Přejít na výpis diskuzí

Německo dá 2500 eur dětem, které přežily holokaust

4.9.2014 14:09
15 příspěvků

Fond pro židovské oběti nacistických zločinů ve čtvrtek oznámil, že dosáhl dohody s německou vládou o dodatečné finanční pomoci dětem, které přežily holokaust. Organizace s názvem Konference o židovských materiálních nárocích vůči Německu to oznámila na svém webu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • jen zidovskejm detem? aha...
 • za to si mužu kupit áj francouzský hole a niektorý áj té oné pampersky či ako sa to vola ako volá...a niektorým prý to budů áj cpát do urny s popolom.....keby ty fašisty maly platit opravdu všétky škody a děsjatky milionov zmařených životů co němci jako národ způsobili,tak prisám vačku éšte dneskaj chodí s holů řiťů boga jego....a né,že by zakládaly novů říšu EU....
 • Po tolika letech???To je výsměch!!!Kolik jich ještě žije????
 • Zima se blíží a je potřeba zaplatit to životně důležité.Po kolapsu budov v Gaze zajistit utečencům důstojné bydlení k přežití a zaplatit za Ukrajinu dluhy tak, aby nám těžaři nadále dodávali suroviny a pražátka nám neumrzla.
 • Jako fór docela dobrý, kolikpak těch "dětí" se toho dožilo? Že nepočkali ještě tak 10 let, pak by je to nestálo nic !!! A za léta utrpení 2500 eur? To si z nich opravdu dělají srandu. Možná německá vláda začne výhledově uvažovat i o zaplacení válečných reparací, které našemu státu dosud neuhradila.(dnes tady "našim státům").
 • budou odškodněny oběti židovské zvěře.
 • A teď jim z toho ještě německej financ strhne daň z příjmu, sociální a zdravotní pojištění za tu dobu co seděli v koncentráku, taxu za pobyt a stravu, takže dědouškové ještě 3.000 doplatěj. *6* *7* *8* *9* *16*
 • Kdo odškodní palestinsky oběti zfanatizovanych židonacistů v okupované Palestině ?

  Nacistická židozvěř má na svědomí životy a utrpení statisíců Palestinců ! !

  ADOLF HITLER je proti židonacistickymu dobytkovi NETENJAHUOVI neškodný břídil !

  ŽIDONACISMUS překonává brutalitou NACISMUS §§
  • Přídej Židonacisty -vory v zakoně na Ukrajině za podpory USRAELE - Porošenka -Wetzmana, Kolomojského, Achmetova a spol. Mají co platit za to co způsobili na východě UKrajiny.
 • To je fofr, po tolika letech výsledek a ještě docela chuďoučký, 2.500 eur, většina už se toho ani nedožila - ukázka, jak i těch rádoby vyspělých demokratických státech je spravedlnost něco tak okrajového, že to nestojí ani za řeč. Takže naši šmejdi se chovají přesně podle těchto "demokratických "pravidel. Demokracie - svoboda je ubohá stoletá třesoucí se stařenka, kolozubá, sotva dýchá, všichni s ním cloumají dle potřeby na všechny strany, r takže není divu, že dle průzkumu mladí Číňané už o tuto demokracii nejeví valný zájem a jsou spokojeni, jak to u nich je. U nás při každých volbách pracně hledáme menší zlo a to většinou mezi morem a cholerou. Zdraví nám nenabídnou nikdy. Šmejdi všech barev velikostí se rozlezli po republice a i po světě a není kam sáhnout. Ukrajina je toho zářným příkladem, místo aby Ukrajinci se snažili si zvolit rozumného generála Rubova do čela státu, tak místo jednoho šmejda zlodějského Janukovyče a spol . volí dalšího giga šmejda a vora v zakoně na přání USSá - Porošenka a spol.
  • Po téměř 70ti letech to je tedy rychlost. Německá dokonalost a kdo odškodní ty, co je USSá humanitárně bombardovala a pozabíjela v Srbsku a v celé Jugoslávii, když tam rozpoutaly válku , a ty na Ukrajině upálené v Oděse a povražděné na východě, ty, co pozabíjeli na Blízkém východě - nic? Tomu se říká spravedlnost.
 • to je teda ostuda, ze az ted a tak malo, pokud bych byla jednim z tech starousku, tak by to asi odmitla, prijde mi to jako vysmech

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit