Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak mohla německá televize nejpoctivějšího miliardáře ze všech miliardářů bureše takhle očernit. I když sám náš soudruh prezident ho před několika roky označil za nespolehlivého politika a člověka, který nedodržuje své sliby. 😍

    • Tvá tupost je dokonalá 😛 největší b*b se tupě sám ohlasoval 😂

    • KIMCID

      podřadná televize

  • Německá veřejnoprávní televize a její úchylná nohsledka ve Vídni zrovna trpěli nedostatkem témat k blití.

  • Balík Boblig se zřejmě rochal v hlíně na povel své masochistky babičky bez IQ, že zde nyní abstinuje.

    Napiš mi, ty zakomplexovaný balíku, kolik máš milimetrů a gramů, abych se tě začal bát :-))))))))))))

  • No počkejte Andrejko za chvíli otočí a bude vítat migráčky přeci se kvůli nim nepřipraví o prašule

    • Na tvé blitky nikdo nečeká, bezmozku.

  • Jenom bezkonkurencni primitivove zde travi hodiny, dny, noci, tydny, mesice, roky, ja tu potrebu nemam :)

  • Andrej - uz  to jmeno ho tak nejak tam nekam na vychod nebo Balkan odkazuje , je naprosto tuctovy priklad tech novodobych ruskych zbohatliku , oligarchu , z ruskych plani. Deti a manzelka ( byvala  , rozvedeni a deti rovnez z drivejsiho zivota -zase klasika ) ,  odklizena ve Svycarsku. Tato zeme  spolu s Kyprem a Maltou , tradicni uklidova mista techto osob. Vse zajisteno jeste dobrozdanim ruskeho psychiatra - nic vic ruskeho snad ani byt nemuze . V tech zemich se neptaji odkud ma penize , ale jestli je ma. Ano , ma je , tak je u nas necha a my je nechame na pokoji. Synacek i dcerenka prohlaseni sice za cvoky a snad nesvepravne , zase ruska superklasika , ovsem to jim nebrani aby sedeli v jakychsi pseudospravnich radach tech jeho Agrofetu nebo ceho a tam svepravne podepisovali ruzna zavazna lejstra . Viz Capi hnizdo a neni to urcite jedine andrejovo hnizdo. Dostal se tedy dost daleko , takhle ovladat statni spravu , cachrovat s figurkami u policie , soudu a vubec statni sprave , to se snad doposud nikomu v teto mire nepovedlo. Proste jen posunul hranice tohoto " podnikani " opet dal. Chodorkovskij a kdo jeste skoncili ve vezeni , Dalsi stejne krve a smysleni v exilu kdesi , par se jich setkalo s Novicokem ... Tomuhle se zatim vsechno vyhyba . Takze very Russian tak receno. 

    • PS: Nikdy se nenaucis ani spravne psat, d*mente.

      • No, ale má úplnou pravdu!!!

        • Jenom omezenci používají vykřičníky (zajména, když na nemají na téma), ty stará strukturo :)

          • fuj, oprava (inteligent dovede uznat svůj překlep): zejména :)

        • Tvrdil jsem něco jiného? Věřím, že zoufalci jako vy dva si zde stovky hodin přiblble vesele notují.

    • Boblig - uz to jmeno jej odkazuje nekam na Kamcatku - je primitivem dne - ne poprve ani naposledy.

      • Zdravim rudlo jak je v Ostrove . Nejsem daleko mam te navstivit cobole. Zrovna jsem popsal o tvem soukmenovci tam odnekud z dratenikova a hrebenarova. 

        • Jak vis, ze jsem v Ostrove, baliku? Polib mi.

          • Lidicka nebo Horska rudliku vyrobci hrebenu a drateniku ? Ale nevadi , jsi lehce k nalezeni . 

            • Chapu, zbabela zakrsla kryso, ze u vas u nory zadna ulice neni.

              Nikdy ti nedojde, ze pred otaznikem, carkou a teckou nechava mezeru pouze IQ pod 10.

  • Tak už nejen Kalousek ? 😍

  • Hloupá propaganda podle pravidel politické korektnosti. Orbánovi a spol. přidává tato pomlouvačná  kampaň další sympatizanty. 
  • Proc smutne...?

    • vanhorne

      "Proc smutne...?"

      Tak svet obycejne odplaci svym hrdinum. Nejlepsi general protikorupcni ANO armady a zavistivci se ho snazi zdiscreditovat.

      • Tak to je hodne nepovedeny vtip...

        • vanhorne
          Jaky vtip, kdo by si dovolil vtipkovat o hrdinovi z Balkanu?
          • Zase večer, o kterém o tebe (nyní vyjímečně kromě mne) nikdo nezakopne, ty duševní trosko?

          • Ty víš, kde je Balkán, hovne? To pak také víš, že tví předkové pochází z dalekého Zabalkání.

      • To si děláte kozy? V ANO kradnú všeci, ako hovoril súdruh Bureš!
        • Jsi tupá NULA, moulo.

        • KIMCID
          Důkaz
  • KIMCID

    Smutné a to nebyl ani odsouzen

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit