Přejít na výpis diskuzí

Neštěstí ve Studénce: Soud osvobodil všechny obžalované

7.12.2017 10:45
11 příspěvků

Novojičínský soud ve čtvrtek zprostil viny všech deset lidí obžalovaných z obecného ohrožení kvůli železničnímu neštěstí ve Studénce z roku 2008. V důsledku tragédie, kdy vlak narazil do silničního mostu, který spadl na trať, zemřelo osm lidí, 95 bylo zraněno. Rozsudek není pravomocný, státní zástupce...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Lesk a bída deformacie.
 • největší stavební šmejdi a šejdíři Např. fy Bogl a Krysl. Pěkně si vysoutěžili stavební práce. Stavět sami? Kdeže. Najali si nějaké podřadné brigoše z celé republiky. Brigoši vypovídali. Třeba jeden jak utíkal dřív z práce aby stihl vlak domů na Slovensko. A zrovna to spadlo. Jiný brigoš vypovídal jaké tam měli měřáky na propnutí konstrukce. Jeden velký prastarý ciferník, který se otáčel jak hodinové ručičky. Soudní znalec vypověděl že posuny na měřácích měly být po jednotlivých dílečcích! I další veselé příhody se vyprávěly do protokolu. A toto takto vyhodnotil soud? Kdeže. Pozůstalí si to měli dávno vyřídit se stavaři osobně. A drsně. Maximálně drsně jak to šlo. Soud byla šaškárna.
 • našich soudů ?? Ano - líbí/ Ne - nelíbí ....
  • to naše soudnictví je opravdu nehoráznost a konečně by se to měla začít řešit.Neschopní soudci by měli být z komory vyloučeni.
 • 10 milionů rozdělených mezi 95 zraněných a 8 rodin zemřelých? To jste se všichni vytáhli, zvl. české dráhy!!! To jeden "zlatej padák" top managera v ČD vyjde na víc!! Petr Fejk dostal dva míče a to byl jen pouhej "ombudsman" pro styk ČD s veřejností, řadový člen středního manageementu . Aspoň všichni vidí, nakolik si majitelé zeměkoule cení lidský život obyčejného "plebsu".... a samozřejmě nikdo za nic nemůže - stejně to dopadne i s tou lávkou v Pražské Troji...
 • Jak vidno,demokracie na soudech a pozůstalý po 8 mrtvých na schodech! Hanba!
 • Soudce neví proč most spadl?
  Soudce se může zeptat nějakého dítěte co chodí do školky, to mu řekne proč spadne nějaká věc, která asi na horu nepoletí.
  Soudce tím rozsudkem řekl, že most spadl sám a může za to asi vyšší moc a ta je od pána boha. Nedostal soudce náhodou nějaký úplateček? Co soudce dělal celých 9 let? Za co ten soudce bral plat, toto snad není normální, lidé zemřou něčí nedbalostí a vlastně se nic nestalo.
  Když jsem se na to díval jako stavař, tak podpěry byly dobrý na podepření psí boudy, ten kdo je tam instaloval v četně projektanta asi na základě projektu, tak ten by potřeboval zavřít. Ten soudce by potřeboval být přikován na pranýř a mlátit do něj od rána do večera.
 • Opět se předvedla prohnilá justice,několik mrtvých a ten zpitomělý soudce jen,to nic to foukl větříček a tak to hapalo.Neuvěřitelné,co všechno je u nás možné.Okamžitě odvolat zmetka.
 • neuvěřitelné! To si snad dělají ti v talárech kozy?Takové škody tolik zraněných a ono nic? Vyfackovat bandu.Toto je výsledek jejich práce. Justice na zblití!
  • vanhorne
   "To si snad dělají ti v talárech kozy?"
   Kozy ne, ale korunky.Podle starsich novin, mam takovy dojem, ze mezi tou firmou a byvalym krajskym hejtmanem a dalsimi ciniteli byly urcite vazby.Protoze most spadl, budou pod strekou kopat tunel, tunelari budou mit radost.☺
  • u soudu před rokem se podívat. Neuvěřutelné bajky měli připraveny darebáci co to stavěli. Např. firma Gyr a něco ....Tito grázlové vysoutěžili stavbu. Najali si další druhořadou firmu. A ta tam poslala pracanty ze Slovenska. Gruch ze Slovenska vypovídal. Spíš se to podobalo stavění na pískovišti než stavbě mostu. A toto jako shledal soud v Jičíně postačujícím? Jsou to ti samí "stavitelé".

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit