Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zmizel Paroubek, zmizela i nenávist, až ten Czechtekář a Kočkomil zase objeví, objeví se i nenávist.
    Taže to asi bude tím jaký je.
  • Paroubka jsem nikdy nemusel a je dobře, že s Topolem někam zalezli, bohužel si jen těžko umím představit, že kdyby byl nakonec u moci on, děly by se v naší zemi ještě horší věci...
  • Jakmile bude potřeba, budu do toho debila kopat znova! Jen ať si píše v ústraní ty své dementní knížečky, které nikoho nezajímají....
  • 1 Budu požívat slovo entita pro označení tohodle politika protože přirovnávat to k lidské bytosti by byla hanba!!!
    2 Lidi ukázali najevo že nechtějí tudle entitu ve vládě.
    3 Entita to pochopila(trvalo jí to) a o vládu přestala usilovat(doufejme).
    4 Lidé entitě dali pokoj, protože docílili svého cíle. (Důvod proč se nenávist k Entitě rozplynula)
    5 Pokud se entita opět pokusí získat vládu a moc a házet na ostatní špínu... lidé ho budou znovu medíálně napadat.
    • A Ty si co? Zítra jdu s děti do ZOO,tak bych jim rád ukázal jaký je rozdíl mezi Tebou a zvířátky a vysvětlil jim,že i mezi lidmi jsou rozdíly. *4*
      • Naco do ZOO? Tvé děti mají ZOO doma :)
        • Tvé názory a rádobyvtipy jsou již,tak nudné jako tvůj zastydlý antiparoubkismus.Ale přeji ti,ať si dnes u tohoto článku dnes užiješ a jestli dojdeš k vyvrcholení,tak se ti uleví a to je vždy dobře pro každého! *3*
  • Nejsem nikým financovanej. Paroubek je pryč a proč ho stále propírat? Možná proto, aby se mohl zase vrátit !!! Proto příznivci otevírají stále tyto diskuze. Je mrtvej a nechme ho v klidu spát, nebo stane z mrtvích a tyto stvoření nic dobrého nepřináší.
  • Ten nezájem o Paroubka má jinou příčinu.Pravičáci i levičáci už považují Paroubka,pro současnost i budoucnost,za politickou nulu.Jedině co Paroubek uměl,bylo se pořádně dlužit.Když byli ti,co nám půjčují.Totéž už uměl feldkurát ze Švejka.I ten se řídil názorem:"To se nám to debužíruje.Když nám lidé půjčujou."
    Pro budoucnost tato země potřebuje takové politiky,ktweří začnou dluhy co nejrychleji splácet.A ne nějakého Paroubka.Na dělání dluhů není třeba žádná genialita.To dokáže každý blb.
    • Splácet dluhy,tím,že odeberu vozíčkářům vozíky,slepcům hole,tak to umí každý superblb a hyena...A co tak,kdyby je spláceli Ti co udělali v armádě za dvacet let bilionovej rozpočet a další dobráci-Diag Human,vytunelované banky za vepřové půlky,úvěry estébáků svým kamarádům na tzv. nepovedené podnikatelské záměry a mohl bych pokračovat,ale stejně,kdo nechce vidět a slyšet,tak všechna fakta a selský rozum je zbytečný.....
      • Invalidé,ve své většině,též svoji troubovitostí rozvoji kapitalistického svinčíku pomohli.Většinově,za svého předsedu zvolili odesáka Krásu.ODS ,u moci,pak invalidům odhodila odkrojek a ostatní rozkradla sama.Tak může být dnes většina invalidů ráda,že se jim příspěvek vyplácí v korunách a ne na holý zadek bejkovcem.
        • Na Krásu mám stejný názor jako Vy a vůbec jsem nechápal,jak strůjce brutálního kapiralismu-ODA bude hasit,co sám založil a dodnes je pro mě nedůvěryhodný.Ale jinak s Vámi nesdílím názor na invalidy!!!!
  • Nyní není zapotřebí se zabývat Paroubkem ... až přijde čas.
    • O Paroubka bude veliký zájem,až mladá generace začne razit heslo:"Kdo si dluhy nadělal,ať si je také zaplatí".
      • Dluhy dělali všichni - stačí se podívat na graf: http://www.euroekonom.cz/grafy-data.php?type=cesko-statnidluh-rok Největší nárůst státního dluhu vznikl za posledních pět let. Nenechte se vymívat mozek od médií a začněte taky trochu přemýšlet lidi.
    • A koho čas je dnes? *3*
  • Co je divného na tom, když nechceme,aby byl někdo zvolen, vyvíjet proti němu aktivitu před volbami? Obzvlášť, když po volbách už je jen poslancem a nemá větší vliv na chod země. Taky už jsem své tričko Paroubek škodí lidem uklidil, ale jestli se znovu bude cpát do vedoucích funkcí, tak ho mám připravené...
    • Taky bych chtěl vidět tvé současné tričko protože to co se dostalo k moci i tvým přičiněním to jsou super škodiči a o občana nemají nejmenší zájem. Zájem mají hlavně o své kmotry a penězovody. To že nezadlužují naše děti to je jen taková povídačka ti jim zajistí mnohem lepší budoucnost odchodem do důchodu v 70letech (resp. neexistujícím důchodem protože se ho nedožijí). Takže až bude potřeba otoč kabát a z měň triko. *1*
      • Nechcete doufám tvrdit, že alternativou by byla Paroubkovsko Kočkovsko Bendovská mafie? Opravdu jde bohužel už jen o to, kdo nás při těch zlodějnách relativně nejméně zadluží... *10*
        • Sám píšeš,že Paroubek je poslanec,Benda je na severu od válu,starý Kočka dělá pro nás všechny Matějskou,mladý je zastřelen,brácha kamarádí,jak se socany,tak většinou s členy ODS,atd. Ale ty nejlíp víš o co ti jde,tak si to srovnej sám se sebou. *4*
          • ragoval jsem na výtku, že jsem někomu pomohl k moci, tak jsem tím chtěl říct, že jsem volil menší zlo.
            Ano vím o co mi jde. O co nejslabší stát viz program SSO a hlavně o to aby můj život neovlivňoval levičácký neintelektuál Paroubek, kterej posílá policajty na tancující neozbrojené lidí a stranu má přitom prolezlou ozborjenou ruskou mafií
            • Takže si vlastně nevolil resp. si volil Kalouska a Nečase a to si doufám tvrdit je daleko větší zlo,než ČSSD s poslancem Paroubkem.Ale ty si asi spokojen...Jinak volit Macha a spol. je buď alibismus či naivita,protože tato stranička se nemůže dostat ani na státní peníze z voleb a brzy vás tam bude na mariáš.
    • Zajímalo by mě aktivisto jaké nosíš tričko dnes ? A jestli ano,tak to musí být XXL,aby se ti tam ty jména zeměškůdců současných vešla!!!! *3*
  • Ale má tu stále své příznivce a především jejch šéfa-antiparoubka!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit