Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdraví a silní ruští penzisti stávkují, nemocní a zesláblí ami důchodci se válejí hladoví pod mostem!
    • njn u nás musej do práce
  • Robur. Rusku chcípá eknomika. rusko škrtá peníze na armádu, důchodce a potřebné.
    Penzisté v rusku stávkují a policie je rozhání.
    Rusko je v maléru až po hlavu ty mektale *15* *15* *15*
    • Jo ale mě je fuk co je v rusku tohle totiž u nás a to mne fuk není.Jektale
  • Aha tak že Rusko není až v takové rejži. Koukám že západ má svejch problémů dost.A Číňan se jen směje.
  • BTW Zlej Semjone Gayínku trolle ! To že jsi ruský homosexuální blb všichni víme.
    to že tu švindluješ s hlasováním aneb plus 6 za vteřinu také všichni vidíme.
    Nemusíš se tím pořád chlubit stBácký prase určený k poražení *14*
  • Jenom já mám pravdu!




    Nebo tapety!
  • Avyboj! po komunisticku lžeš a kroutíš pravdu k nepoznání.

    V ČR není žádný kapitalismus. ani západní tržní fungující model společnosti.
    ale bordel zlodějna budovaná vašima kádrama z KSČ a StB v pravicovém a podnikatelském
    převleku. Ti tu kradou a hrabou.
    Stačí se podívat na členy vlád ODs a ČSSD - tam bylo plno člennů KSČ - Dlouhý zodpovědný za zniční poldi kladno, Fischer zodpovědný za zlodějnu jménem fotovoltajka, Miloš Zeman se zlodějnou v mostecké uhelné, Lánský s tajným kontem atd.

    Mučírnu si zasloužíte leda vy komouši - jste vlastizrádci v ruském žoldu, zloději a vrazi
    • Osobně si myslím, že vám, havloidům, kchárlovcům, sluníčkářům a jiným šmejdům, už ty kecy o tom, že za vše můžou komunisti a STB, lidi nežerou. Jste jak zamrzlý kolovrátek a pouze k smíchu.
      • Až nato že to nejsou kecy ale pravda. Po roce 1989 tu vládla armáda členů z KSČ
        v ODSáckém a socdemáckém převleku. Zeman, Dlohý, kočárník, Fischer, Dostál, Grégr, Lánský, čekatel na rudou knížku rusnok a mnoho dalších.

        To jsou všechno komouši z KSČ. Ne pravičáci.
  • Docela rád bych vrátil zpátky výrobu všeho co jsme sami uměli a mohli se dostatečně zásobovat obuví,oděvy,textilem,vlastním nábytkem,strojírenstvím,sklem a nemuseli bychom živit asiaty a zbytečně zatěžovat planetu přepravními letadly a loděmi. .PS.Redaktore-W.SchäubleHO?-to je podle vzoru soudceHO?
    • Ty zlaté časy jsou už dávno v pr.....
      • Myslím,že nejsou,ale chtělo by radikálně zatočit se všemi příživníky,zloději a převlékači kabátů a hnát je na pořádnou manuální práci a nebudou mít výplody chorých mozků jako stb babiš,který,když bude pořádně makat v lomu tak bude chtít do důchodu již v 50ti a ne v 67.To platí pro všechny lehkoživky.
  • Komunisté též strhávali pracujícím na sociální zabezpečení.Uvedené částky hned investovali do výstavby nových továren kde měli lidé práci a z této práce se pak platily i důchody.Banda lumpů co se díky troubovitosti obyčejného českého blba prolhali k moci to co strhnou pracujícím hned předají na debužírování důchodců takže je státní kasa pořád prázná..Proto je třeba začít dělat to co dělali komunisté a důchodcům za nainstalování kapitalistického svinčíku začít vyplácet důchod převážně na holý zadek bejkovcem.
  • pod jakýmkoliv nickem zůstane vždy jen teplomozkem!
    • Ano zlej Semjone BTw trolle. To že jsi ruský homosexuál všichni vědí.
      Tob že si za vteřinu prdneš tři až deset bodů také všichni na Tiscali vidí podvodníku.
      Nemusíš to pořád opakovat *15* *15* *15* *15*
  • tiradore! Tvoje uvažování se zaseklo ve 40 letech minulého století.
    Ruští vojáci do Německa nevpadnou. To by totiž znamenalo 3 světovou jadernou válku a konec světa, Už nacistický generál po roce 1945 prohlásil: Jaderné zbraně mění zcela pravidla války. Po této velké válce ještě má svět šanci na obnovu. Po 3 světové už taková
    šance nebude, Bude to sebevraždy pro všechny strany konfliktu.

    A za druhé, rusové mají doma stejný problém s muslimem jako EUropa. Porodnost rusek je menší než muslimek v rusku. A za rohem mají nekludný kavkaz plný islámských radikálů .
    • To je tvé vidění světa, simone. Hezky sis zase nadělil ten plus bod....

      Já vidím to, co se stane, mám k tomu křišťálovou kouli...a ty opakuješ žvásty amerických vrahů... *15*
      • Nevím kdo je tvůj Simon semjon teplouši tiradore.
        Já znám jenom zdejší Simonu a nemám potřebu jí pizdit jméno. Ty ano, takže jsi nemocný,

        Podle oficiálních ruských statistik klesá porodnost ruských žen a porodnost muslimek v rusku naopak stoupá. To jsou fakta. Můžeš je popřít protože se ti nehodí do ruského ulhaného krámu ale to je vše co s tím můžeš udělat buuzerante *5*
        • Nezapomeň si sám sobě dát ten jeden plus bod, simone....apropos, já hlasovat technicky stále nemohu. Pokud ty ano, tak jsi místní mltitroll a jedno velké *12* dohromady.
          • Na Tiscali jsem poznal jenom Simonu a nemám potřebu jí pizdit jméno.
            Tvého simon semjona tečku fakt neznám. O něm tu žvaníš jak zaseklá deska jenom ty.
            Jediný super troll je tu Putinova rohožka BTW alias zlej troll alias hrdina putin a milin dalších nicků. S tím jeho plus a mínus 6 bodů za vteřinu je nenápadný ak sníh v létě *2* *2*
            • a ty jsi čí rohožka?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit