Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Blbec, co si říká jindrich2309 a jinak, je nejvěrnějším ale i nejtupějším návštěvníkem diskuzí. Čau, deb*le.

    Nepiš už SMS, takové projevy tuposti nečtu ani se 3 promile, deb*le!

  • Těch se už nikdy nezbavíte,vozit je pojednom by trvalo celé generace,ve větším počtu vám do busu,vlaku,ci letadla nesednou,navic za zadaná budou mít sluníčka,media aj.humáče! 

    Tzn. Konec šmitec Evropy,vypukne islámský stát v Evropě a tahají je sem jen kvůli Rusku až bude rusák žádán o osvobození Evropy od turbanů,tak na něj poté SS americké zaútočí. Každopádně jakákoliv válka v Evropě se jim hodí. Ono je náš na této planetě stejně už moc. Ámen.

    • Nikdo tě nečte, bezmozku.

      • Neříkej mi tati.

  • To je pěkná oblbovačka. Němci ani neví, (ani nechtějí vědět) kde všechny ty šváby a parzity mají.

    Když už ho najdou, tak ho stejně neumí vyhostit. Nemá to jméno, nemá to identifikaci jen hladový krk a v palici 77 panen za atentát.

    Běžte se o víkendu mrknout ke koni na Václavák - tam jich je vždycky skupina, která si tu užívá levný život za dávky v Reichu. Poznáte je snadno. Nejsou to ti navonění a upravení Arabi. 

    Každýho Ukrajince lustrujeme do třetího kolena a tyhle kreatury si vymyslí jméno, národnost a věk a jsou nedotknutelní.

    Kde se neválčí - tak šupem dom. Našich tmavočechů, kterým se nechce makat tu máme už dost.

    Jenže oni potom budou válčit účelově, aby se jim Evropa otevřela.

    • Kdo odlasoval tvou d*menci, d*bile, když zde takřka nikdo není, je nabíledni?

      • opr.: Kdo ohlasoval tvou d*menci, d*bile, když zde takřka nikdo není, je nabíledni.

    • Jdi si ke koni sám, budeš tam jako doma, blbe.

      • Ty táhni špíno zpátky do kanálu.

        • Blbost, nechci tam být tvým sousedem, ty bezmocný hlupáku.

      • kromě hrubých nadávek - ještě něco se v chytré hlavě pana Todo vyskytuje?

        Prostě vždycky se najde nějaký imbe...ilní jedinec jehož IQ mu jiné výrazivo nedovolí. (Imbecilie je prosím diagnoza - pokud pan Todo ví, co je diagnoza). 

        • Řekni mi to do očí, zakomplexovaný primitive.

          • Něco jako Ty má oči? Takového h..upa jen ignorovat. kdo by se Tebe měl dívat hlupáku.

            • Tak proč mě neignoruješ, blbe? Děkuji za d*mentní telefon a SMS - ty ale od d*mentů nečtu.

        • U sr*čky jako ty není důvod používat intelekt, trotle.

  • Vracet běžence?Ty musí Německo povětšině pohledat v celé EU.A jestli je najde,tak jde "přeci o humanitu",ta platí především pro běžence,našinci mají smůlu.Ale Frau Merkel si "opět"připsala kladné body-u Němců.Jinde ji až tak moc nevěří.

    • Nauč se psát, deb*le.

      • Takového tropida s evidentním mindrákem doporučuji ignorovat.

        Zavřeli mu nádražní bufet a tak zvrací tady. Jen chvíli, než se zase dostane za katr.

        • Tobě doporučuji naučit se správně psát, ty poloanalfabete.

        • Píšeš o sobě, díky b*be, na katr s*ru, kdykoli pošlu d*menty jako ty do hajzlu, ty d*bilní pr*mitive.

          Hlavně nejsem všemi opuštěná sr*čka jako ty, která nemá kde jinde předvádět svou d*menci.

          Nemáš na mě, ty tupý b*bečku, už se s tím konečně smiř. S*ru na tebe. Jsi neuvěřitelný pr*mitiv.

          • Ale ale, prvok se zlobí....No to mě opravdu mrzí...

            • Přání otcem "myšlenky" nejprimitivnějšího chudáka bez ptáka na netu, ty d*mentní hlupáku.

              • Reakce na příspěvek:

                 Neškrábej si to, bude Tě to bolet. Vůbec nevíš, co je to za článek pod který píšeš své schizofrenní kecy. Tak lehni na hadr a zmlkni. Evidentní drogový závislák. Nadále takové primitivy ignoruji. 

                • Reakce na příspěvek:

                  Tvá d*mence je neuvěřitelně kouzelná. Já ani nevím, co drogy jsou. Jsi neskutečný primitiv.

                • Reakce na příspěvek:

                  Ale já nepíši své kecy pod článek, jen si moc si užívám demenci chudáku jako ty, ubohý blbe.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit