Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Např. náš vůdce putin je velice pracovitý. Kdysi si sám vykopal zemljanku, ve které se později narodil.
  • I mrakodrapy v USA postavili sovětští dělníci pod vedením soudruha putina.
  • Měla jsem možnost několik týdnů pracovat v Rusku v 70. letech v rámci výměnných brigád studentů..Na vesnici. Všichni jsme zirali, jak tam lidé tvrdě makaji. I ženy a dívky. Kolem pasu a zápěstí řemeny, nosily maltu v dřevěných nosítkách na staveniště.
    Nemyslím, že neumí pracovat, právě naopak! Pracují však velmi neefektivně, nevyužívali techniku, kterou však na pracovišti měli. Upozorňuji na fakt, že to bylo v roce 1973.Lidé tam byli velice skromnî, upřímní, byli by se rozdali, avšak nebylo z čeho!
    • Jezdím pravidelně a za dva roky byla opravena silnice moskva- petrohrad(cca 780km) o tom si tu můžeme nechat zdát
      • Ano! I moje manželka Nataša tam roztírala asfalt.
  • Demeter Kalousek radí: makat? Co to je? Proč? Vy dežove jste nastavili takovy systém a nakonec v tom neumite chodit
  • Klasika, je většinou zvykem, že muž v rusku sedí doma za oknem, chlastá samohonku a pozoruje těhotnou manželku zapřaženou do pluhu orájíc pole, protože traktor propil.
    • Pokud by to nebyla pravda tak by to bylo vtipné. *13*
  • http://www.kurzy.cz/zpravy/412426-rusko-se-raduje-ze-sankci-a-rado-by-je-prodlouzilo-na-dalsi-roky/ hi, hi, hi
  • Zeptejte se cikána.
    • Zeptal bych se v Ovčinci
      • se zeptej, tvý IQ je stejný jako bačovo
        • Jen do něj, soudruhu Ivane.
  • a sqadro tragico exhibuje ve verbálních polucích neboť Et ideo necesse est nobis ut Ovidius in versu nunc male miseram profectionem ambulant iuxta stultis *11* *11* *11* *11*
    • Já bych to řekla česky, Ovar pod Hrad!
  • Není to ve světě žádná novinka, že rusák je levý, co neokupuje, to nemá.
  • Už moje stará teta říkala, co rusák, to zhnilota a netáhlo, svatá pravda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit