Přejít na výpis diskuzí

Nesmyslné stávky potápějí to jediné, co může topící se zemi zachránit

18.6.2016 12:16
25 příspěvků

Zoufalým snahám Řecka odrazit se ze dna brání mimo jiné z reality vytržené požadavky odborářů a jejich stávky. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/406940-trump-usa-by-mely-zacit-s-profilovanim-muslimu.html
  • Trump je mezinárodní zločinec, a pokud se náhodou stane americkým prezidentem, bude to pro USA velká prohra. Daleko lepší by bylo, kdyby se stala prezidentkou Ms Clinton, která na rozdíl od něj, má zbytky rozumu.
   • Tyto zaručené pravdy mne fakt vždy dostanou *1* Když se člověk podívá křížem krážem po netu na tu či onu stranu vyskytnou se i zaručené zprávy opačného výkladu. Čemu se dá věřit? Nechám na každém ať si posoudí sám. Nemám vášeň, lpění pro jakékoliv "zaručené" pravdy. Vždy jsem připraven že vše může být úplně jinak. Všímám si činů z dlouhodobého hlediska, logiky dějů, čtení mezi řádky. Nic se neděje náhodou. Každý následek má svoji příčinu a příčiny svůj následek. Výsledek se dá vytušit v záměru a to za oponou zákulisí...v režii bank a nadnárodních monopolů...Jde o peníze o moc...a nejlépe se pak vládne a odvrací pozornost v klimatu poštvi proti sobě a panuj. Prohra, výhra, hodní či zlí, komedie či tragedie, válka či mír... *1* *16* To je jen pro lidi. Důležité je kolik to vynáší...
    • Právě že nečteš mezi řádky, nevidíš nic. Trump je jako Hitler, jen teda o dost tupější.
 • sousedi:

  https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/406936-pochod-homosexualu-rozehnala-turecka-policie-slznym-plynem-a-gumovymi-projektily.html
 • dává prohlášení OSN. Prý přestaňte zadržovat běžence v Řecku a pusťte je dál do EU. Měl jsem za to že OSN není to samé jako Islámský stát.A ona je to ta samá banda! Přeci si tady nepustíme neidentifikatelnou chátru která tady bude dělat brajgl.A my to živit.To se nám tedy darebáci z OSN pěkně vybarvili.Kluci my je tady nejen že nepustíme, my je co nevidět i vyženeme.Vyženeme tam odkud přilezli.Protože to jsou vyčurané vyžírky přicházející tady parazitovat.Pokud si je řekové přikrmují - klidně.Ale tady odsud je poženeme svinským krokem!
  • No, brajgl tady budou dělat fašisti, jako jste třeba vy. A koneckonců tito lidé jsou i podobní Daeš. Upchlíci jsou pouhou obětí Daeše a těch pitomců tady.
   Ale to je tak mimo téma. Řecko může zachránit jen změna hodnot na ty, ke kterým se sice tak hrdě hlásíme, ale reálně jsou z naší společnosti vytlačovány.
   • Uprchlíci jsou jen malinká část té masy co do evropy leze. Většina jich je organizovaná a víme kým. Tady nabízí dvě logické otázky:
    1. Proč se nestěhují mezi SVÉ ISLÁMSKÉ bratry, třeba do Saudské arábie, různých sultanátů okolo " naftového zálivu " a do USA? V budově OSN je podle američanů místa dost.
    2. Proč je masivní utečenectví organizováno až v poslední době? Proč potřebují osídlit američané naftová pole svými osídlenci?
    Když si na ně odpovíte, bude vám jasné s čím máme počítat v blízké budoucnosti.
    • Čistě ekonomických migrantů je málo, většinou jde opravdu o uprchlíky.
     Vaše otázky jsou zcela nelogické. Za prvé, ke stěhování do muslimských států, dokonce i na východ, dochází. Ale režimy v Saudské Arábii, či třeba Turecku, se k těm lidem chovají naprosto odporně.
     Uprchlická krize v Řecku a Itálii je dána zejména dlouhodobým přehlížením problémů těchto lidí. Že by to bylo organizované si může myslet jen člověk, který to nemá v hlavě vůbec v pořádku.
   • Ty lopato prosta.Tak ty jsi ten klasicky pritakavac te bande z afriky? Hlavne za svoje hlavne za svoje jim klidne fandi.
    • No, ty jsi evidentně ten, co ničí hodnoty téhle společnosti, milej podporovatel Daeš.
     • ano ničím hodnoty společnosti.Ano stavím se ostře a brutálně proti přicházejícím parazitům vydávajícím se za uprchlíky.Ano neváhal bych použít žádných donucovacích prostředků které by efektivně odehnali tu sebranku která k nám míří.Co s tím uděláš?Budeš tady bezmocně prášit líbivá slova o solidaritě.Asi tak do poloviny prázdnin.Než zas budeme počítat někde v EU mrtvé.Rád už bych konečně počítál islamáky co tady natáhli ráfy.Víš?
      • Kdybychom neměli v politice bandu pitomců, pak by udělat pořádné věci. Ale neboj, netoužím jenom kecat o tomhle tématu. Míním ty uprchlíky sám poznat a ukázat jejich příběhy zdejším lidem.
       Ve skutečnosti do odporné sebranky patříš ty, nikoliv uprchlíci.
 • Oproti Putinovu fašistickému CCCP je na tom Řecko velice dobře.
  • Tipicky české nebo cikánské. Ukrást co se dá, včetně přezdívek. To je filosofie absolutního pokrytectví, lží a ukrást to co ještě není moje. A tato"neetika" se sem cpe ze západu.
  • *14* To je velmi potěšující zpráva. Tvůj psychický stav je věřím taky na tom velmi dobře *3*
   • Bravo Ivane, máš +20 rublů!
    • Jéé, tys fašista Putin? *8* *1* Těší mě, Já jsem soudruh hrabě Schwarcenberg. Ivan mě nikdy nejmenovali. Rubl jsem ještě neviděl *10* Ty mi jich dáš 20? Budem spolu kamarádit? *14*
 • Současný stav Řecka je práce poboček amerických finančníků, Světového MF a pár řeckých oligarchů. Vy si myslíte, že jsme na tom líp než Řekové? Ne, jsme na tom HÚŘE. Máme stejně nesplatitelný dluh, nemáme České banky, jen pobočky cizích bank. V těchto hranicích nám už toho moc nepatří. Více než dvě třetiny daní se platí v zahraničí atd. Máme rozvrácený sociální systěm, školství ( viz výsledky žáků a třeba struktura VŠ ), zdravotnictví ( dochtoři mají 4,5 krát vyšší příjem než je REÁLNÁ mzda nebo 6 krát více než je vylhaný průměr důchodů ), vládnou tady justiční mafie, fiškálové, úradníci a cizí majitelé výr. prostředků. Snad jsme zatím na tom lépe v počtu uprchlíků, zatím. Dokud nám mamá Makrela nevysvětlí, že na splácení jejích slibů se musí někdo podílet. Obecně řečeno, jakmile se někde řeší problémy ve prospěch obyvatel, tak CIA zorganizuje převrat, povraždí se vedení a zaberou se suroviny a dál to znáte. Příkladem je ČSR, Jugoslávie, Lybie, Irák, Sýrie, některé na suroviny bohaté státy Asie a Jižní Ameriky - tedy celý svět.
  • Popsal jsi to velmi dobře, souhlas. Většině to ale bohužel bude trvat než si vůbec připustí že to tak nějak je. Co s tím? Rozděl a panuj, poštvi proti sobě a panuj-toto heslo o mnohém vypovídá...Některé věci prostě nevysvětlíš. Asi kolektivní lidstvo se potřebuje ještě víc dostat ke dnu aby se objevilo víc jedinců kteří"vidí"do zákulisí co se děje za oponou...a nenechají se masírovat divadýlkama co kdo komu nakuká...Chápej kdo chápeš... *3*
 • Přesný protiklad "odborů" v ČR. Ty se zastanou tak leda těch oborů, kde se nic nevyrábí, naopak stupňují se požadavky po vzoru výše uvedených. Viz akce "Konec levných učitelů"
  Pro špičkové učitele s tím nemám problém!

  Pro pracující zabezpečí odbory výlet do ZOO (Nemyslím tím Parlament), nákupy v Polsku a podobné nesmysly! *12*
 • jsou tihle řečtí šmudlové z ostrovů. Jo stávkovat demonstrovat protestovat - hlavně nechodit do práce.Banda má největší námořnictvo ale proti té chátře z gumových člunů se ani nehla.Takže žádná pomoc.Vypráskat to ven z unie.To Makedonie to jsou jiní frajeři! Nikdy nezapomeneme jak ubránili hranici ostnatým drátem proti vetřelcům a vyžírkám z Afriky.A nebáli se vystřelit nebo fyzicky zakročit.To jsou jiní partneři.Tihle řečtí tlučhubové umí jen kritizovat a stát s nataženou dlaní.
  • a to ještě berou prachy na ostrahu vnějších hranic EU!!!! jsou to vyčůraní líní netáhla!
   • Kde jsi to sebral, že dostávají prachy na ochranu hranic EU. Zatím dostávají miliardy pouze Turci ktaří se vydatně podílí na exportu nepohodlných muslimů a teroristů do EU.
    • omluva, má být .. kteří.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit