Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zlob se jak chceš nic s tím neuděláš *1*
  • To hovadské NIC??? To budou lidi, ne rusofilní sběř.
  • Tahle země už nikdy nebude hlavně pro krátký kaťata,kulisáky a humanitární bombarďáky s první dámou Iris *15*
    Fuj hnus velebnosti.
  • uřad vysokého komisaře OSN pro uprchlíky.Jo bývala to kdysi instituce.Nyní je to partička rádoby humanitárních úředníčků kteří se snaží být vidět.A to tak že se snaží protlačit tu příživnickou chátru co sem připlouvá na čluncích do našeho života.Co víc - snaží se tady vysloveně vytvořit podmínky, aby se jim tady líbilo a mohli tady parazitovat celoživotně.Ovšem primárním cílem nás tady je vytvořit takové podmínky, aby se nám příživníci bez dokladů, identity, chuti k práci - prostě vyhli.Našim cílem je jim už z daleka dávat najevo, že tady nebudeme živit línou chátru,která se vydává za něco co není.Ať už se to OSN líbí nebo ne.
  • havloidní čapisrale. I Hi, hi, hi je jedním z tvých nicků co tu používáš *4*
  • Koukám, čapisrale, kolik mi přisuzuješ niků. Musím se podívat, co nositelé těchto nicků píší. Obávám se, že nikoli se vším budu souhlasit. *5*
    Zřejmě pro čapisrala každý kdo nepíše "čapisralsky" musí být nutně jedna a táž osoba. zajímavá "čapisralská" logika. *1*
  • No co děti tvejch děti budou Miloše chválit:-)
  • a kterej nick máš namysli čapisrale? Jako anonym, Hmm, Evropan, x, Já, XYZ, nebo snad nějakej jinej z toho nepřeberného množství nicků, které tu střídáš? Nebo dokonce všechny najednou? *5*
  • Právě jsem si to poslechl. A není nic co bych mohl mluvčímu vytknout a s čímž bych nesouhlasil.
  • Co se v ČR nevysílá. !!!


    Czech President speaks plainly about Islamic culture and its effects on Civilization
    http://www.liveleak.com/view?i=171_1455399136
  • Pokud je mi známo, tak pan exprezident prof.V. Klaus nikam nezmizel
    Na rozdíl od toho -píp,píp,píp- co teď zasmraďuje pražský hrad je nadále činný a nevypadá na to, že by se je chystal napodobovat tu lidskou i politickou trosku - jakého si NI.emana.
  • Že jo? Koukám že mi tady někdo krade nick. *1*
  • Jj Václav Klaus jak vysitej
  • Ale to přece není vůbec o pánbičkářství - vždyť já bych nedal dohromady ani otčenáš, nebo jak tomu říkají.
    To já jen, aby se vám takový "významný" rusofilní soudruh jakým bezpochyby zeman je, neurazil, že ho častují bohem.
  • Ano, ano máte určitě pravdu - v dějinách, které neopomenou kdejakého zlosyna a lumpa země bude někde na okraji uvedeno:
    v druhé dekádě 21.století se díky své lstivé, podvodné a lživé povaze dostal na pražský hrad, bezvýznamný ožralec odkudsi z Vysočiny, jehož hlavní náplní byla dehonestace ČR a pokus o její vrácení do rusáckého područí.
    Proslavil se zejména svými nesmyslnými žvásty, které ve své naduté povýšenosti nazýval "bonmoty", nepřekonatelným populismem ,.......
    Jednoho blíže nezjištěného dne se z hradu ztratil, vzhledem k tomu, že nikomu mimo pár význačných rusofilů nescházel, nikdo ho nehledal. Kde a kdy zašel se neví a českému státu jeho ztrátou žádná škoda nevznikla.
  • asi tak. Rusáci a Amíci spolu bojují o vliv ve světě od roku 1945.
    Ukrajina jede podle scénáře ve studené válce, USA podporují jedny a rusáci druhé.
    Dva loutkaři se mlátí prostřednictvím třetí strany. Tak se to dělalo v africe a v asii
    Jen díky jaderným zbraním tu ještě nemáme 3 světovou válku. Protože ani Rusko ani USA ji nemohou zahájit. Následovalo by odvetné zničení jejich vlastních zemí.

    Horší je pomalá Islamizace západu a ruska. Stačí se podívat na porodnost muslimek v rusku. Britské nejčastější jméno pro děti je Mohamed. To je alarmující.
    Muslimové nejsou jako jiní přistěhovalci. Oni nevrůstají do společnosti ale vytvářejí si vlastní která tu naši neznává. A to je smrtící nebezpečí.
  • Zrozen z chrchla, blbec Semjon jede a čóruje nicky o stosest, debjil: ))))
  • Zlobte se minusama jak chcete je to tak;-)
  • Pánbickar jdi do pr.ele
  • Ať se tu zlobite na zemana jak chcete (taky nejsem zrovna jeho fanda) dotáhl to vysoko.A generace po nás se o něm budou učit a po nás nevzdechne ani pes.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit