Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lepší hulvát, než zákulisní křivák a d3biI!
  • Že, není pobouřena tím, jak vláda prosadila takové klíčové zákony s dopadem pro většinu národa na desítky let dopředu, jako církevní restituce,zvýšení DPH či důchodovou reformu pomocí hlasu pravomocně odsouzeného poslance Pekárka!!! Já jsem pobouřen pokaždé, když ji vidím na zasedání poslanecké sněmovny.Vydání poslance Rátha k trestnímu stíhání během několika desítek minut a poté více jak půlroční vazba bez řádného soudu,tím také není pobouřená?!
  • Předsedkyně Poslanecké sněmovny Miroslava Němcová a především zaslepená členka ODS by se měla stydět za zlodějny své strany. Doufám, že dojde doba kdy tyto posluhovatelé lobbistických skupin za své jednání půjdou sedět.
  • Hulvátským chováním vlády pobouřena nejsi husopasko?
  • uvědomila jste si že váš arogantní zjev pobuřuje většinu národa a taky vám to prochází
  • Já jsem pobouřen tím hadrem na nádobí,co nosí kolem krku.
  • Aby ses nám neookotila,slušňando!
  • Němcová - zlodějka ze sámošky podporuje Schwarzenberga . asi jej podporují všichni zloději...inu typické, jaký kandidát, takoví i jeho voliči...
  • Tak beru zpět co jsem napsal, oni ti Schwarzenbergové byli asi opravdu postižení na duchu, nyní jsem se to dočetl v archívech, bylo to mísením vlastní krve, což vede k takovýmto neblahým jevům, takže se omlouvám....
  • No, ta tak má nejvíc co povídat. Sama při zatčení Ratha byla hrubá, aniž by měla v ruce důkazy - prostě jej nechala zavřít jen na základě telefonu... Inu věděla to zřejmě předem, bylo to nachystané podvodem a ona čekal jen na to zavolání...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit