Přejít na výpis diskuzí

Nespěchá. Hašek se rozhodne, zda bude hejtmanem či poslancem až za 6 měsíců

14.11.2013 15:09
26 příspěvků

Michal Hašek (ČSSD) se nejpozději do šesti měsíců rozhodne, zda bude dále pouze jihomoravským hejtmanem nebo poslancem. Funkce již nechce dlouhodobě zastávat současně. Sdělil to dnes členům jihomoravské krajské rady. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • No jasně - nespěchá a penízky mu pěkně jdou na konto,. To je fakt k blití ... :-)
 • Hašku ty nemáš charakter.!!!!!!! zbalto ta zmizni s polityky. Zradce!!!!!!.
 • Že prej Hašek s Rathem mají něco zalubem-že by další překvapení?
 • Je to tak křišťálově čistý, až zrak přechází.
 • Puč nevyšel, každá koruna dobrá *5* .
 • Vidím,že ovce bečí co jim německá média tlučou do hlaviček a jaksi zapomínají,že Sobotka je to nejhorší řešení.Ale to ovce uvidí až přijdou teprve ty pravé povolební kotrmelce,až Sobotka vtáhne do hry Kalouska.
  • Běž si kvičet na jiný dvorek
  • Co to má společného s kumulací placených koryt ???
 • Ten Hašek není jenom šašek, ale spíš nasprosto bezcharakterní gauner. Kdyby měl trochu cti v těle, tak by resignoval na obě funkce a odstěhoval se někam na samotu. Jenomže to jsou ti komunisti, ti jsou zvyklí, že je z úřadu vynesou nohama napřed. Má to ČSSD ve svých řadách pěknou sv.ni. *12*
 • A já bych si přál, aby se tento člověk stal mrtvolou! *16*
  • Je zajímavé, že naši studenti práv se učí římské právo, ale nedokáží pak trestat jako Římané. Ultima Racio a potom jen utřít meč. Je k pláči jak ten podrazák přemýšlí, jesti parlament, nebo hejtman.
   • Teda fuj. Meč. Máme plutonium 280. A to že přemýšlí nad tím, jakou práci bude zodpovědně vykonávat je správné. Musí se rozhodnout mezi imunitou a 100 000 kč a nějakým tím státním inkoustem. Je zodpovědným člověkem
  • Pan Not CSSD je určitě v jádru hodný člověk a chce jen blaho Moravě a Slezku. Tak proč mu nevyhoví a nezřídí v Krasíkově znovu zemskou hranici? Ta Morava a Slezko si bez těch Čech nějak poradí. Ale přát mu tedy smrt, to ne. Stačí, když jej přejede autobus.
   • Udelejte si svuj stat,odtahnete z Cech,zejmena z PRAHY,a mame klid.Jak my,tak Vy.
    Jinak tebe muze treba vcucnout hovnocuc-ale to me nak nezajima.To je veci cisticky odpadu.
 • Porad tvrdim,ze z jihu moravy pochazi nejprimitivnejsi luza v tomto state.Nasleduje ihned pote sebranka z Ostravy a okoli!
  Ty tupy prochlastany kedlubny byli perfektne informovani,ze s.Hasek ma cca 30 placenych funkci,a jeho K U R V A je vyplacena z penez danovych poplatnuku-presto v onech opovrzenihodnych koncinach tento megazlodej vyhral volby!
  A s.ZaOralek je primitiv,kteremu muze konkurovat pouze mistni blkb antiparoubek.
 • DEMOKRACIE - lid vládne - ve svém principu má zapojit co nejvíce občanů do možnosti podílet se na řízení života ve společnosti. Vidím jako vyloženě ANTIDEMOKRATICKÉ, je-li jeden člověk "nositelem" více než jedné volené funkce a to na jakékoliv úrovni. Má-li být
  zodpovědným zastupitelem v obci, nemůže stejně zodpovědně vykonávat funkci poslance nebo senátora. Je-li zodpovědný poslanec nebo senátor, nemůže stejně zodpovědně vykonávat funkci ministra a naopak. Pak se to projevuje velmi často absencí při jednáních toho, či onoho orgánu. Demokratické je, jedna osoba, jedna funkce. Jinak si o demokracii můžeme nechat jenom snít a mohou se dít takové věci, které v naší republice prožíváme. Kromě toho by měl být platný kodex, na základě kterého by člověk v jakékoliv volené funkci, který se dopustí politické, či veřejné lži nebo který se proviní jakkoliv proti lidské slušnosti, byl podle zákona podle okamžitě té funkce zbaven. A samozřejmě bez jakéhokoliv odstupného. Omílá se u nás stále demokratická společnost. Mohli jsme se však jako občané "demokraticky" vyjádřit k výhodám a k platům, které si "demokratické" panstvo stanovilo? A to nepíši ze závisti, ale podle mého, domnívám se normálního lidského myšlení.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit