Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Buz...te tečko, z jakou ženou když jsi osiřelý gay bez rodiny a přátel. prostě jako kůl v plotě.
    • tečko tečko, jelikož IP adresy číst dokážu vím že jsi Plzeňský gay vymaštěnec, starý chromý 80 letý dědek na vozejku kradoucí nicky, v noci se ti zdá že jsi soudruzkaPusinka a ráno se vzbudíš s pazourou v nočníku. *15* *2* *1* *3*
  • "Češi, prosím, nekraďte, každá krádež bude hlášena policii." To byly ostudné nápisy v obchodech v bavorských příhraničních městech po Listopadu. Raději jsme se tam se ženou bavili německy a tvářili se, že tomu nerozumíme.
    • Tak to ses rychle naučil žvatlat německy, Simčo. Ročník 90... *1* *1* *1*
      • Tiradore, lituji, ale žádný "Simča" nejsem, ani ročník 90. Německy jsem se naučil, protože němčina byla vždy "die zweite Landsprache in den Ländern der Böhmischen Krone", jak říkají Němci a protože jsem ji také potřeboval. *3* *3* *3*
        • Určitě se ti hodila při vítání německého wehrmachtu. Inu, co se v mládí naučíš... *1* *1* *1*
          • Lituji, Wehrmacht jsem nevítal a vzhledem ke svému věku jsem ho ani vítat nemohl. Ani moji rodiče tak nečinili. Nevítal jsem ani "bratrskou pomoc" v r. 1968. *2* *2* *2*
      • Jako anonym je zcela jiný přispěvatel. Já jsem holka.
        Vy prostě bez pomlouvání a podpásovek nemůžete žít. *7*
        • "jako anonym" je jiný příspívatel, to je jasné, Simčo Procházkovic. Jen, autorem jak "jako anonyma", tak ostatních "nicků", jsi ty, Láďo. *1* *1* *1*
          • Takže už vám nestačil imaginární kamarád Tečka. Nyní máte ještě Láďu.

            Jsem Simona. Každý kdo si umí zjistit IP vám potvrdí že jako anonym je jiný přispěvatel.
            Kdyby hloupost nadnášela tak vy se při průzkumu vesmíru dostanete hodně daleko. *15*
  • Ztěžují???! ...zas jeden absolvent fakulty žurnalistiky, který neměl projít ani maturitou z ČJ...
    • A "Ztěžují" si zdejší odbory! Nemělo být raději tamější? (Nacházející se na tom místě).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit