Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nemán nic proti lékařům ze zahraničí, ale například jako praktického lékaře bych určitě mnohem raději měla "našeho" doktora. Přecejen s praktickým lékařem člověk potřebuje nějakým způsobem komunikovat a to by díky jazykové bariéře asi moc nešlo. Právě proto jsem ráda za svou praktickou lékařku https://www.moje-doktorka.cz/ U té jsem už několik let a naprostá spokojenost. 

  • To je to multi-kulti posílení a oživení naší civilizace. A bude hůř, protože dobře už bylo
  • Zlatí komunisti ,měli inteligenci.Teď nemáme nic než bordel a zmar našich lidí.Nebylo lepší Rakousko - Uhersko ? hujeři v r.1918 a 1989.
    • "Zlatí komunisti ,měli inteligenci"
      Komunisti měli inteligenci zotročenou a ze značné části pozavíranou v koncentrácích.
      A že máme bo.del? No když komunisti jenom převlékli kabáty a ovce si je samy volí.
      A zmar našich lidí? No jo, ono to s tím komunismem, kde si prý každý bude brát podle svých potřeb, ono to nějak nevyšlo. Ono je potřeba "učit se, učit se, učit se" jak říkal Uljanov když viděl Džugašvilliho vysvědčení.

      Rakousko - Uhersko nepamatuji, ale F. Palacký říkal "kdybychom neměli Rakousko, museli bychom si vytvořit".
      • ... "kdybychom neměli Rakousko, museli bychom si vytvořit" USA, už zase melu píčoviny, inu jsem Simona
        • Nějaký vlastní názor a vlastní nick bys neměl, rusofilní kolaborante?
          • ... už si zase kradu nick, se picnu, nebo je to tím, že jsem Simona?
    • jakej zmar ? vylez ven ze zemljanky, v čechách se máme tak jak jsme se nikdy dobře neměli, to že pár líných komunistů a bolševických netáhel brečí po době kdy žili na úkor poctivých lidí je vaše blbost vy ufňukaný rudý zrůdy *11*
    • "Zlatí komunisti ,měli inteligenci." *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
      • ano, je to komik *15*
  • Alespoň se ukázalo, kdo má jaké priority.
  • Evropské nemocnice s lékaři z ciziny jsou dalším důkazem postupující dekadence evropské civilizace.
  • utíkají? Chudáci Čečenci.....
  • http://domaci.eurozpravy.cz/ekologie-a-zemedelstvi/196349-sucho-a-nedostatek-potravin-mysli-si-politici-ze-jsme-idioti-odbornik-nema-pro-cechy-dobre-zpravy/
  • Pokud chcete vidět, jaké lékaře máme u nás v Mostě v Nemocnici, podle které se točil seriál Nemocnice na kraji města, tak se můžete přijet podívat. Ovšem kvalitu zde nehledejte. Jsou zde hlavně lékaři z celého světa a naši kvalitní jsou asi v Německu. Poděkujme naší svinské vládě, že to od roku 1989 vede až do úplného zániku Českého státu.
  • Kdysi jsem žasnul nad tím, že komunisti plánovali počet automechaniků a kadeřnic, dnes mě pro změnu začíná znervozňovat, že nemůžu najít doktora očaře, který by byl ochoten si mě vzít mezi pacienty , všichni mají plno. Neviditelná ruka trhu se mění v neřízený chaos a já si pokládám otázku, zda nebylo líp ?....
    • Bolševickým kádrům bylo jistě lépe, to je bez debat, slušní lidé to štěstí neměli.
      • Korben Dallas na to se optej doma
    • nebylo komunisto
  • https://video.aktualne.cz/dvtv/odebral-jsem-vezni-organy-a-proto-zemrel-vinu-jsem-necitil-d/r~701b4226721511e7832f0025900fea04/?utm_source=centrumHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_content=editor1-recombee&utm_term=position-2

    Chtělo by to čínské lékaře, ti jsou na jiné úrovni. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit