Přejít na výpis diskuzí

Německo chce cizincům omezit přídavky na děti, zatím to ale nejde

10.2.2017 18:01
6 příspěvků

Německo chce omezit přídavky na děti cizinců ze zemí EU, kteří pracují v Německu, jejichž rodina ale žije ve své vlasti, kde jsou nižší životní náklady. Ministr financí Wolfgang Schäuble hodlá přídavek přizpůsobit skutečným nákladům v zemi původu, což by se dotklo i Čechů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Docela se mi líbil příspěvek Tomáše Mika z 2.2.2017,prosím čtěte:

  Přátelé, dnes jsem měl pocit,že se dopoledne nacházím u Zdi nářků. Tolik slzí, žalu, lomení rukama, jsem za posledních dvacet let nezažil. Pláč žen,výkřiky mužů, krystalická esence čirého zoufalství mnou též procházela a jímal mnou soucit nad nespravedlivým utrpení těchto lidí. Někdy žal kulminoval i do zloby, která se obracela proti všem! Dosud jsem v naší republice, potažmo v Brně, neviděl na jednom místě tolik beznaděje, kdy omdlévající ženy byly oživovány a děti brečely,žmoulajíc suchý rohlík v ruce, muži kleli a nadávali. Mnoho jich plakalo,mnoho křičelo, některé ženy si trhaly vlasy a jejich chlapi naříkali nad nespravedlností tohoto světa! Apokalypsa!
  Bylo mi tak smutno, jako nikdy, protože jsem musel čekat dlouhou frontu, neboť dneškem se naší drazí romští spoluobčané na Úřadu práce dozvěděli,že od 1.2.2017 nemají nárok na sociální dávky,pokud neodpracují alespoň 20 hodin měsíčně.
  Docela je chápu - Hadži de vlaha!
  • Nevím jaký je u Vás na Moravě zákon, ale v jižních Čechách takový nemáme. Sociální dávky jsou rozděleny do několika dávek jako v hmotné nouzi, dávky na bydlení, přídavky na děti, např. když jsi tělesně postižený protože hloupí cikáni se žení v příbuzenstvu a potom mají dementní děti. JInak pokud ti někde něco seberou zase jinde dle zákona to dostaneš zpět, protože musíš mít min. dávku na živobytí.
   Je pravda, že od nového roku je to přísnější, ale nikdo s tím nic neudělá. Pokud někde sebereš dávky jinde je zase někdo ukradne aby mohl žít. Cikána nikdo zaměstnat nechce a tak to dopadá.
 • https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/429045-prijmeme-puvodni-obyvatele-zapadni-evropy-jako-uprchliky-rekl-orban.html
 • vypráskat ty špíny a ne je omezovat, to je jenom pobouří a bude víc teroru
 • Němci toho musí udělat hodně, začit by měli s radikální obměnou svých politiků. Až volby ukáží, zda jsou stále národem ovcí . . .
  • https://needtoknow.news/

   *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit