Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Skoti jsou fajn,to jsou povídačky,prostě žijou v chudším regionu.
  • no tys blb
  • souhlas,akorát u těch vyžírek je malinká naděje že je naučíte něčemu lepšímu .
  • ).(
  • Já nepožívám vlastní mozek. Já ho používám. Ty ho jak vidno požíváš, a už jsi ho asi všechen požil tak se vám říká blbové.
  • Ješte lepší je "bijec pitomečků", co nespláchne to zdarma nabízí tady na diskuzi.
  • Wolfcastle
    Bezdětnej škrt co celej život těžil ze společnosti a nakonec jen tahá zdroje a užitek pro ostatní 0. Ani ty děti po něm nezůstanou takže v důchodu na něj budou vydělávat ostatní no aspoň o chlup lepší než naše vyžírky co nikdy nepracujou a pobíraj dáfky
  • Vždyť v našem státě to dělá skoro každý až na to, že to musí dělat celý život aby přežil.
  • Hrochu a na co ženskou? Živit šlápotu? Každá ženská je šlápota a když ji máš doma tak i dobře placenou a ze svého platu. Levněji ti vyjde ta s ulice. Moje kamarádka říká, mít doma ženskou je mít dobře placenou prosti..... protože mi nic jiného neděláme.
  • Proč papouškuješ co již jiný napsal, ty nepožíváš vlastní mozek? Taky to tak dopadá s tímto státem, říká se vám bezmozci. .
  • Něco jako pan Babiš.
  • Frugal znamená jednoduchý, skromný, uměřený. Vyznavači tohoto životního stylu spoří všemi možnými způsoby co největší část svého příjmu. Peníze ukládají do akcií a fondů.
    --------------------------------------------------------------------------------------------------
    Že se snaží šetřit a peníze investovat je pochopitelné a rozumné. Nejsem si ovšem jist zda zrovna akcie fondy a podobné finty jsou ta nejlepší cesta ke zhodnocení.....
  • Život má člověk jen jeden a ten si člověk chce užít. Frugalisté jsou vyznavači pochybné životní filosofie. Jako nemá každý člověk žaludek na to, aby konal amorálně nebo zločinně, tak nemá každý člověk žaludek na to, aby škudlil a svůj život ničil odříkáním toho, co činí život smysluplným. Materiální požitky patří k životu a od materiálních nároků se pochopitelně odvíjejí i duševní, resp. duchovní nároky, které obohacují život.
  • 0
  • 0
  • Tohle nikdy pro Čechy nebylo - tady už po staletí platí heslo "Sežer všechno hned, než ti to stihnou sebrat"...
  • Asi neměl žádnou ženskou - na tohle by se mu každá po několika dnech vykvaknula.
  • 0
  • Šetřivej Germán - a z Berlína k tomu - to je něco horšího než onen pověstný Skot!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit