Přejít na výpis diskuzí

Nesnáším zas… židy víc než nácky, zpívá úchylný muslimský raper z Nizozemska

5.5.2014 12:11
Alina Holušová 26 příspěvků

Holandský raper muslimského vyznání zveřejnil na internetu svůj nový videoklip, ve kterém se nevybíravým slovníkem naváží do židů a 'buzíků'. Jeden z členů nizozemské gay komunity na něj podal trestní oznámení, které nyní řeší policie. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Ještě žije, ten stoupenec vraha a odporného pedofila Mohameda? Vari!
 • Holandský zkuvený islamistický raper nebude mít dlouhého trváníí, stejně jako uchcaný
  "velitel" Alráwí přátelem se svým konvertitou (/tedy ne už Čechem) Vladimírem Sáňkou!
  Varujeme je: Jakákoli islamistická "akce" u nás bude mit za následek okamžitoi odvetu!
  Pozun,: Islamisti za války sympatizovali s nacisty> Dnes v Holandsku vyzývá k akcím
  proti Židům, tak jako Putka proti Ukrajincům! Boplšebvici a islam kistki jsou stejná svoločr!
 • Krásný klip pro tečku, ten by si ho měl pouštět dvakrát denně!!
 • My ze začouzené, smogem sužované a černé jak uhel Ostravy, plné štiplavého kouře z hořících černých skládek PVC a odporně páchnoucích, jedovatých ropných lagun, si myslíme, že ten sympatický klučina není o nic horší než sloveský křivák Rythmus a navíc nikomu nevyhrožuje, nikoho nebije a to, jestli někoho nemiluje anebo prostě nesnáší, má plné právo hlásat komukoliv a kdykoliv. Pokud tedy jsme demokracie a ne domokratura. Náš štajger vždycky říkal:"syncy. mě se zdá, že jak někteři ti rapeři zpivaji, tak ja mam problem udržet těch 10 plnotučých radegastů v žaludku před spaním". A měl synek jako vždy absolutní recht...!
  • Ty musíš být totálně natočený na kotouči a z toho točení zblbnuls!
 • Vykastrovat a deportovat do Iránu.
  • Bůh ví, jak je to s Kikinou a trpajzlíky platfusáky -mimochodníky!
 • ......je nutné začít zametat, jinak potom tak velký koště na tu s-voloč nenajdeme..... *16* *16* *16*
 • A kdyby zpíval nesnáším zkorumpované české úředníky,bylo by to taky na trestní oznámení? *16*
 • Současná Evropa na tu svoji bezbrannost a multikulturní až příliš nekritickou toleranci v brzké době dojede. Muslimáci a Asiaté nás převálcují levou zadní. Pokud se Evropané nevzpamatují a to zdola, do sta let tu zbudou jen ostrůvky původních Evropanů pod arabskou knutou.
 • "Buzíky jsem nemyslel homosexuály,..." a tráva není zelená, tráva je modrá!! *1* *16* *16* To přesně důvod, proč lidi volí Wilderse! A upřímně bych ho po shlédnutí takového videa šel volit taky! Pokud se imigranti nedovedou přizpůsobit kultuře hostitelské země a raději ji chtějí násilím měnit a vytvářit v hostitelské zemi atmosféru strachu, tak ať jdou!! *16* U nás si ještě policie do mešity vtrhnout troufla, ale v některých zemích, kde je jistá menšina početnější si to již nedovolí, to je naprosto nepřijatelné! *16* Zákony v Nizozemsku i ČR platí pro všechny na jejich území stejně! A jejich dodržování musí být od všech stejně vymáháno!! *16* *16*
 • To snad ani nemá cenu komentovat. Snad - je to rozežraný debílek ! P.S. A ti náckové by pro takového "uzenáče" určitě šupem našli místo v plynové komoře, např. v Auschwitz-Birkenau. Tedy - opravdu debílek ... *9*
  • Nerad to říkám, ale už nacisté se snažili být s muslimy nejlepší kamarádi! *16* A to jak s muslimy na Balkáně, tak třeba se šáhovým Iránem (proto do něj ještě za války vtrhly armády SSSR, USA a UK).
   • O spolpráci nnacistů s moslemi je to známo§ - Známa je spolupráce SSSR s hitlerovským §
    Německem, i když to Kikina popírá!
   • To souhlasí. Hledali spojence, kde se dalo i když tahle volba je dost nepochopitelná. Na Blízkém Východě koketovali s Palestinci (!?) a Iráčany proti GB, na Balkáně s Bosňáky a Albánci (proti Jugoslávii). Nicméně, trochu přitom popírali svoji vlastní nauku, protože muslimští Arabové, stejně jako Židé, jsou stejná rasa Semitů ! (např. Íránci jsou Peršané, to už je jiná rasa). Ale abych byl správně pochopen - my nežijeme ve 30. nebo 40. letech 20.století. Dnešní neo(náckové) by se s tím "uzenáčem" zajisté nemazlili, kdyby se dostali k moci !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit