Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teplouš Semjon Gayínek se v tý rudý úpe hňáhňá, njn komoušskej teplomet po fotrovi!!

    CHICHICHI !!!
    • parádně jsi mu to nandal, my Novorosijci se bohužel musíme uchýlit k partizánskému boji, včetně mínusovaní, stojím za tebou
    • dobře jsi ho zmínusoval

      vivat Zeman *3*
      • koho?
        • máš v hlavě piliny ty shapirův poskoku ? *11*
  • To je tedy zvlastni, ze je porad levneji za hranicemi. Srovnani cen lepsich syru, alkoholu a cokolady je naprost jasne.

    Jenom odpadky jsou levnejsi.
    • a co je tak překvapivé? to je právě ta taktika, naákají na levné odpadky a když už tam člověk je, tak nakoupí i ty drahé
  • Vidíte, jak nám celonárodně neslouží zdravý rozum? Rozumný člověk ví co, kolik a čeho potřebuje a markety mohou řezat jak chtějí. Nakoupím si tolik a toho, co potřebuji, ne co mi někdo vnucuje vidinou akcí, slev či dokonce půjček. Český národe, trpíš za svou hloupost. Jak nás mohou donutit nakupovat? KDO VYPLACHUJE ČESKÉMU OBČANOVI MOZEK???
    • Naprostý souhlas. Ještě dodám, že nemusím mít všechno co vidím. A pokud jde o ty půjčky, doma mi vždycky říkali "když něco chceš, tak si na to nejdřív ušetři a pak si to kup."
  • Supermarkety? Myslíte ty obchody co nám nutí odpad z Německa. Včetně zeleniny, kterou by ani zvířata nepozřela. Například brambory co začnou hnít a zelenat po několika dnech ?
    • odpad z německa to je jejště to lepší co se u nás dá koupit většina sortimentu je "odpad pro východní blok" kde je pro náš specifický trh upraveno složení povětšinou tak že přírodní složky jsou nahrazeny umělotinama...
      • Ale nežvaň o německu soudruhu když nejvíc těch potravin pochází od českých výrobců kde ty výrobny potravin většinou vlastní bývalí soudruzi z kterých se přez noc stali draví kapitalisté soudruhu no *12* *12* *12* *12*
  • Nadpis měl správně být:
    Nemilosrdná řež supermarketů o české peněženky: Ničí trh i vaše žaludky.
  • Dóbrá češká pjase všeecko spase a jéště zamjaská. *2*
  • Soused pracoval v Německém masném průmyslu. Přivezl video jak tam dělají uzeniny pro střední Evropu. Podíval jsem se na malou část a odešel se vyzvracet a už jsem se nevrátil.
    • Poláci to samý.

      Na svůj trh lahůdky a do Čech sr@čky.
      • dostanes cesky prase .
  • Je třeba je nemilosrdně dusit a za humusáctví, třeba prodej prošlého či zkaženého masa jim pálit pokuty v řádech desítek mega.

    Vedoucím manažerům kriminál za obecné ohrožení a za šikanu zaměstnanců.

    V Německu jsou vyplašení jako zajíček v brázdě a tady v podplaceném prostředí jim rostou křídla.
  • "Český zákazník sice může těžit z cenových válek..." COŽE kde jsou ty nízké ceny? Když v německu vyjde stejný nákup levněji jak u nás ve "slevě" mega akci a ještě je to kvalitnější?? jako fakt by mne zajímali ty nízké ceny v ČR co to je za blábol!!!
    • sklapni socko, prostě si musíš na ten kabanos v ceně 40 kč /kg počkat
  • ... oberprase BIJEC do marketů nechodí, nedovede tam ani odemknout nákupní vozík :)))
    • ale ty prý bydlíš ve chlívku s prasátkama. Kam chodíte pro pomeje?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit