Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Typické pro kapitalizmus, že se k moci dostane kdejaký lump.
  • Ostravaku ty nejsi Ostravak, tak se v Ostravě nemluví, nekurvi ostravskou řeč !!
  • Existuje takový vtip. Přijede český ministr dopravy na návštěvu do Německa za svým kolegou a obdivuje jeho vilu, mercedes,bazén v zahradě,perfektně vybavený dům. Český ministr se ptá, jak si na to vydělal,že z ministerského platu to snad nejde pořídit. Němec mu na to odpoví. Vidíš tu dálnici, tak jsem navrhl opatření, aby byla o polovinu levnější,no a dostal jsem odměnu a za to jsem to vše pořídil. Za rok přijede německý ministr na návštěvu českého a je překvapený, že český ministr bydlí v zámečku, na dvoře stojí Mercedesy, Bavoráci, Lamborgginy, helikoptéra. V zámecké zahradě krytý a vyhřívaný bazén a o vybavení zámečku a ni nemluvě. Němec se ptá českého ministra. Teda, ty ses musel činit, že jsi dostal takové odměny. Jak jsi to dokázal. Čech mu řekne. Vidíš tam tu dálnici. Němec se dívá do prázdné přírody a říká "nic nevidím" a Čech mu na to odpoví "NO VIDÍŠ!"
  • Tak jak se postaví k tomu ten náš tajnej estébák,bolševik,zloděj per a ochránce lumpů a zlodějů,.....že by potkal mozek a šel sám od válu???????
  • Řekl jsem pět,ale mysle jsem deset. vo le
  • Mýlíš se ještě budeš na Klause vzpomínat v dobrém až tam dosadí ty magory které tam preferujou.
  • Je to takový frajer a je vidět že nejvíc mu záleží na sobě, prostě figurka, Klaus je aspoň chytrý a dokonale dovede zhodnotit jakoukoliv situaci, měli by ho zvolit i nadále, další kandidáti nestojí ani za fajfku tabáku.
    • Klaus je vychytralý neboli vych*ý a dokáže dokonale dovede zhodnotit jakoukoliv situaci ve svůj osobní prospěch bez ohledu na to, že zničí všechny okolo sebe. Větší zločinec na hradě nebyl snad ani Gottwald, neblahé paměti. Však i na Klause dojde, i jeho čeká Nejvyšší Spravedlnost.
  • Zato u nás nevadí, že Klaus jako agent Kremlu škodí naši zemi a krade na státní návšetěvě. Toho budou muset vynést nohama napřed, jak je u bolševiků zvykem.
  • Tak je to spravne. Tak to ma byt. Enem u nas sa drži šici jako klišťaci. Šici maji maslo na palici. *15*
  • Z toho by si měli vzít příklad ti naši darmožrouti. *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit