčka,při svém podílu na zbídačení této země,ještě tu drzost někoho kritizovat.Tauž,místo v parlamentu,měla dávno sedět řádně naražená na kůlu,za podíl ODS na zbídačení této země.
  • Prosím o pravdivém vysvětlení p. Němcové že byla přistižena když kradla máslo. Jestliže je to pravda, tak se divím že zloděj je ve vládě, a ještě nehorázně pomlouvá ostatní. ODS měla šanci ale s top 09 se covaly jako gauneři. Pan kníže není o nic lepší, Jak může člověk bez ukončeného vzdělání být ministrem. díky za vysvětlenou
    • Tak se musíme dohodnout, co vlastně bylo kradeno! Já slyšel rohlíky.
      Existuje ale polehčující okolnost, stalo se to po noční šíchtě
  • ParlamentníListy.cz přesto škvírami ve zmíněném živém plotě leccos spatřily: Hlavně dobře uviděly, u štaflí skrz škvíru, co vzkázala benešová caru vladimíru: "Raděj pásat husy ve vsi, po bahnách se ploužit, než u toho rusnokovic, za ministra sloužit! Když vzpomenu na nečase, mám hned Špilberk v mysli, za každou techtli s nagyovou jak na Kufstein přišli! Nechoď fischer s kmotry na led, mnohý případ známe, jak pecina trochu sklouzne, židák nohu zláme. Bože, kýž jsem na Seychelách, to je vyražení, tady když mě ištván chytne, půjdu do vězení!"
  • Dovedu si představit hodně,ale tuhle mrécu od podomního prádla jako předsedkyni vlády rozhodně ne.Ach,jak hluboko jsme klesli. *8* *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *13* *10* *11* *12* *16*
  • Ta má ale zlý oči, to se hned tak nevidí.
    • Taky mě to zarazilo...do tý praseckosti s Rathem ji určitě nemuseli přemlouvat, pizdu! *6*
  • Paní Němcová:
    -Tak jsem se nemohla dívat na vládu toho Rusa a Noka. Podívala jsem se do zrcadla a viděla osobu, která je nejvhodnějším Premiérem! Já, já, já, jenom JÁ!!!-
    (oněch 200 LITRŮ za to stojí, ne?)
    • Jo, královna "Já První" !!! A může Troška točit druhou pohádku s názvem:"Byla jednou jedna královna" . nebo by to mělo znít "král h o v n a " ???? nevím tvůrci té první pohádky již mezi námi nejsou, však ale on by si Troška s tím poradil...
  • Nefňukej a táhni *2*
  • Dle zde napsaných ohlasů je buď hodně tech,kteří nemají vlastní názor a papouškují žvásty ODS,nebo si již nakradli a potom poltiku rozkrádání a korupce ODS schvalují.Nutno podotknout:na každého se vždy strom najde.Bude to možná trvat dlouho,ale někdy se tak stane. *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit