Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Máš pravdu.Jenom nevím co s tím?Řeči jsou nám nanic.Ti co vládnou se jen nad vším usmívají.
  • Pro Liberál.Od doby,kdy docházelo k tomu cinkání už uplynulo třiadvacet roků.Protože místo kapitalistického ráje se dostavuje pořádná bída,tak se k tomu ti cinkači,kteří jsou nebo se valí do důchodu nechtějí hlásit.Jednak je to řádně zaevidováno,nakupování akcií kuponové privastizace a i nákup podnikových akcií,stejně jako členství ve vlastizrádných organizacích a pak stačí vzít každého důchodce na pohovor.Tam mu říct,že je tato země rozprodaná,rozkradená a astronomicky zadlužená.Pak se ho zeptat,co on proti tomu třiadvacet roků dělal.Když nic,tak mu hned na zadek sázet jelita.Prostě do praxe prosazovat rozumný názor,že přes sázení jelit na zadnice zlkumpačelých důchodců,k úspěšnému splacení,jejich generací nasekaných dluhů.
  • jseš moc vztahovačnej....o tebe vůbec nejde...
  • Ty jeden Gottwalde...
  • vždyť už asi není ani co krást
  • Pokud takto píší Halo noviny, tak jsou to pro lidi dobré noviny!!
  • Jsem plátce DPHtakže, pomalu... Nákup se mi zvedl o 1%... ale při přiznání mi to stát vrátí... Pokud prodávám finální výrobek, tak tam přitlačím o jedno procento... nic víc... a to jedno procento zaplatí spotřebitel.Pokud pekař koupí mouku o jedno procento dráž, tak si samozřjmě toto nárokuje při daňovém přřiznání... cena nakoupených komodit, byse tím pro výrobce neměla změnit.... Pouze se změní při finální ceně, protože tam přiznávám zisk a odvedu 1% navrch oproti minulému roku... Pouze se změní finální cena... Vím, že ten předcházející výpočet není přesný. Cena výrobku se odvíjí od dalších vlivů. Chtěla jsem tím jen říci, že není vše tak černobílé jak tady píšete. Pamatuji si moc dobře, že se třeba u rostlin před x lety snižovalo dph ze zvýšené sazby do snížené... Myslíš si, že s cenou rostlin hýbalo? Omyl.... Když pak se dph skokově posouvalo na horu z 5 na 10%, tak se cena rostlin skokově zvyšovala, tak samořejmě obchodníci reagovali promptně a cena se okamžitě zvýšila... Obchodník říká... pokud se zájem o určitopu komoditu zvýší více jak o 10%, tak je potřeba upravit ceny.... tot vládní zvýšeníDPH moc vliv na cenu nemá... opravdu...
  • Důvod,je jen jeden! Už se tak nekrade a poslanci vidí,že policie,konečně dělá svoji práci,tak se za Rathem nehrnou! V tom je celý zakopaný pes!
  • A komouší půjdou za trest do nebe!
  • Sori nevěřím v Kalouska, ale věřím v etiku... ne jen... Že má smysl se chovat, a mluvit pravdivě a nezneužívat hloupost druhých... jako Jardy Klase... jen se podívej, co to s ním dělá. nebo si myslíš, že nemá smysl se chovat mravně?.. No a co se týče vyvádění peněz.... to co popisuješ jej jen špička ledovce... pohybovala jsem, se v komunální politice a abych si zachovala nějaký zbytek chatrného zdraví, musela jsem na vše rezignovat... naivita je spíš nereálnost a jestli si myslíš, že když odstraníš Kalouska a spol, tak za ním ve frontě stojí daleko větší vlčáci ze soc dem.. Tady u této vlády, vidím přesně jejich pochybení nebo minutí se cílů, ale ze soc dem a komunistů mám větší strach, protože se schovají za ideologii, za populismus, protožž lid obecný, vezdejší si bude myslet, že oni to za ně vše vyřeší... Se zájmem jsem sledovala sjezd socanů, ale musím říci, že mě to velmi vyděsilo, protže mluva-retorika se strhával před rok 89,. kde se plameně hovořilo nebo nehovořilo k tématům, hlavně, že se napadalo. Tak velmi nízkým a hloupým zúůsobem... ale lid si to žádá... Co si vlastně lid žádá?
  • I když zde třiadvacet roků vládnou lumpové,kteří vedou úspěšně naši zemi ke státnímu bankrotu,tak se ,v poslední době,ukazuje,že chtějí státní bankrot naší země urychlit.A to jednak schválením lumpáckých církevních restitucí a též dlužením se na takovou megastavbu,jakou je dostavba Temelína.Součet těchto dvou položek ,naši cestu ke státnímu bankrotu velice urychlí.A při parcelaci Česka,kdy Sudety,vládní lumpové,předají Němcům a ostatek skoupí Židé,protože v současném státě Izrael je pro Židy stále více nebezpečno.Tak tam by pak přesunuli Čechy,aby je Arabové vymlátili místo Židů a tak se znovu dostali ke svým bývalým územím.Za třiadvacetiletou vládu výstavních lumpů,bude národ Čechů platit tvrdě.
  • Jaroušku, já Ti to říkala.. anamnéza je vážnější, než jsme si tady kdokoli mysleli... Koukám, že jsi psycholog, teolog, sociolog a také tak trochu politolog... No a když nevíš kudy kam, tak jseš docela sprosťák, ale to není nemoc, to je vlastnost... No a hloupost..s tím se opravdu nedá nic dělat... Ne nadarmo se říká... byl to prázdný Klas
  • První křesťany předhazovali mocní dravé zvěři.I když o sobě tvrdili,že jedině oni vyznávají toho správného Boha,tak si dravá zvěř nenechala zkazit apetit a požírala je s chutí.Proto pak kněží upravili své náboženské učení tak,aby vyhovovalo mocným.Potom je začali mocní podporovat,protože začala být jejich víra pro mocné přínosem.První světovou válku vyhlasil císař,jehož hlava byla pomazána údajně svatými oleji.Proto brali obyčejní lidé jeho rozhodnutí,jako vůli Boží a nechali se zatahnout do válečných jatek,jako stádo na porážku. V prohlášení,kterým císař tuto válku vyhlašoval,snad nebyla jediná věta,kde by se neoháněl katolickým Bohem.To katolické církvi nevadilo a ani proti tomu neprotestovala.Po skončení této války měli všichni potentáti katolické církve padnout na kolena a prosit invalidy a pozůstalé po padlých,za odpuštení,že právě katolická církev svým učením tomuto světovému masakru dopomohla.Každého kněze,který se dožaduje církevních restitucí,je třeba přivést k pomníku padlých a tam mu sundat kalhoty a za každé jméno na pomníku ubalit jednu na zadek pořádným bejkovcem.Pak takto pokračovat k dalším pomníkům padlých,až ho chuť na nějaké církevní restituce přejde.Potom jej předat na katovskou mučírnu k dalšímu zpracováníToto by pak měli věřící nazývat spravedlností Boží.
  • No a pitomci tvrdili, že to nebude mít žádnej efekt!
  • Pro klas jaroslav:I ty jednou zestárneš. Staří většinou necinkali a nekradli,vole
  • každý jen kecá a nikoho to vlastně nesere.
  • Pro Alena.Nejsi ty náhodou ta Alena s kterou jsem se kdysi jako voják miloval,na nádraží v Plzni,v odstaveném vlaku,jak snámi pak začali nádražáci šíbovat?Mně totiž jiná Alena nenapadá,která by na mě mohla mít takový dopal.
  • dejte pozor na minystry, mají pořát málo, chudáci.
  • Stále se přibližuje den,kdy otěže vlády převezme dnešní mladá generace.Ta,pokud bude chtít tuto zemi zachránit před státním bankrotem,bude muset ,v rozkradené,rozprodané a astronomicky zadlužené zemi,na prvním místě,začít důchodcům,kteří pomáhali stávající kapitalistický svinčík nainstalovat,začít vyplácet zasloužené a spravedlivé důchody.To znamená,že uvedeným ,zlumpačelým důchodcům,bude důchod vyplácen jedině na holý zadek bejkovcem.Ještě je třeba ,aby uvedení zlumpačelí důchodci,měli ve zdravotnictví nárok pouze na bábu zaříkávačku a i tu si museli platit ze svých úspor.Při realizaci těchto opatření hned budou stovky miliard ročně na splácení starými lumpy nasekaných dluhů.a zlumpačelí důchodci si budou pochvalovat,že konečně dostávají to,co zaslouží.
  • a už jsme tam až po pás

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit