Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kam budou chodit na hajzlík? Panáček nebo panenka.
    • Budou chodit na jeden ,jenom prkenko bude mit predni cast vyriznutou,pro uplnost dodavam nejde o vtip:V nekterych Italskych barech najdete jeden zachod s takto upravenym prkenkem.
      Nepisu o "tureckem WC",ale o zcela beznem zarizeni.Pak je sum a fuk zda panenka ci panacek.
  • Nastává tisíciletí zrůd a první zrůda byl Havel! Jediné pozitivní na zrůdách je,že se nemohou reprodukovat,ale budou krást děti už se to děje.
    • Vážený, do mrtvých se nekope, není to zrovna moc fér ...
  • Jako v té známé komedii: "To je ale hnus, velebnosti !!!" *3*
  • Tak to bude mít Evropská komise zase co dělat. Přiberou pár stovek úředníků, nařídí zavést třetí pohlaví ve všech zemích EU a vytvoří stohy nových předpisů a nařízení. A zcela jistě vymyslí nějaká nová jména tak, aby nezněla ani mužsky ani žensky. Svět se řítí do záhuby.
    • Karl ,takova jmena existuji uz dlouho,jsou vhodna pro oboji pohlavi.A co se tyce prijmeni ,
      to se take v jinych zemich nerozlisuje.Urcite uz neni mnoho zemi jako Cesko,kde nechteji
      upustit od " --OVA".
  • Pozor blb tečka zase ukrad nick Robertovi.
    • Dobré. *1* Nick jsem Robertovi nevzal, ale napsal to moc pěkně a připojuji se k němu. *1* *14* *4*
  • Nu a jak se bude nazývat to třetí pohlaví? Jak budou oslovováni, když to nebudou ani ženy ani muži? Tohle vypadá jek z nějakého scifi filmu o konci světa, kdy již neexistují muži a žena, ale nějaké bezpohlavní bytosti, které se rozmnožují klony. Neprorokovala snad Sybila něco takového?
    • Budou se nazývat SOUDRUZI.
      • a kupovat si robertky.....
      • A jak k tomu přijdou soudružky?
  • Tak nevím, pokud se zrůdný akt přírody na člověku uznává legálním, mám obavy, kde to bude mít jednou konec, protože začátek je jaksi zrůdný, co potom dál? Kdo a co všechno se bude dál hlásit za normální?? Stačí, že proti přírodě jsou již legalizovaní lesby a homosexuálové. Kam to spějeme??? *7* *7*
    • Ty jsi dospěl do doby před sto lety, blbe!
      • Blahoslavený chudý duchem.....trefená huz zagdáka, viď?? *1*
  • Třeba já, mám malého pindíka ale mám rád chlapečky, co teda jsem?
    • Teplous - budes zena.
    • V ů l.
      • Nemam na mysli urazku ,ale oznaceni "vykastrovaneho "Byka.
    • Nevzdělaný pedofilní gay s malým pindíkem, pravděpodobně komunista.
      • Komunista nejsem, miluji Karla.!
        • A proč by nemohl komunista milovat Karla, přírodě neporučíš.
          • Protože já miluji Kcharla a ne Karla!!
    • Tak to jsi tak zvaná bukvice,
  • Hmm, a co takhle neuvádět pohlaví vůbec? Co je komu do toho, jestli má někdo pindu nebo pindíka?
    • Třetí pohlaví? IMPOTENTOJALOVICE? *12* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit